Zemřel vám blízký na covid?

11.2.21 11:43

Zemřel vám blízký na covid?

Zemřel někomu blízký na covid? Jak jste se s tím vyrovnávali? Mě tatínek měl 74 let byl velmi vitální, žili s maminkou jeden pro druhého, miloval vnuky, chtěl moc žít, bojoval tři týdny, podlehl zápalu plic.
Pořád tomu nevěřím, tisíc otázek proč ho nezachránili, proč měl tak těžký průběh. Mohl tu být dalších několik let, nebýt toho hnusného virusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63608
11.2.21 11:45

@Radunka1912 už v první vlně, ale babi měla 91 let a horší pro ni bylo to odloučení, ne ta nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
11.2.21 11:46

Ne, díkybohu.
Tvoje ztráta mě mrzí.

Ale popravdě řečeno některým příběhům, co na Emiminu už zazněly, úplně nevěřím - tady zná každý tři čtyřicátníky, které to skolilo, a nedávno tu někdo dokonce psal cosi o mrtvém dítěti - v ČR nebylo žádné dítě zemřelé na covid myslím ani vedeno ve statistikách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
11.2.21 12:00

@Radunka1912 nastesti ne. Ale znam vitalni mlade lidi, co meli dost tezky prubeh. A jelikoz uz tu mame skoro 18tis mrtvych, tak nez se tady s tou nasi chaotickou vladou a zmatenym babisem, nekam proockujeme, tak to bude tak 2× tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822

Ne nikdo. Znám lidi, kteří zemřeli S covidem. Ale nikdo nezemřel jenom na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137

K dnešnímu dni 5 lidí, které jsem znal. Bohužel, jen díky zmrd*m, kteří nic nedodržují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
11.2.21 12:02

Děda a strýc, tomu bylo jen 65.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
11.2.21 12:05

Ano, můj kolega. Bylo mu 37 let. Zemřel tento týden, v úterý. Dostal těžký zápal plic, z počátku měl covid s lehkým průběhem. Jinak zdráv, nekuřák, nepiják, hodnej člověk. Hnus prostě… Doma 2 malý děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
11.2.21 12:11

Ano :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
11.2.21 12:12
@anahry píše:
Ano, můj kolega. Bylo mu 37 let. Zemřel tento týden, v úterý. Dostal těžký zápal plic, z počátku měl covid s lehkým průběhem. Jinak zdráv, nekuřák, nepiják, hodnej člověk. Hnus prostě… Doma 2 malý děti.

strasne :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31361
11.2.21 12:15
@Cenarius píše:
@Radunka1912 nastesti ne. Ale znam vitalni mlade lidi, co meli dost tezky prubeh. A jelikoz uz tu mame skoro 18tis mrtvych, tak nez se tady s tou nasi chaotickou vladou a zmatenym babisem, nekam proockujeme, tak to bude tak 2× tolik.

Vláda nemůže za to, že polovina lidí chodí i s příznaky ven. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31361
11.2.21 12:16

Můj blízký člověk měl těžký průběh a skončil na kyslíku a to mu letos teprve bude padesát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
11.2.21 12:19

Nevlastní sestra 33 let, oboustranný zápal plic, leží v nemocnici na kyslíku. Není to vždycky sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
11.2.21 12:20
@anahry píše:
Ano, můj kolega. Bylo mu 37 let. Zemřel tento týden, v úterý. Dostal těžký zápal plic, z počátku měl covid s lehkým průběhem. Jinak zdráv, nekuřák, nepiják, hodnej člověk. Hnus prostě… Doma 2 malý děti.

Nebyl to hasič?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
11.2.21 12:22
@Radunka1912 píše:
Zemřel někomu blízký na covid? Jak jste se s tím vyrovnávali? Mě tatínek měl 74 let byl velmi vitální, žili s maminkou jeden pro druhého, miloval vnuky, chtěl moc žít, bojoval tři týdny, podlehl zápalu plic.
Pořád tomu nevěřím, tisíc otázek proč ho nezachránili, proč měl tak těžký průběh. Mohl tu být dalších několik let, nebýt toho hnusného virusu.

upřímnou soustrast. jinak ne, na covid nikdo, ale na jinou nemoc ano. Kvůli covidu jsme se nemohli ani vidět. Bohužel mám pocit, že jiné nemoci jsou druhořadé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat