Reklama

Železo v těhotenství - Globifer forte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucimamca
Nováček 2 příspěvky 01.02.18 15:42
železo v těhotenství-Globifer forte

Ahoj maminky, gynekolog mi doporučil nové železo Globifer forte, je drahé, ale prý mi nebude dělat zle, jako u většiny prý, je to novinka, víc a rychle se vstřbá prý a nemusí se na lačno, máte některá zkušenosti? :) díky

Reklama

Reakce:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 4 inzeráty 01.02.18 15:57

@lucimamca Ahoj. Akorat ho beru paty den. Po prvnim tehotenstvi a porodu jsem musela brat konske davky zeleza - silena zacpa, nevolnosti. Tak ted pri druhem mi napsal tohle. A zatim teda super. Zadna zacpa, nevolnosti. Beru ho kratce, ale jsem spokojena. Tak doufam, ze i nadale. :-)

lisma
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 01.02.18 16:04

Tiež ho mám, ale len odvčera. Som zvedavá :)

lucimamca
Nováček 2 příspěvky 03.02.18 08:56

Děkuji, už ho mám doma a zatím supr, tak uvidíme :)

nety
Závislačka 4999 příspěvků 17.03.18 22:28

Bojuju s chudokrevností od dětství, bohužel se zácpama taky, takže jsem nikdy nevydržela brát žádné železo moc dlouho. V těhotenstvích se mi zácpa vždycky ještě zhoršila a když jsem se snažila do sebe dostat jakýkoliv preparáty s železem, zabetonovala jsem se totálně. Teď beru druhý týden Globifer a jsem nadšená, konečně něco, co mi nezhoršuje zácpu a pozoruju na prstech rukou, že už nejsou tak moc bledé, začínají chytat barvu a nejsou už tak studené. :D Po porodu si schválně zajdu k obvodní na krevní obraz a dám vědět, o kolik se hodnoty zvýšily. :)

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 21:42

Ahoj holky, mužů se zeptat od kdy jste tento přípravek užívali?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 12:57

Tak doteď jsem v těhotenství brala jiné železo za 49 Kč a po posledním výsledku mi dneska dal toto. Takže to čerstvě beru. Prý jsem přidušena, mám taky 80/50 no veselý jsem jak smrt jsem 31tt a od středy se otvíram. Nespím sotva se někam odmotam prostě se celou cestu motám, že se mnou musí jít někdo nemohu sama a to dneska manžel není doma a já s dvouletým pelasela pro toto a samozřejmě málem zkolabovala

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 14:45

Když se na rodil před 3 roky Mireček, málo červených krvinek takže předchozí lékař na mě kašlal a nic s mím nízkým tlakem nedělal tenhle aspoň jo.

Protože v prvním těhotenství už jsem se dělila o železo krvinky, hemoglobin a teď s Verunkou se dělím tak prý jsem přidušena a proto omldlevam a jsem smrtelně bledá. Jelikož dvě těhotenství a normálně mám těchto krvinek a hemoglobinu nedostatek a nikdo stim doteď nedělal nic. Prostě druhé miminko a už se staraj najednou… přitom se můžu kdykoliv zabít je to až nebezpečné s mím tlakem někam spadnu a bude po mě…
Ani okna v 8. patře nemyju jinak poletím

Ajaz
Nováček 1 příspěvek 20.09.18 12:49

Ahojte, globifer beru již měsíc a jsem s ním také naprosto spokojená. Nejprve jsem tomu po předchozích zkušenostech s jinými železy moc nevěřila a hlavně mě překvapila vyšší cena, ale musím říct, že se to opravdu vyplatilo vyzkoušet. Užívám ho bez nějakých problémů a hlavně mě vůbec netrápí zácpa. Určitě doporučuji :palec:

Monis3
Povídálka 16 příspěvků včera v 16:16

Globifer jsem dostala na doporučení lékařem poté,co mi ostatní železa na předpis zhoršovala v těhotenství nevolnost.A už jsem u něj zůstala.Žádná zácpa,žádná černá stolice,žádný pocit těžkosti.Cena je vyšší,ale za tu pohodu to stojí… :) A krevní testy byly srovnatelné jako když jsem brala Sorbifer,Maltofer či Aktiferin. :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 16:36

Ja beru, je to jedine zelezo, po kterem mi neni spatne. :) A krevni obraz se mi zlepsil za tri tydny brani, ale ja mela hemoglobin hodne nizky. :)

Taky zalezi, kolik mas hemoglobin a hladinu zeleza. Ja mam lehkou anemii.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >