Zeleno modré vlasy po fialovém šamponu

3
25.6.20 17:55

Zeleno modré vlasy po fialovém šamponu

Ahoj, jelikož jsem si obarvila vlasy na blond, začala jsem i používat fialový šampon. Bohužel se mi některé konečky tímto šamponem obarvily na jakoby modro a zeleno. Zkoušela jsem si obarvit vlasy 9.0 blond barvou, ale konečky se stále nechytly. Zkoušela jsem i tmavý barevný šampon (smívatelný, bez peroxidu) a také mi ta barva nechytla. Nevím jestli risknout obarvit si celou hlavu na černo a doufat, že konečky chytnou a poté se znovu obarvit na blond (jestli to vůbec jde).
Předem děkuji všem za rady, jak se toho zbavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3783
25.6.20 18:13

Jít ke kadeřnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
25.6.20 18:17

No ty blaho, cos na ty vlasy uz vsechno nenaplacala? Se divim, ze jeste nejaky na te hlave mas 8o Zadne dalsi experimenty a zajdi ke kadernici.Nebo pokud to jsou jen konecky, tak je nechat pristrihnout? Si kvuli tomu budes z blond barvit vlasy na cerno a pak to zase stahovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13647
25.6.20 18:46

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

V rámci záchrany zbytku tvých vlasů, v žádném případě si na hlavu nedávej další sajrajt.

Zajdi do nějakého slušného salonu, kde pracují s kvalitními barvami, zničené konce vlasů ožel, nech si vlasy pořádně ostříhat a sjednotit do nějakého přirozeného odstínu, abys je mohla nechat odpočinou a regenerovat. Nech si od toho kdo ti tu hlavu bude zachrańovat vysvětlit, jak s vlasama zacházet, aby byly zdravé a krásné.

Hledej salony kde mají Wellu, Natulique, L'Oreal, Kérastase či Alternu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
25.6.20 19:10

Ten fialovy sampon pouzivas moc casto, nebo ho nechavas dlouho pusobit, proto to chytlo takovou barvu..kdybys pak parkrat umyla normalne, tak by se to vymylo, jestli si ted obarvis hlavu na cerno a pak zas odbarvis, tak si ty vlasy fakt odpalis. Kadernik, nebo jeste by bylo reseni odbarvit uplne peroxidem a pak na to dat nejakou kvalitni blond barvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
26.6.20 06:18
@Čičorečka píše:
Jít ke kadeřnici.

@Čičorečka

U kadernice jsem prave byla, nechala jsem tam 4 tisíce, paní kadernice mi řekla, ze se s tím mám proste smířit, vlasy nebarvit doma a akorát udelala malou změnu v odstínu.
Ke kadernici tedy už nejdu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3783
26.6.20 09:12
@vivi13 píše:
@ČičorečkaU kadernice jsem prave byla, nechala jsem tam 4 tisíce, paní kadernice mi řekla, ze se s tím mám proste smířit, vlasy nebarvit doma a akorát udelala malou změnu v odstínu.
Ke kadernici tedy už nejdu..

Tak to buď kecáš, nebo jsi jí neměla platit, když ti nepomohla, zhoršila stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.6.20 16:30
@Čičorečka píše:
Tak to buď kecáš, nebo jsi jí neměla platit, když ti nepomohla, zhoršila stav.

Bohužel nekecam. Paní mi prý dala na vlasy všemožné olejicky, masky atd a prej by to mělo být od nějaké kvalitní (a proto tak drahé) značky

Každopádně nějakou dobu vlasy nechám, konečky ostříhám a po nějaký době to zkusím (snad už úspěšně) překryt nějakou barvou a snad pak budu mít klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama