Zemřel mi doktor- obvodní lékař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:40
Zemřel mi doktor

Dobrý večer, strýček google mi nedokázal dát odpověď, a tak se obracím na vás. Náhle mi umřel obvoďák. Dle sestry by ho měl někdo za měsíc nahradit. Jenže jsem někde slyšela, že karta může byt u,,sestry,, jen dva týdny a pak se vše pečetí a posílá pryč. Je to pravda? To si tu kartu nenechaj pro nového obvoďáka?

Reakce:
cell
Echt Kelišová 8109 příspěvků 05.02.19 21:42

Ale nechají, buď v klidu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20593 příspěvků 05.02.19 21:52

Pokud má nástupce tak se nechává.pokud nemá, tak se pak posílají na krajský urad- informace cca týden stará od pracovnice moji zdravotní pojišťovny. Taky sem to zjišťovala.

joli31
Kecalka 346 příspěvků 05.02.19 21:58

u nás takhle končil obvodák, bud jsme nahlásili nového lékaře a tomu kartu poslali, nebo šla na kraj a předpokládám že si ji pak nový obvodní vyžádá.

cell
Echt Kelišová 8109 příspěvků 05.02.19 22:00

Zakladatelka píše, že by ho měl někdo nahradit. V tom případě karty zůstávají tam, kde jsou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 22:04

@cell fakt? Supr diky. Takze to resit nemusim a jen vyckavat, kdy prijde novy :) Tak snad novy bude v pohode. Zrovna jsem se tam po dlouhe dobe odhodlani odhodlala jit s citlivym problemem a sup uz tam ten muj neni :(

cell
Echt Kelišová 8109 příspěvků 05.02.19 22:08
@Anonymní píše:
@cell fakt? Supr diky. Takze to resit nemusim a jen vyckavat, kdy prijde novy :) Tak snad novy bude v pohode. Zrovna jsem se tam po dlouhe dobe odhodlani odhodlala jit s citlivym problemem a sup uz tam ten muj neni :(

ano, přesně tak :-)

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 74035 příspěvků 05.02.19 22:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer, strýček google mi nedokázal dát odpověď, a tak se obracím na vás. Náhle mi umřel obvoďák. Dle sestry by ho měl někdo za měsíc nahradit. Jenže jsem někde slyšela, že karta může byt u,,sestry,, jen dva týdny a pak se vše pečetí a posílá pryč. Je to pravda? To si tu kartu nenechaj pro nového obvoďáka?

Nám takhle náhle zemřel pediatr mých děti, kdo jsme hned nahlásili kam děti chceme předat, tak se přeposlaly zdrav. karty tam k určitým lékařům. Kdo nenahlásil do 30 dnů nebo to prostě nevěděl, tak těm se karty poslaly na krajský úřad.

Hanka1
Extra třída :D 13981 příspěvků 05.02.19 22:31
@Anna766 píše:
Nám takhle náhle zemřel pediatr mých děti, kdo jsme hned nahlásili kam děti chceme předat, tak se přeposlaly zdrav. karty tam k určitým lékařům. Kdo nenahlásil do 30 dnů nebo to prostě nevěděl, tak těm se karty poslaly na krajský úřad.

Nam odesla pediatricka do duchodu ke konci roku 2018 a obvolavala nas loni v srpnu s tim, ze pokud do puli prosince si nevyzvedneme karty, tak mezi svatky se odvezou na krajsky urad.

Netusila jsem jaky je problem v Praze a okoli sehnat pediatra 8o

Hvězda diskuse 74035 příspěvků 05.02.19 22:33
@Hanka1 píše:
Nam odesla pediatricka do duchodu ke konci roku 2018 a obvolavala nas loni v srpnu s tim, ze pokud do puli prosince si nevyzvedneme karty, tak mezi svatky se odvezou na krajsky urad.Netusila jsem jaky je problem v Praze a okoli sehnat pediatra 8o

Tady naštěstí pediatři brali.

Hanka1
Extra třída :D 13981 příspěvků 05.02.19 22:34

Shodou okolnosti mi dneska prisel email z centraly pojistovny, ze na konci roku nahle zemrel muj pojistovak a jeho agendu prebira ten a ten ze stejne oblasti/kancelare… 8o

Hvězda diskuse 74035 příspěvků 05.02.19 22:37

Ještě jsem si uvědomila že jsme sháněli noveho pediatra proto, že po smrti toho původního se ordinace rušila.
Mému muži zemřel nečekaně obvoďák a on když přišel po nějaké době do ordinace, už tam seděla jiná doktorka, muž byl dost překvapen. Sestra byla stále stejná, doktorka prý je ještě lepší než onen bývalý zesnulý pan doktor, tak tam zůstal. Tam žádné čachry s kartami neprobihaly.

Hvězda diskuse 74035 příspěvků 05.02.19 22:40
@Hanka1 píše:
Shodou okolnosti mi dneska prisel email z centraly pojistovny, ze na konci roku nahle zemrel muj pojistovak a jeho agendu prebira ten a ten ze stejne oblasti/kancelare… 8o

To je život :andel: i pojišťovaci a lékaři umirají.Ať je jim země lehká. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >