Zeman - maso, uzeniny - hrozný přístup prodavačky

386
19.1.07 21:32

Zeman - maso, uzeniny - hrozný přístup prodavačky

Holky musím vám říct, že mě pěkně štve tahle firma. Kupuji si u nich uzeniny a sýry a ta prodavačka při nandavání na to vždycky šáhne rukou bez rukavic. Já to úplně nenávidím. Šahá na peníze - a ne málo a pak mi nandá párky a normálně je veme do ruky. Už jsem jí to několikrát říkala, ať používá rukavice a ona, ať si kupuju balený. A dnes mě dokonce odmítla obsloužit! Hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.07 21:40

uzeniny

ahojky ,to si děláš srandu???Ta by jela .Ona je v tom obchodě jediná prodavačka???Kam přeně chodíš nakupovat ,že bych tam šla taky :D
Jinak se ti nedivím ,mě by to teda taky vadilo a řvala bych jak hysterka .No fuuuj .

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
19.1.07 21:44

No je to hnusný. Zavolala jsem si vedoucí a ta jen řekla jiný prodavačce, ať mě obslouží a nic ji neřekla. Hledám na internetu, nějakého majitele nebo tak něco a chci mu něco pěkného napsat, ale zatím jsem nic nenašla. Tak kdyby jste někdo něco objevil, tak písněte.
Jaký Zeman to je máš v SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.1.07 22:01

Tedy, to je něco. Taky bych si to nenechala líbit, nedivím se ti. Dej sem pak vědět, jak jsi dopadla, určitě to bude zajímat nejen mě.
Jo, a chodila bych k ní najust, ať se to naučí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
19.1.07 22:04

Vždycky na mě vyjde. Ona ale řekne, že mě neobslouží a jde dál. Já tam pak stojím a nikoho to nezajímá. Až seženu nějaké kontakty, tak dám určo vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.1.07 22:07

To je ale kopretina :evil: Jo a stěžovala bych si nejen na ni, ale i na toho vedoucího, protože problém neřeší… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
19.1.07 22:08

Neboj, hezky se rozepíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
19.1.07 22:11

pohrozila bych jim ČOI nebo spíš hygienou, když se staví takhle. to je teda hnus.

• Citovat
  • Upravit
19.1.07 22:12

tak to znam.jedna takova delala i v bile.normalne vytirala hadrem bez rukavic a vzdycky tu spinu vymachala a pak mi sla dat uzeniny a brala je do ruky.myslela jsem ze se zblaznim :twisted: rekla jsem ji jestly je to normalni a ona mi rekla jestl se mi to neliby tak ze mam smulu a ze mam chodit nakupovat driv nez hodinu pred zavirackou kdy se uklizi.v ty dobe jsem jeste chodila do prace,tak jsem chodila nakupovat v 19.00 a maj do 20.00 ale to je jedno,tak jsem ji ten salam
vratila.jeste rekla ze takovy neco citlivky ma nejradsi pak jsem si nechala zavolat vedouci a ta ji hned vyhodila.od ty doby uz tam neni a salamy si stejne radsi nekupuju :! :twisted: :twisted: je to hruza.ja bych to resila i kdybych tam mela chodit obden si stezovat :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16296
20.1.07 08:04

je mi opravdu zle z toho, co se tu píše. já též upozornuji,že nechci,aby prodavačka dávala uzeniny- pečivo bez rukavic a obsluhující na mne hledí, co si jako ZASE VYMÝŠLÍM A VIDÍM JIM NA OČÍM,AT NEOTRAVUJU.

vždy přemýšlím nad tím, co prodavačky k tomu vede se TAKHLE CHOVAT. Ted se nechci nikoho dotknout,ale myslím, že právě v těhle usecích pracují ženy s nižším vzděláním a je jim šumafuk, že něja kou vyhlášku porušují a jak se chovají k zákazníkům. ale dle mého, je VINA PŘEDEVŠÍM VE VEDOUCÍM. Je totiž na něm- ní,jak poučí, proškolí a též i motivuje podřízené !!!!!!!!!!!

příklad- chodila jsem do malé samky pro starodůchodce. nejenže, obsluhovali vždy v rukavicích,ale KAŽDÉHO zákazníka vždy pozdravili a pak se zeptali na přání a pak poděkovali za nákup !!!! prostě majitel si je takto „vycvičil“

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
20.1.07 10:18

Irias - máš pravdu že „chování“ prodavaček a i jejich jednání, záleží dost na vedoucím. Já dělala v tescu a v kauflandu. Tesco moc srovnávat nemůžu, protože ho zrovna otevřeli a já tam byla jen půl roku, ale i tak nás dost cepovali. Sice nepřikazovali že se máme usmívat celý den, ale pozdrav a poděkování za nákup je samozřejmost, že. V kauflandu to bylo to samý … a Pravda, i mě bylo milejší, když se zákazník na mě třeba jen pousmál … nebo se mnou prohodil pár slov. Ale nám taky dělali třeba i testovací nákupy, a jen to že nepozdravím, byl průšvih.
A třeba tady v hypernově, když jdu nakoupit tak rostu!!! Nezabučí tam pomalu ani jedna, peníze když vrací tak ti je div nehodí na zem … většinou se všichni tváří děsně otráveně jako by je to obtěžovalo … no hrůza. Ale mě přijde, že tam si těch lidí nikdo nevšimne, že jako vedení na ně nijak netlačí …
No a ne vždy je pravda že v takových obchodech dělají ženský s nižžším vzděláním … já osobně mám SŠ s maturitou (i když mi je na prd :roll: ) ale když jiná práce není, a peníze jsou potřeba (i když jich nedají moc) nezbývá než dělat v obchodě.

Ale k původnímu tématu, já bych se s prodavačkou vůůůbec nepárala … normálně bych zavolala na higienu a fertig. Mám za to, že to je i v nějakým zákoníku, či směrnici nebo tak něco, že se musí při styku s potravinama používat ochrané pomůcky - tzn. rukavice, že. A na tu prodavačku bych neřvala, mile bych se na ní usmívala a jednala s ní taky fáákt hodně mile .. ona tě chce beztak naštvat, tak jí tu radost nedopřej. :wink: 8) I když to v tobě vře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
151
20.1.07 12:02

Ahoj holky!
Je to teda sila, co si nekde dokazou dovolit. Ja teda s touhle firmou zkusenosti nemam, ale stalo se mi neco podobnyho v masne kousek od Flory.

Prodavacka si pred zraky zakazniku (preplneny obchod, velka fronta) kychla do dlani! Zadne rukavice si nena:,–(ila a ani si neumyla ruce a sla obsluhovat (podotykam, ze druha prodavacka rukavice normalne mela). Zrovna jsem byla na rade ja a nemela jsem prave nejlepsi naladu :) a navic jsem chtela koupit parek pro dceru, ktera parky miluje. Vyrkla jsem tedy sve prani, ona nic netusic zacala parky nandavat tema posmrkanejma rukama na vahu a v tu chvili jsem ji zarazila a pekne nahlas, aby to vsichni slyseli, jsem pronesla: A nebo vite co? Ja uz ty parky nechci, vy jste si kychla do dlani a neumyla si ruce. Radsi pujdu jinam!
Reknu vam, ze vic zrudnout jsem nikdy v zivote nikoho nevidela. Beze slova zmizela nekde vzadu. Nevim, jestli tam pak zustala nebo ji vyhodili (ja uz tam od ty doby nebyla), nicmene to cele sledovalo dost lidi vcetne personalu a preslechnout me tezko nekdo mohl, takze treba mezi nimi byl i sef.
Takze taky pekny zazitek!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
20.1.07 13:12

No to je taky pěkně hnusný. Nejhorší je, že v tom Zemanovi nemá žádná prodavačka rukavice. Jen ta, která nabírá syrové maso. A přitom ta jediná by je mít nemusela, protože maso se vaří, ale aby si neušpinila ruce, tak je má. Ale sýry a salámy nám špinit můžou, mrchy jedny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15788
20.1.07 17:22

no fuj, mne se jednou stalo, ze jsem kupovala pecivo v pekarne s obsluhou a prodavacka si pekne od plic odchrchlala a pak se jala nandavat tou rukou, kterou mela pred pusou rohliky. Kdyz jsem ji rekla, ze ty rohliky nechci, ze mne presla chut, tak se desne divila…
Ja mam pro zmenu „problem“ u nas v Albertu, kde kdyz nakupuji uzeniny, tak je chci zabalit do dvou pytliku, protoze jak ten jeden prelepi cenovkou, tak se pak rozerve a bud to z toho pada nebo to okorava (syry). Vetsina prodavacu s tim problem nema, krom jedne, kterou to ohromne zdrzuje a pak prej ze pytliky neco stoji…no kdyz mi sdelila tenhle argument, tak jsem tam malem padla…zacala jsem se smat a rekla ji, ze ja urcite svyma pytlikama nadnarodni koncern zruinuju, ale ona nechapala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
20.1.07 19:35

tuhle diskuzi jsem četla odpol., taky by mě ta prodavačka vytočila, asi bych si na ni fakt stěžovala, i na přístup té vedoucí..

ale teď jsem našla na netu tohle..
http://bleskove.centrum.cz/…clanek.phtml?…

tak třeba se na tu prodavačku budete koukat jinak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama