Zemřel mi manžel, máme měsíční dítě

Anonymní
19.4.20 05:32

Zemřel mi manžel, máme měsíční dítě

Včera mi zemřel můj milovaný manžel. Máme měsíčního synka. Nevím, jak dál. Nevěděla jsem, že byl nemocný. Přišlo to znenadání.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.4.20 05:41
@Anonymní píše:
Včera mi zemřel můj milovaný manžel. Máme měsíčního synka. Nevím, jak dál. Nevěděla jsem, že byl nemocný. Přišlo to znenadání.
:hug: teď musíš být statečná, i když to bude moc těžké zvládneš to! Je někdo s tebou? Třeba tvoje mamka?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 05:42

@DoktorkaZorkaHorká ano jsem u rodičů, mám v nich obrovskou podporu. I v manželových rodičích. Jsme v tom všichni spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
19.4.20 05:57

Je mi to moc líto, ale zase bude líp, uvidíš akorát to nějakou chvíli potrvá. Teď si tím žalem musíte všichni projít. Drž se holka! :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
19.4.20 06:10

Ahoj, já zažila to stejné, jen jsem tedy neměli dítě, o to horší to máš. Moc mě tvoje ztráta mrzí.

Bude dlouho trvat než se s tím nějak smířis, mě tenkrát psycholog řekl, že rok je taková doba kdy člověk začne žít normálně a měl pravdu. Doporučuji navštívit psychologa, ikdyby to mělo být jenom jednou, mě to hodně pomohlo. Nechal ti tu kousek ho a to Vašeho syna. Budeš mít teď jedno z nejtěžších období v životě, zvládni to, jen čas Ti pomůže… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67000
19.4.20 06:42

Upřímnou soustrast. Teď by měli pomoct rodiče, pak to snad časem sama zvládneš. Napíšu za sebe- když mojí dvouleté dceři zemřela máma, jezdivali jsme na střídačku k našim- ti bydlí dvě hodiny cesty od nás- pobyli tam tři týdny a zase byli třeba měsíc doma. Pokud máš rodiče blízko, máš v tom obrovskou vyhodu. Držte se. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
19.4.20 07:09

Tohle je nocni mura. Ale mas dite, musis byt silna pro nej, jemu muzes dat svou lasku a on tobe. Drzte se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 07:29

@Kosopemi bohužel to není noční můra. Hrozně bych si přála, aby byla

• Citovat
  • Nahlásit
4166
19.4.20 07:37

Neumím si představit, že mi zemře manžel a ja to půjdu druhý den vypisovat na emimino :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
19.4.20 07:38

:hug: bude to těžké, ale máš syna a tím pádem pro co žít. Truchli, breč a mysli na to, že jemu už je dobře. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
19.4.20 07:40

No mě by to taky nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 07:42
@Kaileee píše:
Neumím si představit, že mi zemře manžel a ja to půjdu druhý den vypisovat na emimino :nevim:

Představit si to možná neumíš, ale nikdo nevíme, jak bychom se zachovali. Každý je jiný a třeba to anonymní pomůže. Může tu najít i někoho se stejnou zkušeností a mohou to spolu probrat po SZ. Když je smutek, tak velmi pomáhá, když se může s někým sdílet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
19.4.20 07:43
@Kaileee píše:
Neumím si představit, že mi zemře manžel a ja to půjdu druhý den vypisovat na emimino :nevim:

Já taky ne. Když mi umřela máma, byla jsem týden mimo provoz. Doslova. Když jsem měla měsíční dítě, neměla jsem pomyšlení na nic jiného. Ale lidi jsou různí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4312
19.4.20 07:50

@Kaileee Někdo ti zemřel, že víš jak by jsi reagovala? Mě když zemřela dcera, tak jsem měla potřebu to napsat. Člověk je jaksi v šoku, není to jak v americkém filmu, že je zhroucený v kaluži slz. To přijde až později. Zakladatelka píše, že byl nemocný a u očekávané smrti je to jiné jako u tragické, neočekávané.
Mísí se v té ztrátě i pocit úlevy, že už nemocný netrpí, ale ten pravý zármutek ze ztráty přijde až později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
19.4.20 07:54
@Bobsh píše:
@Kaileee Někdo ti zemřel, že víš jak by jsi reagovala? Mě když zemřela dcera, tak jsem měla potřebu to napsat. Člověk je jaksi v šoku, není to jak v americkém filmu, že je zhroucený v kaluži slz. To přijde až později. Zakladatelka píše, že byl nemocný a u očekávané smrti je to jiné jako u tragické, neočekávané.
Mísí se v té ztrátě i pocit úlevy, že už nemocný netrpí, ale ten pravý zármutek ze ztráty přijde až později.

Mně se to taky stalo a bylo to náhlé a nečekané. Nebyla jsem schopná NIČEHO. A svěřování taky neprobíhalo. Umřít mi dítě, asi mě odvezou do blázince. Rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat