Zemřelo někomu z Vás dítě (10 a více let?)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 22:55
Zemřelo někomu z Vás dítě (10 a více let?)

Podělte se prosím, o svuj příběh.
Má dcera zemřela při požáru v 15 letech.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
annasmyc
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 13.02.19 22:59

:hug: noční můra všech rodičů… hodně sil, nedovedu si to představit. :srdce:

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 13.02.19 22:59

Nestalo se mi nic takového,ale nedokážu si to představit :,( upřímnou soustrast :,(

drewlet
Kelišová 5147 příspěvků 13.02.19 23:01

:hug: jak je to dlouho ?

Anny A
Kecalka 243 příspěvků 13.02.19 23:08

To je šílené. Jak to zvladate?
Mne ne ale moje mamka prisla o prvni dceru bylo ji tedy 9 a srazilo ji auto pred jejima ocima (ne ze by ji nehlidala ale holky si hraly a ten ridic tam nemel co delat). Ja byla jeste miminko. Tahne se to s ni cely zivot a trpí na deprese. Ale sla dal a ikdyz vim ze na ni casto vzpomina tak se snazi byt tu pro nas a moc se o tom nemluvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:09

Už je to přes 8 let, naučila jsem se s tím žít, ale měla jsem jen ji :nevim: ten den jakoby skončil svět a už se nikdy nezlepšil :( a tak se ptám jestli je tady taky někdo s podobným příběhem

BaraRed
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 13.02.19 23:23

Mě se to nestalo, ale znám paní, která měla 3 syny. První zemřel ještě jako malé miminko, byl moc nemocný. Další zemřel asi před 8 lety, předávkoval se prášky. Zbyl jí tedy poslední syn a ten před pár lety vypadl z okna a zabil se. Nedokážu pochopit, jak může mít někdo tak hrozný osud. Ona dětmi žila. Zbyl jí aspoň jeden vnouček a často se stýká s dětmi od kamarádů a známých, to ji drží nad vodou. Je mi moc líto všech, které to potká. Upřímnou soustrast.

EvulinkaH
Kecalka 433 příspěvků 13.02.19 23:24

@BaraRed tak to je dost masakr.

Anny A
Kecalka 243 příspěvků 13.02.19 23:33
@Anonymní píše:
Už je to přes 8 let, naučila jsem se s tím žít, ale měla jsem jen ji :nevim: ten den jakoby skončil svět a už se nikdy nezlepšil :( a tak se ptám jestli je tady taky někdo s podobným příběhem

Je mi to moc lito muselo to byt strasne. Nedovedu si to predstavit. A na dalsi ditko uz je pozde? Ikdyby treba adopce…
Miluji zvířátka asi bych se obklopila pejsky. Ti umi hodne vyplnit prazdnotu…

Dojcanis
Závislačka 3675 příspěvků 13.02.19 23:40
:hug:
Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 13.02.19 23:42

Zkušenost nemám,ale přesně z toho mám noční můry že se neco může stát dětem…je mi to líto :,( :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:43

Bože je mi to moc líto :heart:️ Syn mi nezemřel. Ale mám dva syny, jeden je těžce nemocný a druhého nám srazil na přechodu kamion. Velmi dlouhou dobu jsme bojovaly na JIP. Má trvalé následky. Šílená bezmoc , šílený pocit myslet si, že je vaše dítě mrtvé. Doteď mám psychické až panické problémy. Trnu když ho mám pustit ven, když jdeme kolem cesty, mám neuvěřitelný strach . Často mám noční můry a vidím ho ležet zakrvácené ho na silnici s utrhlou rukou a nohou. Vidím sebe jak jsem v afektu mlátila řidiče kamionu a vrací se mi neuvěřitelně dlouhá doba na nemocniční chodbě. Byl 10 hodin na sále. Vidím , jak mu dělám hygienu na lůžku, jak ho krmíme, jak ho učíme znovu chodit. Vidím , jak pláče když odcházím z pokoje a vidím velkou bezmoc a strach. Už je to několik let, ale stále na to myslím. Vím, žije , ale…

Lalelale
Závislačka 3487 příspěvků 13.02.19 23:57
@Anonymní píše:
Bože je mi to moc líto :heart:️ Syn mi nezemřel. Ale mám dva syny, jeden je těžce nemocný a druhého nám srazil na přechodu kamion. Velmi dlouhou dobu jsme bojovaly na JIP. Má trvalé následky. Šílená bezmoc , šílený pocit myslet si, že je vaše dítě mrtvé. Doteď mám psychické až panické problémy. Trnu když ho mám pustit ven, když jdeme kolem cesty, mám neuvěřitelný strach . Často mám noční můry a vidím ho ležet zakrvácené ho na silnici s utrhlou rukou a nohou. Vidím sebe jak jsem v afektu mlátila řidiče kamionu a vrací se mi neuvěřitelně dlouhá doba na nemocniční chodbě. Byl 10 hodin na sále. Vidím , jak mu dělám hygienu na lůžku, jak ho krmíme, jak ho učíme znovu chodit. Vidím , jak pláče když odcházím z pokoje a vidím velkou bezmoc a strach. Už je to několik let, ale stále na to myslím. Vím, žije , ale…

Panebože to je strašný :( a zakladatelky příběh taky. Tohle by nemělo potkat nikoho. Jen z představy té hrůzy a bezmoci mě mrazí. Vím, že to nikomu zdraví nevrátí, ale byl ten řidič aspoň potrestán? Tvému synkovi přeji jen to nejlepší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 00:09

Má sestra tragicky zemřela, když jí bylo 7. Mamka se s tím nikdy nesmířila, což podle mne napomohlo tomu, že zemřela poměrně mladá na rakovinu. Teď zeshora hlídá především naši mladší dceru. Ta už stihla zdrhnout hrobníkovi z lopaty 3×…
Myslím, že nejtěžší to vše bylo (kromě taťky) asi pro moji babičku. Napřed se dívala do hrobu vnučce, pak dceři a nakonec málem i pravnučce (nikdy jsme jí neřekli, jak to s ní bylo vážné).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 06:19

Znam pani, mela jedineho syna ktery ji v 11 letech zemrel na leukemii. Musela se divat na to jak ji odchazi. Na dalsi dite uz bylo pozde nebo se proste nepovedlo. Pani je moc mila, ticha, ale uz se proste neumi smat. Ta bolest z ni proste vyzaruje.
Ne nadarmo se rika ze nejhorsi pro rodice je pohled na rakev sveho ditete.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >