Zemřel mi blízký člověk

Anonymní
10.4.17 12:34

Zemřel mi blízký člověk

Zemřel mi blízký člověk, velmi čerstvě. Nevím, co mám dělat, ta bolest je nepopsatelná. Měla už věk, bohužel ke konci trpěla a byla sama v nemocnici. I to je pro mě těžké. Chvílemi mě napadalo, jestli by to už nemělo skončit, je to jen trápení, ale teď si to vyčítám. A taky jsem pořád doufala. :nevim: Nevím co bych dělala, když by mi zemřel manžel, asi bych se oběsila rovnou.

Nevidím nějak smysl jít dál, časem přijdu o milované lidi. Přemýšleli jsme o miminku, ale k čemu? Aby jednou vidělo, jak umírám já? Nebo ještě hůř, já viděla, jak umírá moje dítě? Kdybych neměla fajn manželství, tak… :nevim: Ale nemohla bych to udělat manželovi.

Jak se s tím vyrovnáváte? Dá se s tím žít? Na co žít, když člověk navěky přijde o někoho milovaného. Tolik věcí, co už nemůžu sdílet :nevim: Najednou nemá smysl ty věci dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.4.17 12:40

Da. Boli to, ale da. Cas je opravdu nejlepsi lekar. Mne minuly rok zemrel neocekavane tata, od zjisteni dianozy prakticky do sesti tydnu tu nebyl. Stale se s tim uplne lehce nezije, ale zivot jde dal a s nim i nove starosti a radosti.
A kazdy den to boli o trochu mene. A prave ve svych detech vidim ten smysl, kus taty je i v nich. Kdyz me obejmou, je to jako kdyby (alespon urcitou casti) nikdy neodesel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22009
10.4.17 12:42

Myslím, že je to moc čerstvé a takové pocity jsou normální. Vždycky, když umře někdo blízký, tak mi připadá, že život je kruťárna a nemá se smysl moc snažit, když jednou to prostě přijde. Pak se srovnám a je to zas normálka. Víc si vážím života po narození syna. Kdybys cítila, že se to nelepší, vyhledej odbornou pomoc. Není to ostuda. A neuzavírej se doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
10.4.17 12:47

Uprimnou soustrast :,( :hug:
Jen chci rict, ze i ta nejvetsi bolest se casem otupi…chce to opravdu jen cas, ted budes prochazet fazemi, je potreba dat pruchod emocim, plakat, vztekat se… Ne to v sobe dusit
Bude lip :hug:
A k miminku…nedokazes si predstavit, co je to opravdova laska, neni nic krasnejsiho, nez porodit dite :srdce: urcite se o tohle neochuzuj a zij zivot, uzivej si, mysli na hezke veci, ne na ty spatne. Zivot je DAR :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 12:52

Určitě dá, teď je to určitě čerstvé ale opravdu se to dá :) přeji moc štěstí a ať je brzy dobře :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14317
10.4.17 12:58

Je to tezke, boli to, ale je to prirozena soucast zivota, minimalne jednou si tim projde asi kazdy. Dej tomu cas, po nejake dobe ta bolest otupi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 13:07

Upřímnou soustrast. Také jsem přišla o blízkého člověka, který umíral pomalu a bolestivě. Přejde to. Smrt je součást života. Nemít dítě, protože nechceš, aby te vidělo umírat je svým způsobem trochu sobecké :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
10.4.17 13:29

Za mně, dá se s tím žít, ale já se třeba do teď, po skoro 4 letech nesrovnala se smrtí bratra. Je to individuální a všechno nějak spraví čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
10.4.17 13:50

S tím se musí naučit žít-i když je to čerstvé. Mě umřel táta vloni na Štědrý den-o gto horší. Měli by jsme se radovat a teď toto.Je to čerstvé, bolí to ale prostě tak to je. :,( :,( Člověk se narodí a zemře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 20:17

Upřímnou soustrast. Me zemřel manžel a tatínek dvou deti v lednu. Porad tomu neverim. Rika se, že ty první 3 měsíce jsou nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama