Reklama

Žena se mnou nechce spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

giny52
Kecalka 297 příspěvků 13.12.17 13:40
Žena se mnou nechce spát

Ahoj, má žena je půl roku po porodu a sex jsme od té doby měli 2×. Tvrdí, že ji to bolí a že na sex jako takový nemá vůbec chuť. Před porodem jsme přestali mít sex asi v 6. měsíci, už nechtěla. Pořád jen opakuje, že se mnou nespí proto, že jsem měl něco zařídit, což jsem ještě neudělal a dokud to neudělám, tak nebude sex, což mi přijde jako pitomost aby dávala takové podmínky v sexu, měla by to být přirozenost ve vztahu a ne že prostě za „něco“ bude sex. Předtím jsem spolu spali normálně, tak dvakrát do týdne.

Tohle mi nadiktoval kamarád, který se mi s tímto svěřil a chtěl by vědět i názory ostatních, ale nechce to vykládat lidem které zná, tak mě napadlo to napsat sem a on souhlasil. Ještě doplním, že jeho žena byla ještě 4 měsíce po porodu na konizaci, což by také mohlo mít velký vliv. Ta jeho povinnost, co měl udělat ještě před porodem, údajně mu firma dluží jednu výplatu a ještě mu jí nevyplatili, on s tím nic nedělá, nezařizuje, a já osobně si myslím, že prostě tu výplatu za něco utratil a lže jak mě, tak své ženě. Jinak je jeho žena hodná a nemyslím si, že by v tom mohl být nějaký milenec, obzvlášť s půlročním miminkem.
Děkuji za názory :kytka:

Reklama

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15168 příspěvků 13.12.17 14:00
@giny52 píše:
Ahoj, má žena je půl roku po porodu a sex jsme od té doby měli 2×. Tvrdí, že ji to bolí a že na sex jako takový nemá vůbec chuť. Před porodem jsme přestali mít sex asi v 6. měsíci, už nechtěla. Pořád jen opakuje, že se mnou nespí proto, že jsem měl něco zařídit, což jsem ještě neudělal a dokud to neudělám, tak nebude sex, což mi přijde jako pitomost aby dávala takové podmínky v sexu, měla by to být přirozenost ve vztahu a ne že prostě za „něco“ bude sex. Předtím jsem spolu spali normálně, tak dvakrát do týdne.Tohle mi nadiktoval kamarád, který se mi s tímto svěřil a chtěl by vědět i názory ostatních, ale nechce to vykládat lidem které zná, tak mě napadlo to napsat sem a on souhlasil. Ještě doplním, že jeho žena byla ještě 4 měsíce po porodu na konizaci, což by také mohlo mít velký vliv. Ta jeho povinnost, co měl udělat ještě před porodem, údajně mu firma dluží jednu výplatu a ještě mu jí nevyplatili, on s tím nic nedělá, nezařizuje, a já osobně si myslím, že prostě tu výplatu za něco utratil a lže jak mě, tak své ženě. Jinak je jeho žena hodná a nemyslím si, že by v tom mohl být nějaký milenec, obzvlášť s půlročním miminkem.
Děkuji za názory :kytka:

Některé ženy holt nemají nějaký čas po porodu na sex chuť, než se srovnají..podle mě to chce čas..
Co se týče té naštvanosti vs. sexu…ony i tohle ženy mají věšinou trochu jinak než muži, když jsou kvůli něčemu na partnera napr..uté, tak i to je někdy důvod jejich nechuti k sexu, protože většinou jdou na to ženy víc přes „hlavu“ než přes „pudy“..
Ale to je jen můj názor, třeba tady zazní i názory úplně jiné..
Ale přiznávám se bez mučení, že když jsem kvůli něčemu na muže naštvaná, taky se mnou nic není :roll:

11223344
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 13.12.17 14:05

@giny52 no jiste ze ji to muže bolet, obzvláště po konizaci.. :roll: o přijemnosti se taky muže dost diskutovat.. ono protáhnout dítě malým otvorem není jen tak a svaly dost povolí. Každá ženská je jiná. Dost taky záleží jaký měla porod.. já Jsem rodila 2,5 kiloveho a pánevní dno se teprve teď začíná spravovat a to jsem 5 měsíců po porodu…někdo porodí 3 kilove dítě a je úplně ok.. rozhodne se to nedá pausalizovat ze sousedka sexovala ha měsíc a tvoje žena nechce po půl roce..

ale to něco za něco se mi taky nelíbí!

giny52
Kecalka 297 příspěvků 13.12.17 14:12

@Evulina řekla jsem mu něco podobného, asi chtěl slyšet něco jiného…já mám stejně staré miminko a věděl od mého přítele, že spolu od cca 3. měsíce po porodu spíme více méně normálně, tak jsem mu řekla že jo, ale že já narozdíl od jeho ženy neměla komplikovaný porod a násedně žádné zdravotní potíže…

amet
Povídálka 29 příspěvků 13.12.17 14:13

Milenec v tom nebude, bolet ji to muze. Me bolel sex po prvnim porodu rok, potom prisel druhy porod a po nem uz v pohode. Nicmene… co mam deti, tak chut na sex neni takova jako pred nimi. Vraci se to, ale velmi pozvolna. Manzel je v tomhle nastesti tolerantni.

Luisiana
Neúnavná pisatelka 17967 příspěvků 13.12.17 14:46

@giny52 Vypadá to jakoby čekala žádost o ruku, nebo dárek za miminko, který ještě nedostala a nebo něco podobného. Jistě to nebude ten pravý důvod toho proč spolu nespí, prostě nemá chuť, já jí taky dlouho neměla. Jestli kojí tak tím tuplem. Ale určitě by se měl i zamyslet nad něčím, co možná slíbil ale ještě nesplnil. Může to být blbost ale pro ženskou s rozhozenýma hormonama to klidně může být něco většího :think:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 14:52

Jestli koji muze mit vetsi nechut k sexu, a ano muze ji to bolet. Po prvnim porodu me to bolelo 3/4r a velmi jsem ocenila, ze to muz nehrotil. A jestli resi finance a ty penize jim chybi, tak je asi kvuli tomu nastvana. Sice tahle vychovna taktika neco za neco v sexu je desna, ale pokud ji to zere, tak chapu, ze ji zere vlastne on a dava mu to sezrat. At to kouka vyresit, at je manzelka ve vetsim klidu a je vic ohleduplnej.
Jo a u druheho jsem mela k sexu strasnou nechut od 5.mesice. Nesnesla jsem, kdyz na me muz sahal, nedokazala jsem se premoct, byt jsem se fakt snazila. Takze proste nebyl. Nechapu, jak to muz vydrzel.

giny52
Kecalka 297 příspěvků 13.12.17 14:53
@Luisiana píše:
@giny52 Vypadá to jakoby čekala žádost o ruku, nebo dárek za miminko, který ještě nedostala a nebo něco podobného. Jistě to nebude ten pravý důvod toho proč spolu nespí, prostě nemá chuť, já jí taky dlouho neměla. Jestli kojí tak tím tuplem. Ale určitě by se měl i zamyslet nad něčím, co možná slíbil ale ještě nesplnil. Může to být blbost ale pro ženskou s rozhozenýma hormonama to klidně může být něco většího :think:
žádost o ruku né, jsou už manželé. Kojí. No právě že to blbost nebyla, nebyli na tom zrovna finančně nejrůžověji a on nepřinesl výplatu (bral ji v hotovosti) a ona musela sáhnout na uspořené peníze co si schovávala na výbavičku. On to vidí jako banalitu že přeci nějaké peníze měli. Ale podle mě mi pěkně kecal, protože další výplaty mu přišli úplně normálně a ta chybějící pořád nikde a pořád to odkládá že další měsíc to určitě přijde atd :nevim:

Luisiana
Neúnavná pisatelka 17967 příspěvků 13.12.17 14:56

@giny52 No a to může být s rozhozenýma hormonama zakopaný pes. Nebo aspoň část všeho, mám s ním dítě - je nezodpovědný - sáhla jsem do rezervy - výplatu někde prosázel nebo propil nebo nedejbože probordelařil - nechci s ním mít druhé dítě - nechci s ním ani spát.

Bůh ví, ale jestli si odepřela něco z výbavy za jeho blbost tak pod hormonama do může mít nějaké důsledky.

Ale spíš bych to pořád viděla na to že nemá chuť…

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 13.12.17 15:34

Žena je nevyspalá unavená, bolavá. Veškerá sexuální touha je zakopána někde hluboko.

Pokud dotyčný chce, aby se kromě matky a domácho spotřebiče jeho žena dokázala znovu přepnout do role milenky, tak především musí počkat, až se jí zahojí klín.

A posléze tedy potřebuje zajistit prostor, kdy bude jeho žena odpočatá, vyspaná a nebudou na ní viset povinosti co musí udělat. Teprve pak se jaksi nějaká sexuální touba může probudit.

Stejně tak se více než hodí v mezičase výrazně a opakovaně oceňovat a obdivovat svou ženu, bez toho aby okamžitě čekal reakci vedoucí k sexu. Pokud chce, aby se jeho žena chovala vůči němu žensky a ne jen rodičovsky, tak v ní tu ženskost musí pěstovat a to pokud možno ne pouze účelově. Tedy - miláčku tobě to dneska sluší, tak mi ho vykuř.

Ve své podstatě musí jednak zajistit aby se novopečená matka mohla pořádně vyspat a pak ji znovu okouzlit, znovu zbalit. Bude zabírat to, co zabíralo úplně na začátku.

čím víc si bude vynucovat pozornost a sex bez toho, aby dal prostor manželce se přepnout, tím víc to bude žena brát jako otravnou povinnost a tím víc se bude sexu s ním vyhýbat.

Pokud lže o té výplatě a jeho žena na to tlačí, tak nejspíš moc dobře ví že lže a prostě čeká, jestli najde koule se přiznat. Pokud dlouhdobě lže jako malý kluk, tak tím spíš by se neměl divit, že jaksi své ženě úplně neimponuje.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 13.12.17 16:48

Pokud udělal průser, měl by to přiznat jako chlap. Sexu to může pomoct a nemusí, ale rozhodně to pomůže vztahu.

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 22:04
@analoja píše:
Pokud udělal průser, měl by to přiznat jako chlap. Sexu to může pomoct a nemusí, ale rozhodně to pomůže vztahu.

hlavně by spolu měli o takových věcech jako pocity, zdraví, nechuť apod mluvit. A ne se vymlouvat na nejake nesplnene veci a klást podmínky. Takze kromě sexu jim zřejmě vazne důvěra

Mart81
Závislačka 2813 příspěvků 13.12.17 22:13

Narození dítěte je velká změna a vážná věc. Chápu, že tři čtvrtě roku skoro bez sexu je drsné. Kdyby psala jeho žena, tak jí poradím, ať se zkusí překonat a aspoň nějak ho uspokojí. Ale píše muž, takže moje rada je, aby nenaléhal, nevyčítal, jinak si to klidně může podělat na dalších pár let. Ať si dá ještě aspoň půl roku pohov a místo výčitek ženu pořádně odmění za porod - dá jí najevo, jak si váží toho, co pro přivedení jejich dítěte na svět podstoupila a vyžehlí si u ní to s penězi.

Protože jeho žena šla kvůli jejich rodině „do války“, riskovala své zdraví i život a to si zaslouží patřičný respekt a ocenění a vděčnost. Je na něm, aby teď prokázal své kvality on a pokud jeho manželka, matka jejich dítěte, řeší výplatu, měl by to brát vážně a urovnat to.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >