Železo v těhotenství - Globifer forte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucimamca
Nováček 2 příspěvky 01.02.18 15:42
železo v těhotenství-Globifer forte

Ahoj maminky, gynekolog mi doporučil nové železo Globifer forte, je drahé, ale prý mi nebude dělat zle, jako u většiny prý, je to novinka, víc a rychle se vstřbá prý a nemusí se na lačno, máte některá zkušenosti? :) díky

Reakce:
paandatko
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 4 inzeráty 01.02.18 15:57

@lucimamca Ahoj. Akorat ho beru paty den. Po prvnim tehotenstvi a porodu jsem musela brat konske davky zeleza - silena zacpa, nevolnosti. Tak ted pri druhem mi napsal tohle. A zatim teda super. Zadna zacpa, nevolnosti. Beru ho kratce, ale jsem spokojena. Tak doufam, ze i nadale. :-)

lisma
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 01.02.18 16:04

Tiež ho mám, ale len odvčera. Som zvedavá :)

lucimamca
Nováček 2 příspěvky 03.02.18 08:56

Děkuji, už ho mám doma a zatím supr, tak uvidíme :)

nety
Závislačka 4999 příspěvků 17.03.18 22:28

Bojuju s chudokrevností od dětství, bohužel se zácpama taky, takže jsem nikdy nevydržela brát žádné železo moc dlouho. V těhotenstvích se mi zácpa vždycky ještě zhoršila a když jsem se snažila do sebe dostat jakýkoliv preparáty s železem, zabetonovala jsem se totálně. Teď beru druhý týden Globifer a jsem nadšená, konečně něco, co mi nezhoršuje zácpu a pozoruju na prstech rukou, že už nejsou tak moc bledé, začínají chytat barvu a nejsou už tak studené. :D Po porodu si schválně zajdu k obvodní na krevní obraz a dám vědět, o kolik se hodnoty zvýšily. :)

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.04.18 21:42

Ahoj holky, mužů se zeptat od kdy jste tento přípravek užívali?

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 12:57

Tak doteď jsem v těhotenství brala jiné železo za 49 Kč a po posledním výsledku mi dneska dal toto. Takže to čerstvě beru. Prý jsem přidušena, mám taky 80/50 no veselý jsem jak smrt jsem 31tt a od středy se otvíram. Nespím sotva se někam odmotam prostě se celou cestu motám, že se mnou musí jít někdo nemohu sama a to dneska manžel není doma a já s dvouletým pelasela pro toto a samozřejmě málem zkolabovala

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 27.04.18 14:45

Když se na rodil před 3 roky Mireček, málo červených krvinek takže předchozí lékař na mě kašlal a nic s mím nízkým tlakem nedělal tenhle aspoň jo.

Protože v prvním těhotenství už jsem se dělila o železo krvinky, hemoglobin a teď s Verunkou se dělím tak prý jsem přidušena a proto omldlevam a jsem smrtelně bledá. Jelikož dvě těhotenství a normálně mám těchto krvinek a hemoglobinu nedostatek a nikdo stim doteď nedělal nic. Prostě druhé miminko a už se staraj najednou… přitom se můžu kdykoliv zabít je to až nebezpečné s mím tlakem někam spadnu a bude po mě…
Ani okna v 8. patře nemyju jinak poletím

Ajaz
Nováček 2 příspěvky 20.09.18 12:49

Ahojte, globifer beru již měsíc a jsem s ním také naprosto spokojená. Nejprve jsem tomu po předchozích zkušenostech s jinými železy moc nevěřila a hlavně mě překvapila vyšší cena, ale musím říct, že se to opravdu vyplatilo vyzkoušet. Užívám ho bez nějakých problémů a hlavně mě vůbec netrápí zácpa. Určitě doporučuji :palec:

Monis3
Povídálka 16 příspěvků 18.10.18 16:16

Globifer jsem dostala na doporučení lékařem poté,co mi ostatní železa na předpis zhoršovala v těhotenství nevolnost.A už jsem u něj zůstala.Žádná zácpa,žádná černá stolice,žádný pocit těžkosti.Cena je vyšší,ale za tu pohodu to stojí… :) A krevní testy byly srovnatelné jako když jsem brala Sorbifer,Maltofer či Aktiferin. :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 16:36

Ja beru, je to jedine zelezo, po kterem mi neni spatne. :) A krevni obraz se mi zlepsil za tri tydny brani, ale ja mela hemoglobin hodne nizky. :)

Taky zalezi, kolik mas hemoglobin a hladinu zeleza. Ja mam lehkou anemii.

Ajaz
Nováček 2 příspěvky 19.10.18 17:03

Krevní obraz mám podle lékaře také mnohem lepší než při užívání klasického železa na předpis, takže i v tomto směru super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >