Zelené kousky ve stolici po UM

25
10.11.19 13:15

Zelené kousky ve stolici po UM

Ahoj holky, už asi 2 týdny dávám malému UM (do té doby jsem kojila, ale mléka bylo už málo). Ty 2 týdny jsem tedy ještě kojila v noci, ale teď už mléko téměř nemám a tak jsem včera poprvé dala UM i v noci (Hipp Combiotik). A dneska začal syn zničeho nic plakat a rudnout v obličeji. Tak jsem ho vzala na přebalovák a on se snažil vykakat, ale šlo mu to strašně špatně a potom byla stolice taková docela tuhá (proto asi ta bolest, jinak problémy s bříškem měl snad jen ten první měsíc, pak už ne, teď je mu 5 měsíců) a taky v ní byly takové zelené kousky. Ještě ke všemu kaká tak jednou za 2-3 dni, což by po UM měl asi denně, ne? Nemáte s tím někdo zkušenost? Může to být tím, že mu mlíčko nesedí? Ikdyž je mi divné že doteď 2 týdny uplně v pohodě, jen víc prděl ale jinak bez problému a až teď když jsem mu umělé mléko dávala i v noci, tak hned dnes tenhle problém. Nechci hned měnit mléko abych mu nezpůsobila ještě nějaké větší potíže, proto prosím o radu. Stolice zelená vůbec nebyla, jen ty zelené kousky a ta tuhost… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1331
10.11.19 13:27

Zdravim. Vsechny me deti byly na UM Hipp. Kakat po UM nemusi denne, ono naopak prave zacpava..

Doporucuji pridat mu probiotika (za me je top Biogaia, jen vysledky se projevi az po cca 14dnech..) a urcite pridej neco na prdiky. U nas se nejlepe osvedcil Infacol.. (jeste je Espumizasn, Babycalm atd..).

Ty zelene kousky neznam. Ale holky mivaly stolici dozelena (i brcalove zelenou), kdyz nekakaly vic jak 2 dny.. Asi to bude i vas pripad..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama