Železo v těhotenství - Globifer forte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucimamca
Nováček 2 příspěvky 01.02.18 15:42
železo v těhotenství-Globifer forte

Ahoj maminky, gynekolog mi doporučil nové železo Globifer forte, je drahé, ale prý mi nebude dělat zle, jako u většiny prý, je to novinka, víc a rychle se vstřbá prý a nemusí se na lačno, máte některá zkušenosti? :) díky

Reklama

Reakce:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 01.02.18 15:57

@lucimamca Ahoj. Akorat ho beru paty den. Po prvnim tehotenstvi a porodu jsem musela brat konske davky zeleza - silena zacpa, nevolnosti. Tak ted pri druhem mi napsal tohle. A zatim teda super. Zadna zacpa, nevolnosti. Beru ho kratce, ale jsem spokojena. Tak doufam, ze i nadale. :-)

lisma
Závislačka 3236 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 16:04

Tiež ho mám, ale len odvčera. Som zvedavá :)

lucimamca
Nováček 2 příspěvky 03.02.18 08:56

Děkuji, už ho mám doma a zatím supr, tak uvidíme :)

nety
Závislačka 4999 příspěvků 17.03.18 22:28

Bojuju s chudokrevností od dětství, bohužel se zácpama taky, takže jsem nikdy nevydržela brát žádné železo moc dlouho. V těhotenstvích se mi zácpa vždycky ještě zhoršila a když jsem se snažila do sebe dostat jakýkoliv preparáty s železem, zabetonovala jsem se totálně. Teď beru druhý týden Globifer a jsem nadšená, konečně něco, co mi nezhoršuje zácpu a pozoruju na prstech rukou, že už nejsou tak moc bledé, začínají chytat barvu a nejsou už tak studené. :D Po porodu si schválně zajdu k obvodní na krevní obraz a dám vědět, o kolik se hodnoty zvýšily. :)

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 21:42

Ahoj holky, mužů se zeptat od kdy jste tento přípravek užívali?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 12:57

Tak doteď jsem v těhotenství brala jiné železo za 49 Kč a po posledním výsledku mi dneska dal toto. Takže to čerstvě beru. Prý jsem přidušena, mám taky 80/50 no veselý jsem jak smrt jsem 31tt a od středy se otvíram. Nespím sotva se někam odmotam prostě se celou cestu motám, že se mnou musí jít někdo nemohu sama a to dneska manžel není doma a já s dvouletým pelasela pro toto a samozřejmě málem zkolabovala

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 14:45

Když se na rodil před 3 roky Mireček, málo červených krvinek takže předchozí lékař na mě kašlal a nic s mím nízkým tlakem nedělal tenhle aspoň jo.

Protože v prvním těhotenství už jsem se dělila o železo krvinky, hemoglobin a teď s Verunkou se dělím tak prý jsem přidušena a proto omldlevam a jsem smrtelně bledá. Jelikož dvě těhotenství a normálně mám těchto krvinek a hemoglobinu nedostatek a nikdo stim doteď nedělal nic. Prostě druhé miminko a už se staraj najednou… přitom se můžu kdykoliv zabít je to až nebezpečné s mím tlakem někam spadnu a bude po mě…
Ani okna v 8. patře nemyju jinak poletím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama