Žena touží moc po holčičce

Anonymní
28.6.20 17:18

Žena touží moc po holčičce

Zdravím všechny, nevím už kde bych se obrátil a poradil se mám ženu má za z 4 porody s toho máme 3 kluky. Žena moc touží po holčičce. Sní mám teda jednoho syna a ty dva má z ex manželem, ale jde mi o to že přes den po nocích moc nespí klidně a na internetu hledá varianty jak tu holčičku počít. Dokonce sem sní byl v asistované reprodukci a řekli že by udělali inseminaci další měsíc že jak se dostaví MS. Nevím jak ji pomoct moc se na to upla i já bych si dceru přál chtěl sem vždy páreček ale nevím zdali se to povede. Nikde není záruka myslí si že když bude ta inseminace že by to k holčičce mohlo pomoct že nebudeme spolu spát a oni ji to zavedou tak že to pomůže a bude pomalá ta spermie holčičí. Říkám jí ať vypne a je v klidu ale stale myslí na holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26157
28.6.20 17:21
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, nevím už kde bych se obrátil a poradil se mám ženu má za z 4 porody s toho máme 3 kluky. Žena moc touží po holčičce. Sní mám teda jednoho syna a ty dva má z ex manželem, ale jde mi o to že přes den po nocích moc nespí klidně a na internetu hledá varianty jak tu holčičku počít. Dokonce sem sní byl v asistované reprodukci a řekli že by udělali inseminaci další měsíc že jak se dostaví MS. Nevím jak ji pomoct moc se na to upla i já bych si dceru přál chtěl sem vždy páreček ale nevím zdali se to povede. Nikde není záruka myslí si že když bude ta inseminace že by to k holčičce mohlo pomoct že nebudeme spolu spát a oni ji to zavedou tak že to pomůže a bude pomalá ta spermie holčičí. Říkám jí ať vypne a je v klidu ale stale myslí na holčičku.

Dokud si nebude přát jen dítě, neměla by těhotnět. Je tu stále šance, že to bude další kluk. Při inseminaci nevznikají výhradně holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22941
28.6.20 17:28

Šance je 50 na 50 vždy. Příroda ví, co dělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17483
28.6.20 17:32

Už zase :roll: kolik diskuzí ještě založis? Myslíš, že si tu holku takhle přičarujete? Je to 50 na 50, nic jinýho ti nikdo neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8586
28.6.20 17:32

Hele, o tomhle jsem tu nedávno četla diskuzi, nepsala tu náhodou tvoje žena? Nebo už jednou ty? Je to naprostá pitomost a nikdo jí nedá záruku, jaké pohlaví to bude. Když to bude znovu kluk, tak udělá co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19341
28.6.20 17:33

Nepsala tu nedávno? jeden syn zemřel po porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 17:34

@Aduš8 nic co by měla dělat necháme si ho bude to náš poklad i tak, ale mě jde o to že nevím jak ji pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 17:34

@ka2ka to nevím co kdo psal jen prosím i radu pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
20894
28.6.20 17:36
@Anonymní píše:
@ka2ka to nevím co kdo psal jen prosím i radu pomoc

moc nerozumím, jakou pomoc hledáš. Jako že by se třeba našel někdo, kdo by manželce udělal dítě a byla tím větší šance na holku? Nebo jakou pomoc si představuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8586
28.6.20 17:37
@Anonymní píše:
@Aduš8 nic co by měla dělat necháme si ho bude to náš poklad i tak, ale mě jde o to že nevím jak ji pomoci.

Nechápu, s čím bys jí chtěl pomáhat. Pokud chcete mermomocí holčičku, tak si nějakou adoptujte. Neexistuje prostě žádná cesta, která vám pohlaví zaručí. Buď do toho jdete OBA s pocitem,, chci 4.dítě a je jedno, co to bude " a nebo se na to vykašlete. Aby tím ten prcek pak celý život netrpěl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 17:37

@vokishka to ne ale ona nespí v klidu přes den hledá možnosti o tom jak tu holčičku počít. Nevím jak ji pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 17:39

@Aduš8 trpět nebude to se neboj jen každý by rád kluka i holčičku počal páreček.

• Nahlásit
  • Citovat
19341
28.6.20 17:39
@Anonymní píše:
@vokishka to ne ale ona nespí v klidu přes den hledá možnosti o tom jak tu holčičku počít. Nevím jak ji pomoci.

nezlob se každý má něco co ho trápí a upřímně to co trápí vás je blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17483
28.6.20 17:40
@Anonymní píše:

Vy jste oba retardovaný? Nebo co nechápete na tom, že pohlaví si nevyberete? Můžeš tu založit tisíc diskuzí, tvoje žena taky, ale výsledek bude pořád stejný, buď to bude holka nebo kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8586
28.6.20 17:40
@Anonymní píše:

Popravdě… V tomhle případě radím psychologa a ne si dělat další dítě. Je tím naprosto posedlá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama