Žena s dítětem a nový partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 01:23
Zena s ditetem a novy partner

Chtela bych se zeptat na nazor tech, ktere maji zkusenost. Muj bratr 27 let si nasel partnerku s ditetem, uplne se poblaznil, moc bysme chteli, aby mu to vydrzelo, je to pekna a slusna holka. Jenze, bratr je takovy trochu paric, zabavicky atd., ja sama mam deti a vim, ze je to zaprah, ted je cerstve zamilovany, a rika jak to dite je narocne :mrgreen: vim, ze je to individualni, ale jakou mate zkusenost, ze mlady kluk zvladne prijmout cizi dite?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 01.07.19 07:04

V okolí takové páry mám a jsou spolu třeba už dlouho a mají i společné děti. Je to kus od kusu. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 07:17

Mám známého, který se snažil, dokud neměli vlastní. Od té doby je první kluk chudák…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 01.07.19 07:17

Mlady kluk dokaze byt otec i nevlastniho ditete, postara se o rodinu a starsi, vyspeli chlap porad tuhle roli nechape a neni na ni pripravenej… znam oba pripady.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 53854 příspěvků 01.07.19 07:32
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat na nazor tech, ktere maji zkusenost. Muj bratr 27 let si nasel partnerku s ditetem, uplne se poblaznil, moc bysme chteli, aby mu to vydrzelo, je to pekna a slusna holka. Jenze, bratr je takovy trochu paric, zabavicky atd., ja sama mam deti a vim, ze je to zaprah, ted je cerstve zamilovany, a rika jak to dite je narocne :mrgreen: vim, ze je to individualni, ale jakou mate zkusenost, ze mlady kluk zvladne prijmout cizi dite?

Co myslíš přijmout? Třeba ho zvládne matka společně s otcem a od něj se jen očekává, že s ním bude vychazet

Druha možnost je, že se očekává, že se stane náhradním otcem, bude dítě vychovávat a život. Obecně si myslím, že chlapi to zvládá líp. Neřeší takové to že chce všechno společně poprvé, nezarlina to, že to není první společná svatba, první dítě,… Berou to víc prakticky.

Kotatko03
Echt Kelišová 8748 příspěvků 01.07.19 08:05

Třeba právě dozrál do fáze, že z pařmena „dospěje“ :think: šanci bych tomu dala :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 10:16

Partnerův bratranec to tak má. Bylo mu cca 23. Mají spolu další dítě a teď se budou brát. 7 let jsou spolu určitě.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 01.07.19 10:19
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat na nazor tech, ktere maji zkusenost. Muj bratr 27 let si nasel partnerku s ditetem, uplne se poblaznil, moc bysme chteli, aby mu to vydrzelo, je to pekna a slusna holka. Jenze, bratr je takovy trochu paric, zabavicky atd., ja sama mam deti a vim, ze je to zaprah, ted je cerstve zamilovany, a rika jak to dite je narocne :mrgreen: vim, ze je to individualni, ale jakou mate zkusenost, ze mlady kluk zvladne prijmout cizi dite?

To ty vedra. Já to mám zase opačně. Když jsou takové pařáky tak se do věcí jiných zásadně nemotám.

atominnka
Generální žvanilka 22275 příspěvků 01.07.19 10:23

Mám mladšího přítele, o děti se postará, jsou věci, které je třeba třeba vysvětlit, ujasnit, ale celkově je v tom prostě dobrej, na to, že nemá svoje děti.
A pak mám exmanžela, o 5let staršího.. a ten se io vlastní děti moc nepostará, neumí to.. Ato už má další dítě :nevim:
V okolí mám případy, kdy to fungovalo zezačátku a pak přestalo, protože nemohl lítat po pařbách. A pak mám případy, kde to funguje pořád, kluk se zklidnil. Je to kus od kusu. :nevim:

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 01.07.19 11:18

Ono vubec nejde o to, ze clovek prijde o nejaky parby a chlastacky. :nevim: Takova drobnost vadi jen omezencum, ale pruser je, ze se to promitne vsude, uplne vsude a od probuzeni do vecera a klidne i ve spanku vas to decko vzbudi. :nevim:
Vsechny vase budouci cinnosti a kroky, az uz kratkodobe nebo dlouhodobe musite zapocitat to dite, kde bude, co bude… Vsechny plany na zabavu a odpocinek, ale i treba delani kariery to narusi, praci doma… vse uplne vse
A tohle obetovat pro cizi decko? :nevim:

atominnka
Generální žvanilka 22275 příspěvků 01.07.19 12:06

@Jaholos představ si, že jsou takový, jkterým to nevadí a to „cizí děcko“ přijmou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 16:05
@Jaholos píše:
Ono vubec nejde o to, ze clovek prijde o nejaky parby a chlastacky. :nevim: Takova drobnost vadi jen omezencum, ale pruser je, ze se to promitne vsude, uplne vsude a od probuzeni do vecera a klidne i ve spanku vas to decko vzbudi. :nevim:
Vsechny vase budouci cinnosti a kroky, az uz kratkodobe nebo dlouhodobe musite zapocitat to dite, kde bude, co bude… Vsechny plany na zabavu a odpocinek, ale i treba delani kariery to narusi, praci doma… vse uplne vse
A tohle obetovat pro cizi decko? :nevim:

Ano tohle jsem presne myslela…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 53854 příspěvků 01.07.19 16:09
@Anonymní píše:
Ano tohle jsem presne myslela…

V tomto ohledu hodně záleží na samostatnosti té ženy ( finanční, faktické) a na tom, jak funguje biootec.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 01.07.19 16:20
@Tiger-lily píše:
V okolí takové páry mám a jsou spolu třeba už dlouho a mají i společné děti. Je to kus od kusu. :nevim:

Přesně. Záleží na daném chlapovi. Někdo je „dospělý“ ve dvaceti, někdo není za celý život.

Můj partner (v té době 25 let) k nám přišel, když synovi byly 3 roky, a vztah i „rodičovství“ funguje naprosto skvěle. Ale na začátku jsem netlačila, hodně vysvětlovala, jak to není s dítetem jednoduché, vzala ho na pár výletů se synem, aby viděl, jaké to je v praxi a dala mu prostor a čas na rozmyšlenou, jestli do toho opravdu chce jít.

Venetia
Hvězda diskuse 44007 příspěvků 01.07.19 18:42
@Jaholos píše:
A tohle obetovat pro cizi decko? :nevim:

Je to tak

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama