Zemanovská a kavárenská lůza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4442 příspěvků 03.03.18 06:18
Zemanovská a kavárenská lůza

Ahoj.
V diskuzi,, Prezidentské volby 2018,, tyto termíny jsou běžné, ale chodí tam úzká skupina lidí, tak se chci zeptat, přijde vám to ok?
Jasně, že jedni nesnáší ty druhé, já sluníčkářka, kavárnice, volička Drahoše a obdivovatelka Václava Havla jsem jakoby na druhé straně od zemanovců, milovníků Okamury a Babiše.
Kde jste vy?

:mrgreen: :mavam:
Neberme to zas tak vážně, nebudeme po sobě střílet ( snad).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 03.03.18 06:33

Mně příjde zvláštní se tak zarytě nenávidět. Znám voliče obou kandidátů, chápu důvody jedné i druhé strany, s některými souhlasím, s některými ne, ale tak nějak spolu všichni vycházíme. Důležité mi příjde jaký člověk je, ne koho volí.

PDoctorCZE
Povídálka 12 příspěvků 03.03.18 06:43
Přesnej opak

Já jsem na straně komunistů a Havla nesnáším. :D

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 03.03.18 06:48

Me je uplne jedno, kdo je na jake straně a jaký ma politicky preference, zda je slunickar či,,kavarensky donchuan”. Mam v nejbližším okolí fandy snad vsech politických spekter, takže bych se z toho musela zblatnit. Jedno mají ale všichni spolecne - jsou to velmi slušní, pracovití a většinou i vzdělaní lidé, na které se muzu spolehnout. A to je pro me důležitý 8)

Joannka1
Kecalka 190 příspěvků 03.03.18 07:00

Nemyslím si, že by se obě skupiny musely nesnášet. Copak je to pro společnost výhra, když je takto rozdělí? Na Zemanovi a Babišovi mě štve akorát to, že soudem uznaní lháři pracují na vysokých funkcích a lidi jim to stále žerou. To nějak nepochopím :nevim:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 03.03.18 07:02
@Lenka002 píše:
Ahoj.
V diskuzi,, Prezidentské volby 2018,, tyto termíny jsou běžné, ale chodí tam úzká skupina lidí, tak se chci zeptat, přijde vám to ok?
Jasně, že jedni nesnáší ty druhé, já sluníčkářka, kavárnice, volička Drahoše a obdivovatelka Václava Havla jsem jakoby na druhé straně od zemanovců, milovníků Okamury a Babiše.
Kde jste vy?:mrgreen: :mavam:
Neberme to zas tak vážně, nebudeme po sobě střílet ( snad).

Tak nějak bych byl rád, kdyby se obě skupiny navzájem anihilovali a vyhrál zdravý selský rozum. Ale to bych chtěl moc. Zbytek by se okamžitě opět polarizoval.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 03.03.18 07:07

Já jsem teda termín kavárenská lůza ještě neslyšela. To se mi zdá jako protimluv. Ale jinak už mě přestává bavit se o tom dohadovat. Všichni víme, co se tady za poslední dobu odehrálo a dokud nezkusíme být na jedné lodi, nic s tím nezmůžeme.

robinka
Kecalka 431 příspěvků 03.03.18 07:10

No vidis, a ja zase nechapu, co se da na VH obdivat, ale budiz. Nejsem volicem MZ, pulka me rodiny a znamych ano, druha pulka JD. Spis me mírně receno stve neustale rozdmychavani antinalad mezi temito dvema tabory a spineni jednoho ci druheho. Srdecne je mi jedno, kdo koho voli, pokud je onen volic slusny člověk a nikomu vedome neublizuje a neskodi. To je jak na detskym písečku toto. Si uz dejte svatek, ne? :zed:

Uživatel je onlineneumisa
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 03.03.18 07:10

Že tě to pořád baví. asi miliontá diskuze o volbách a politice. To nemáš nic jiného na práci, než pořád rýpat v hnoji, živit spory a slovíčkařit?

mrav
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 03.03.18 07:11

Pan prezident je jistě vzdělaný člověk, ale volil jsem pana profesora Drahoše, a to jak v prvním, tak i ve druhém kole. Už nedokáži skousnout prezidentovy výroky, pomyslnou třešničku na dortu dal výrokem o Alexandru Dubčekovi.

Lenka002
Závislačka 4442 příspěvků 03.03.18 07:13
@neumisa píše: Že tě to pořád baví. asi miliontá diskuze o volbách a politice. To nemáš nic jiného na práci, než pořád rýpat v hnoji, živit spory a slovíčkařit?

Proč sem klikáš? :lol:

Uživatel je onlineneumisa
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 03.03.18 07:15
@Lenka002 píše:
Proč sem klikáš? :lol:

protože mě to baví. :jazyk: šla jsem se přesvědčit, jestli byl můj tip na zakladatele správný - a trefa!

Lychee13
Závislačka 2956 příspěvků 03.03.18 07:18
@neumisa píše: Že tě to pořád baví. asi miliontá diskuze o volbách a politice. To nemáš nic jiného na práci, než pořád rýpat v hnoji, živit spory a slovíčkařit?

Souhlasím. Je to psychopatka, co stále a stále hledá zastání a bohužel se jí ho nedostává, tak bude zakládat diskuze do té doby, až se jí budou odpovědi líbit. :mavam: :mrgreen:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7836 příspěvků 65 inzerátů 03.03.18 07:46

K cemu tahla diskuze? Furt dokola. Kvuli politice nesleduju roky televizni noviny, snazim se vyhybat internetovym clankum. Pak vlezu sem a porad se tu nekdo stoura v tech ho*vnech.
Jinak dnesni politicka scena je vic jak na pobliti. :poblion: jsi spokojena? :pocitac:

Malaga
Generální žvanilka 22945 příspěvků 03.03.18 07:51

Tak volby jsou tajne proto, aby lidi mohli svobodne vyjadrit svuj nazor a postoj. Mmj. politika patri mezi temata, o kterych by se ve spolecnosti mluvit nemelo stejne tak jako sexualni orientace a treba vyska platu…ma to neco do sebe…jsou to temata, ktera spolecnost zbytecne rozdeluji…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama