Žena mě nepotřebuje.

Anonymní
15.2.21 21:48

Žena mě nepotřebuje.

Ahoj,
Tohle je můj první příspěvek a vážně už si nevím rady.. začnu asi tím, že máme s mou drahou polovičkou dva krásné kluky. Jeden má dva a půl roku a druhý 10 měsíců. Nám je 27. A teď k věci.. Od narození druhého prcka se semnou žena nebaví o ničem jiném než o dětech, večer když uspíme děti, tak si sedne na křeslo a chce mít svůj klid. Vetšinou si ještě před tím na mě vybije všechnu zlost :D Co se týká sexu a věci okolo.. nic. Nijak nenaleham.. nemělo by to význam. Já celkem dost pracuji ale většinou beru celou rodinu po práci ven z města někde na procházku do lesa atp… starší syn se musí vyběhat jinak to je na tom malým bytě konec.. V domácnosti se snažím co to jde.. stavím dům pro nás.. dost věci si dělám sám, takže někdy jsem doma dost pozdě. Vetšinou ženu s dětmi hodím k babce ať toho není na ženu moc.. a rodiče jsou taky rádi s dětmi. Oba dva mají problém se spaním v noci.. mladší se budi i 20× za noc, já spím se starším. Ten už spí hezky. A teď k problému.. celou dobu si říkám, že to nějak přejde… děti trošku povyrostou.. budeme mít za pár měsíců hotový dům… a žena si mě začne zase trošku všímat. Jen jak jde čas, tak se to zhoršuje. Vim, je toho na ni hodně, chápu to a snažím se pomoct co to dá. Nekdy mám toho taky dost a nechovam se nejlépe.. ale to asi každý.. Říká mi ze mě má ráda.. že mě miluje. Ale to už asi jen tak z principu. Nechybim ji.. ani trošku. Nechce mě ani nikoho jiného.. každý večer mě od sebe odrazuje co to de.. chce mít jen svůj klid a děti. A mě jen jako tátu našich dětí. Sám už nevím co mám dělat. Strašně mě to mrzí.. Nechci o svou rodinu přijít, ale taky si nedovedu představit žít takhle. Ženu i děti miluji nadevše.. Byl někdo z vás v takové situaci? Asi se bude těžko radit, ale já to nemám moc komu říct.. tak aspoň jsem se vypsal tady.. A zároveň se chci omluvit, nejsem moc dobrý řečník ani pisálek. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
816
15.2.21 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj,
Tohle je můj první příspěvek a vážně už si nevím rady.. začnu asi tím, že máme s mou drahou polovičkou dva krásné kluky. Jeden má dva a půl roku a druhý 10 měsíců. Nám je 27. A teď k věci.. Od narození druhého prcka se semnou žena nebaví o ničem jiném než o dětech, večer když uspíme děti, tak si sedne na křeslo a chce mít svůj klid. Vetšinou si ještě před tím na mě vybije všechnu zlost :D Co se týká sexu a věci okolo.. nic. Nijak nenaleham.. nemělo by to význam. Já celkem dost pracuji ale většinou beru celou rodinu po práci ven z města někde na procházku do lesa atp… starší syn se musí vyběhat jinak to je na tom malým bytě konec.. V domácnosti se snažím co to jde.. stavím dům pro nás.. dost věci si dělám sám, takže někdy jsem doma dost pozdě. Vetšinou ženu s dětmi hodím k babce ať toho není na ženu moc.. a rodiče jsou taky rádi s dětmi. Oba dva mají problém se spaním v noci.. mladší se budi i 20× za noc, já spím se starším. Ten už spí hezky. A teď k problému.. celou dobu si říkám, že to nějak přejde… děti trošku povyrostou.. budeme mít za pár měsíců hotový dům… a žena si mě začne zase trošku všímat. Jen jak jde čas, tak se to zhoršuje. Vim, je toho na ni hodně, chápu to a snažím se pomoct co to dá. Říká mi ze mě má ráda.. že mě miluje. Ale to už asi jen tak z principu. Nechybim ji.. ani trošku. Nechce mě ani nikoho jiného.. každý večer mě od sebe odrazuje co to de.. chce mít jen svůj klid a děti. A mě jen jako tátu našich dětí. Sám už nevím co mám dělat. Strašně mě to mrzí.. Nechci o svou rodinu přijít, ale taky si nedovedu představit žít takhle. Ženu i děti miluji nadevše.. Byl někdo z vás v takové situaci? Asi se bude těžko radit, ale já to nemám moc komu říct.. tak aspoň jsem se vypsal tady.. A zároveň se chci omluvit, nejsem moc dobrý řečník ani pisálek. :)

Obdivuju kazdyho, kdo si vicemene postavi svuj dum sam.

Musim ovsem k tomu taky rict, ze uz jsem na svete dost dlouho a videl nespocet manzelstvi, ve kterych on stavel a stavel a stavel a budoval a ona se mu mezitim odcizila natolik, ze to vedlo nejen k rozchodum a rozvodum, ale mnohdy i pro toho stavitele i ke ztrate toho vysneneho domu.

Je mne lito, al etady to pro me, podle toho, jak to popisujes, zavani necim podobnym.

Moc ti preju, at se mylim.

Příspěvek upraven 15.02.21 v 21:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
15.2.21 21:55

Je nevyspala. 10 měsíců nesala a pres den jede taky bez přestávky.
Ja si vybavuji ten pocit, cca pred 2 rokama, kdy obe deti usly a ja chtěla jen sedět a vic nic.
Zkus byt ještě trpělivý, ale zároveň to zene řekni, rekni jak se cítíš at to ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
15.2.21 21:56

No když jsem měla malé nespave dítě tak ti povím byla jsem hnusná i sama na sebe 😂 😂 😂 pomohl čas… Kdy už se cítím že zase žiju… Bude líp, nevzdávej to s ní, komunikuj, nezahořkni, u nás to bylo stejné, uspala jsem a ani jsem neměla energii jít za manželem. Pevné nervy :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
15.2.21 22:03

Opravdu, počkej až bude malý lip spát, nebo to začnete řešit, že se budí tak často (je na to metoda)… To se po takové noci vůbec nechce žít, natož se starat o děti a večer být společníci pro muže… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.2.21 22:10

Dům si zdaleka nestavim sám. Jen pomáhám a co umím tak udělám :lol: S rodinou trávím dost času a v tom problém nevidím.. Teda aspoň já ne. Když jsme s dětmi tak mi přijde vše v pořádku. Zlom nastane jak děti usnou nebo jak jsme prostě bez nich.. povídat si nechce když se nebavime zrovna o dětech.. dotknout se jí už taky nemůžu.. a pusu mi sama od sebe taky nedala už pěkně dlouho.. V hlavě mám akorát totální zmatek a když mi do očí řekla že mě nepotřebuje a neví jestli se to zlepší atd.. no dost mě to dostalo.. tak snad máte a pravdu a Ty carsin se mýlíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7304
15.2.21 22:11

Jestli se zapojuješ jak píšeš…navíc jste oba mladí, teda fyzicky zdatnější a teoreticky byste měli ještě docela zvládat probdělé noci a fungovat…tak mi to zase přijde moc, aby dnes a denně neměla na tebe večer náladu, ani chuť si povykládat. Kouknout na film cokoli…nebo to se nepočítá a myslíš tím intimnosti? Ale tak z toho si nic moc nevezmeš, co ti napíšu. Za mě toho máš taky dost, se stavbou, zapojuješ se, se starším spíš ty, bereš na procházky / výlety, zajišťuješ pomoc prarodičů - to třeba neznám a náladu na manžela jsem vcelku měla. Ne každý den, ale chtěla jsem, snažila se. Tak jestli třeb není zakopaný pes jinde? Prostě kdo chce, hledá způsoby, kde nechce hledá důvody :nevim: Nejsme stroje, máme právo mítchuť vypnou, mít svůj klid…ale dnes a denně, dlouhodobě, když není na vše sama… jen tak lehce zmiňuješ, že už jsi taky někdy hnusný…tak jestli to spíš není nějaké celkové odcizení? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97390
15.2.21 22:11

Sám píšeš že malý se budí i 20 x za noc.Jsem z toho unavená jenom to čtu. Nedivím se že není večer nažhavená jak by sis přál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 22:12

Vydrž. Pomohlo by mit vikend pro vas samotnych a nic nedelat, pravidelne. Rodice mohou pohlidat? Dum se zpozdi, ale partnerstvi je taky dulezite…drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 22:14

Když se mi dítě budilo v noci co půl hodinu, tak to byl totální teror. Fakt mučení. Říkala sem si, že lepší by bylo nespat snad vůbec a jela sem prostě na autopilota, protože jinak se to ani nedalo. Kdy se naposledy vyspala? Nemůžete si ty děti na noc prohodit třeba o víkendu? To by hned viděla jak moc potřebnej seš :) nesmíš si to brát osobně. Podle mě to není nic proti tobě, ale ona už musí fakt padat na hubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
15.2.21 22:18

Ocekavas a ona vi ze ocekavas a je hruzou zcepenela, ze by mela po tom maratonu jeste delat nazhavenou. Tak te odrazuje co muze. Ty milostive pockas, ale stale ocekavas a cekas jestli uz cekas dost dlouho. Travis cas s rodinou? To znamena co? Ze jedete na vylet vsichni? Chce ona na vylet? Je nekdy sama? S kamaradkou? Ma svuj volny cas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599

Ja ji chápu. Jsem na tom podobně. Deti mám 3, neustále na mě mluví, pořád po mně něco chtějí, jsou velmi aktivní. Domácnost taky nepočká věcně. Do toho doktoři, úřady, nákupy… na fyzickou únavu pomáhá kafe, ale na tu psychickou nic moc. Když to všechno večer usne, já chci jen sedět a tupě zírat na televizi. Už nechci mluvit, nic řešit, nic dělat, nad ničím přemýšlet. Někdy si s radostí s mužem zahraju deskovku, popovidam, něco poresim… jindy fakt ne, chci jen neexistovat. Ale s mužem jsem o tom mluvili a on to naštěstí chápe. Takže když vidí, že neexistuju, nechá mě neexistovat :mrgreen: Ale zase kdybych to dělala často, má pokyn mě k existenci donutit. Mluvte spolu, dej tomu čas a uvidíš, že to bude dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887

Já jsem v situaci tvé ženy, ale mít doma chlapa, kterej by dělal aspoň z poloviny to, co jsi napsal, tak by to nedopadlo tak, jak to dopadlo. Mám děti od sebe necelý rok, bohužel, je to opravdu strašně, ale strasne náročný, tvoje žena chce být patrně jen sama a to podle mě vůbec neznamená, že by tě měla o to méně ráda, chce být sama a mít trochu klidu a já to úplně chápu :-D U nás to dopadlo špatně, odstěhovala jsem se s dětmi od manžela a požádala o rozvod, jenže u nás byla úplně jiná situace. Manžel se o rodinu vůbec nezajímal, zajímala ho paní z práce, se kterou trávil čas po práci a která u nás i přespala, když jsem byla s dcerkou na chatě a v tu dobu v osmém měsíci těhotenství. Od muže jsem v druhém těhotenství slyšela jen nadávky, výčitky a jak si strašně váží své podřízené z práce, která je narozdíl ode mě plná energie (jasně, bezdětná :-D a o deset let mladší), doma neudělal nikdy vůbec nic a o děti jsem se starala ve dne v noci jen já, takže právě proto říkám, že úplně jiná situace než i vás. Kdybych měla doma takového chlapa, kterej by spal se starším dítěte v noci a já měla na starost jen miminko, tak by to taky bylo úplně o něčem jiném. Nicméně z osobní zkušenosti vím, že dvě děti takto malé jsou opravdu záhul a tvoje žena je opravdu asi jen hodně unavená a vůbec se jí nedivím, že chce nějakou volnou chvíli trávit jen sama se sebou. Nejvíc by ji pomohlo, kdybys bral obě děti, aby ona měla nějaký čas pro sebe. Jinak mým dětem je teď 1,5 a 2,5 a já si odpočinu jen když je někdo oba pohlídá a musím říct, že už se vážně těším do práce, i když svoje děti milují, tak si od nich potřebuji občas odpočinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577

Ale ty její názory a potřeby se odvíjí od její celkové pohody. Pres den musí fungovat a byt pro obe deti, jak usnou nema potrebu skocit na Tebe, ale mit klid a at po ni už konečně nikdo, nic nechce.
Zkus si na měsíc dat každou noc budika co Ti 20krat zazvoni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 22:19

Neblbni. Opravdu bude líp. Byla jsem ve stejné situaci. Mladší dcera 2 roky nespala víc než pul hodinu vkuse. Bylo to peklo a mně se fdkt nechtělo žít. Děsila jsem se každé další noci a rano se mi nechtělo ani vylézt z postele. Sáhla jsem si na dno, doma dělala servis… No a víš jak to manžel vyřešil? Našel si milenku a opustil mě. Tohle je hnus, hnus, hnus… Jste v tom spolu, tak sakra vydrž a nefňukej. Sezeň hlídání a vem ji aspoň do lesa na procházku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat