Reklama

Zelená stolička, hlen, ekzém u kojenece

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 20:59
zelená stolička, hlen, ekzém u kojenece.

Malá 3 měsíce má cca 14 dní zelenou stoličku plnou hlenů. Kaká často. Začala hůř spinkat a bolí jí bříško. Byli jsme na očkování, ale nevím zda to má souvislost. Taky má hodně často plný nosík a teď jsem objevila suché zrudlé fleky na loktech noze a lopatce - podle mě atopák. Nevím :nevim: Přikládám foto 8o Prosím máte zkušenost?

Přečtěte si článek: Zelená stolice u kojenců: Kdy značí potíže?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:00
@pabe14 píše:
Malá 3 měsíce má cca 14 dní zelenou stoličku plnou hlenů. Kaká často. Začala hůř spinkat a bolí jí bříško. Byli jsme na očkování, ale nevím zda to má souvislost. Taky má hodně často plný nosík a teď jsem objevila suché zrudlé fleky na loktech noze a lopatce - podle mě atopák. Nevím :nevim: Přikládám foto 8o Prosím máte zkušenost?

zasla bych k pediatre zitra a vyzadala si vyter zadecku a vedela bys hnedka zda je to neco vitovyho infekcniho nebo dusledek ockovani atd coz si ale nemyslim :roll:

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 11.12.16 21:03

Co nato rika dr? Je to mozny projev alergie. Je kojena? Pokud ano, staci nasadit na nejakou dobu bezlecnou dietu. Treva pomuze. Ale chce to tak dva tydny aspon.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:04

No pokud ma plný nos tak ji ty hleny stékají do žaludku a ona je nějakým způsobem musi dostat ven a jinak než vykakat to mimi neumi, nebo ještě vyblinkat, ja bych to neviděla tragicky ale pro tvůj klid si zajdi na vyter a budeš mít jasno co to je…

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 21:10

@Schara jojo plně kojená je :think: @Annapavelkovaml nene má ho spíš ucpaný pořád…ne jako rýmu jen tam má soplíčky a hůř se jí dýchá. @JayLee já ti nevím na infekci či vir mi to nepřijde asi byl průjem urputný víc asi…
Určitě Mudr navštívím…tak jsem myslela, zda nemá někdo podobnou zkušenost.

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 21:12

Do barvy a konzistence a barvy míchaných vajíček…jak to měla první měsíce to má daleko 8o

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 11.12.16 21:13

@pabe14 u nas takto zacaly potravinove alergie (nejen na bilkovinu kravskeho mleja). S tim, ze dr. prvni delala vyter ze zadecku zda to neni infekce.

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 21:19

@Schara aha…a jak pak mudr potvrdila alergie? Odebrala krev?

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 11.12.16 21:21

@pabe14 ne, poslali nas po vysetrenich na alergo. Ale tam na kuzi nic neprokazali. Krev se neodwbira, jsou tez neprukazne ale zabrala nastolena dieta.

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 11.12.16 21:22

Caswm se totiz objevily i nitky krve v plince

Kakachna
Extra třída :D 10597 příspěvků 11.12.16 21:25

@pabe14 Viděla bych to na potravinovou alergii. :-( Souvislot zlené stolice s hlenem a rýmy možná je, ale nevysvětlovalo by to ten ekzém.

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 21:26

@Schara tak uvidíme co mudr na to alergie mě právě taky napadla :,(

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 11.12.16 21:27

@Kakachna Tak já myslím že atopický ekzém je právě také projev alergie…ale nevím je to jen moje doměnka :roll:

Kakachna
Extra třída :D 10597 příspěvků 11.12.16 21:28

Být tebou bych zkusila dietu bez alergenů a pak postupně zavádět. Nebo můžeš začít vyřazením všeho mléčného (to je nejpravděpodob­nější) a kdyžtak pak dietu ještě zpřísnit. Ale chce to držet tak 3 týdny, než se střevo a kůže zahojí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama