“Zelené vdovy” jak jste se s touhle rolí sžily

Anonymní
18.10.19 21:08

“Zelené vdovy” jak jste se s touhle rolí sžily

Ahoj holky, předem se všem omlouvám (adminům), ale je pochopitelné, že to bude spíše anonymní diskuze. Byla bych ráda, kdyby sem napsaly opravdu jen ty, kterých se to týká. Zajímá mě, jak jste se s tím srovnaly, co Vám pomohlo se s touhle rolí sžít. Jak jste se třeba i vyrovnaly s tím, že jste přišly o kariéru a život se Vám otočil o 360°.

Pro jistotu definice ZV, kdyby si někdo nebyl jistý: je manželka bohatého a úspěšného muže, který je pracovně a společensky velmi vytížen. Žije jako hmotně velmi dobře zabezpečená žena v domácnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.10.19 21:13

Vždy máš na výběr a nemusíš být v domácnosti. Mezi ZV se vyskytuje větší počet alkoholiček než v běžné společnosti.
A pardón, že jsem napsala, ač se mě to netýká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2991
18.10.19 21:13

Ahoj, já jsem se s tim nezžila a utekla jsem včas. není to pro mne, jsem dominantní a potřebuji svoje penize svou existenci…naopak chlapa ve finale uplne nepotřebuji. na sex chlapy radeji stejne střídám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4690
18.10.19 21:16

No, termín zelené vdovy se používá i pro ženy, které sedí doma na zadku v satelitu, kde okolo nic není, nudí se a leze na ně depka.

Ale obecně mi přijde dost na škodu absence jakýchkoliv koníčků, to je pak brzo v háji každá v téhle situaci. A neschopnost sednout do auta a za zážitky se dopravit taky.

Příspěvek upraven 18.10.19 v 21:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 21:16

Jsem manzelkou bohateho, uspesneho a vytizeneho muze. Zabezpecena jsem take. Ale jako vdova a ani jako zelena si vubec nepripadam. Chce to mit sve zajmy, cas pro sebe apod.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 21:24
@Kfětoslava píše:
Vždy máš na výběr a nemusíš být v domácnosti. Mezi ZV se vyskytuje větší počet alkoholiček než v běžné společnosti.
A pardón, že jsem napsala, ač se mě to netýká.

V pohodě. V tvé odpovědi je přesně vidět, že nevíš, o co jde. Nemáš na výběr pracovat nebo být doma, máš na výběr být rozvedená nebo vdaná. Rozvedená být nechceš a proto se snažíš se do role ZV/ženy v domácnosti vžít.

• Nahlásit
  • Citovat
13812
18.10.19 21:26
@Anonymní píše:
V pohodě. V tvé odpovědi je přesně vidět, že nevíš, o co jde. Nemáš na výběr pracovat nebo být doma, máš na výběr být rozvedená nebo vdaná. Rozvedená být nechceš a proto se snažíš se do role ZV/ženy v domácnosti vžít.

Jako že ZV nesmí mít své koníčky a záliby? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18844
18.10.19 21:28
@Anonymní píše:
V pohodě. V tvé odpovědi je přesně vidět, že nevíš, o co jde. Nemáš na výběr pracovat nebo být doma, máš na výběr být rozvedená nebo vdaná. Rozvedená být nechceš a proto se snažíš se do role ZV/ženy v domácnosti vžít.

O čem tu brečíš? Manžel tě zavřel do zlaté klece?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48141
18.10.19 21:32
@Anonymní píše:

proc nemas na vyber? To je podminka toho svazku, ze nesmis pracovat? Co tedy vubec muzes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15382
18.10.19 21:32
@Anonymní píše:

A na výběr nemáš konkrétně proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25378
18.10.19 21:33
@Anonymní píše:

8o
Takže ty vlastně nejsi „zelená vdova“, ale nevolnice. :think:
Tak do takové role bych se neuměla vžít nikdy.

Mám několik kamarádek, jejichž partneři hodně vydělávají, ale všechny „něco“ dělají. Třeba charitu nebo mají vlastní projekty. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
18.10.19 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem se všem omlouvám (adminům), ale je pochopitelné, že to bude spíše anonymní diskuze. Byla bych ráda, kdyby sem napsaly opravdu jen ty, kterých se to týká. Zajímá mě, jak jste se s tím srovnaly, co Vám pomohlo se s touhle rolí sžít. Jak jste se třeba i vyrovnaly s tím, že jste přišly o kariéru a život se Vám otočil o 360°.Pro jistotu definice ZV, kdyby si někdo nebyl jistý: je manželka bohatého a úspěšného muže, který je pracovně a společensky velmi vytížen. Žije jako hmotně velmi dobře zabezpečená žena v domácnosti.

Skoda ze nejsou zeleni vdovci. Dal bych si to na pohodu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 21:37
@Mango_Lassi píše:
O čem tu brečíš? Manžel tě zavřel do zlaté klece?

Máš co říct k tématu? Máš zkušenost? Evidentně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 21:39

@Bábrdl na tom něco bude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
18844
18.10.19 21:39
@Anonymní píše:
Máš co říct k tématu? Máš zkušenost? Evidentně ne.

Naštěstí žádnou. Nemusím trpět nějaké podmínky kvůli penězům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama