Zelená stolice při umělém mléku

13
17.11.20 11:16

Zelená stolice při umělém mléku

Ahoj holky, mám takový problém snad někdo poradí… Chlapečkovi jsou skoro 3 měsíce od začátku je na umělém mlíčku nemohla jsem kojit. Prvně jsme dávali klasický nutrilon stolici měl krásně kašovitě žlutou ale byl hodně nafouklý a měl pořád hlad chtěl mléko ani né co dvě hodiny.. Tak jsme se rozhodli že zkusíme změnit značku. Koupili jsme kendamil nafouklé bříško se trošku zlepšilo a více ho to zasytilo vydržel krásně 3h i déle klidně třeba 4,5h ale strašně se zhoršila stolice má ji tmavě zelenou a hrozně vodovou kolikrát se i vše vsákne do plenky občas se zadaří že je tužší ale málo kdy. Taky to šíleně smrdí někde jsem četla že když to až nepřiměřeně smrdí že je to špatně nevím jestli je to pravda. S paní doktorkou to řešíme ale ta je bezradná.. řekla ať ještě změníme mléko tak jsme koupili nutrilon na prdíky ale stolice pořád stejná. Už opravdu nevím co s tím malý kvůli tomu ještě pořád nedostal očkování protože nevíme co to je a doktorka nechce očkovat dokud to nebude opět v pořádku dělala všelijaké testy ale vše v pořádku. Řešil jste někdo stejný problém? Jinak na váze přibírá krásně. A kaká jednou za den…
Budu moc ráda za rady :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5169
17.11.20 11:28

Zkoušela jsi probiotika? Dcera to zacala mít když byla kojena (po mých atb na zanet v prsu) a díky nim se to do 14 dní spravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.11.20 11:33

@mackA159 dáváme Biogaia Protectis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
17.11.20 12:22

Změnit mleko, nesedi mu. Zkuste nejale Ha mleko. Kdyby se to nezlepšilo, mela bych obavy, ze ma ABKM, zelena stolice je typicky projev a casto zacina v cca 3 mesicich..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
17.11.20 12:41

Urcite bych zkusila vymenit mliko na nutrilon allergy care a vysadit probiotika. Za 14 dni uz by melo byt poznat, jestli to pomohlo. Na mliko vam muze napsat mudr recept a je zadarmo. Dcera mela abkm a zelenou stolici se projevila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama