Žena žádá muže o rande

Anonymní
9.2.21 17:00

Žena žádá muže o rande

Holky zkrátím to-myslíte, že je normální, když mezi partnery, kteří spolu nežijí, jen randí, byl vždycky silně aktivní muž v tom smyslu, že vždy se s končící schůzkou ptal, kdy se “opět uvidí”, najednou přestal, skoro se tomu vyhýbá, ale když převzala iniciativu ženská-tak on teda neodmítne, ale…myslíte si, že je to dobře, nebo byste se nevnucovaly? Asi ne co, mně to přijde docela divný, ne-li potupný :think: jak to cítíte? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.2.21 17:05

To asi záleží.. Já třeba nikdy neměla problém s tím být aktivní :) Ale jakmile jsem cítila častější odmítání už jsem pak aktivní nebyla. :) Myslím si, že tohle se vždy nějak vycítit dá. A ta doba, kdy se dvořili jen muži už je dáááávno pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:28

Pokud se v tomhle necítíš komfortně, tak na to kašli a nech to na chlapovi. Já třeba taky dnes čekám, kdy se domluvíme na zítřek. Viděli jsme se včera s tím, že jsme předběžně domluveni na zítra, ale kdy, to vůbec netuším. Dřív jsem jak blbka vždycky začínala konverzaci a zaváděla na tohle téma. Teď to mám od pátku nastaveno tak, že mi může políbit prde.. Je mi to jedno. On je totiž typ, co si myslí, že když mi napíše, tak já nemám nic jiného na práci, než jen za ním letět. Takže dnes mi může políbit prd… Klidně, ať to zítra kvůli jeho liknavosti nevyjde. Pak mě bude zase těžce nahánět. Takovýho debila jsem si narazila. Neboj, nejsi v tom jediná. A už mě vážně dnes se… Ještěže jsou tu diskuze o tom honění- to mě aspoň rozesměje a přivede na chvíli na jiné myšlenky.

• Citovat
  • Nahlásit
777
9.2.21 17:43
@Anonymní píše:
Pokud se v tomhle necítíš komfortně, tak na to kašli a nech to na chlapovi. Já třeba taky dnes čekám, kdy se domluvíme na zítřek. Viděli jsme se včera s tím, že jsme předběžně domluveni na zítra, ale kdy, to vůbec netuším. Dřív jsem jak blbka vždycky začínala konverzaci a zaváděla na tohle téma. Teď to mám od pátku nastaveno tak, že mi může políbit prde.. Je mi to jedno. On je totiž typ, co si myslí, že když mi napíše, tak já nemám nic jiného na práci, než jen za ním letět. Takže dnes mi může políbit prd… Klidně, ať to zítra kvůli jeho liknavosti nevyjde. Pak mě bude zase těžce nahánět. Takovýho debila jsem si narazila. Neboj, nejsi v tom jediná. A už mě vážně dnes se… Ještěže jsou tu diskuze o tom honění- to mě aspoň rozesměje a přivede na chvíli na jiné myšlenky.

To mě vždycky fascinovalo. Proč si ty debily vlastně narážíte? Je to nějaké forma masochismu, nebo vám je někde přidělí, nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:48
@Anonymní píše:

Jo přesně tak, rozumim :think: Předešlý příspěvek píše o tom, že doba, kdy se dvořili muži je pryč, to je jasný-taky jsem ho musela postrčit, i když z jeho strany byla náklonnost už dlouho…ale byl lačnej a aktivní a najednou se chovà jinak…i když jsem s nim, tak je úžasnej, pozornej, všechno jak v pohádce, navíc spolu děláme v pràci-prohodí se mnou dvě věty za šichtu-začínam mít pocit, že to je takovej ten “udržovací kontakt” aby se jenom přesvědčil, že nejsem naštvaná :,(
Scházeli jsme se vždycky v sobotu-už teď vim, že sobotní rande je v hàji, protože já teda za ním rozhodně nejdu…Ne proto, že bych se jako ženskà neuměla vnutit, ale něco mi neštymuje…

Absolutně ti rozumim-dej vědět, jak jsi dopadla :kytka:

A pak, že jsou ženský komplikovaný :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:50
@Kutil Tom píše:
To mě vždycky fascinovalo. Proč si ty debily vlastně narážíte? Je to nějaké forma masochismu, nebo vám je někde přidělí, nebo co?

Já vážně nevím, neumím se rozejít a on se mnou taky ne. Ale teď jsem se zařekla, že na něj kašlu, nechám to vyhnít, všechno. Budu dělat to, co on, klidně tím pošlu náš vztah i do kopru. Nebude mít zájem, nevadí, najdu si jinou činnost.
V pátek strašně litoval a naříkal, jak jsme se nestihli vidět a jak ho to mrzí. Takže víkend si pohlídal a vypisoval jak blbej. No, v pondělí se uspokojil, takže ho nějaké další domlouvání netankuje. Jen nechápu, jestli je tak zabedněnej, že si myslí, že pískne ráno a já odpoledne přiletím celá divá. Nebo jsem si to způsobila sama tím, jak jsem se k němu v průběhu vztahu chovala. Vždycky, když cítí, že mě může ztratit, tak dělá všechno možný a jak mě má jistou-těžkej bobek na mě. Od pátku s ním tuto hru odmítám hrát. Protože je vidno, že funguje stále stejně. Takže nenaháním, nenavrhuji, neodepisuji hned. Po pátku mu to nedocvaklo, no tak holt pokračujeme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:53
@Kutil Tom píše:
To mě vždycky fascinovalo. Proč si ty debily vlastně narážíte? Je to nějaké forma masochismu, nebo vám je někde přidělí, nebo co?

A ty jsi podle nicku mužskej? :think:
Ono všechno neni černý nebo bílý, on taky člověk musí umět “číst mezi řádky”…
Oni lidi třeba mění svoje chovàní, že…
A člověk, než udělá nějakej zàvěr, tak se snaží leccos pochopit…

• Citovat
  • Nahlásit
27367
9.2.21 17:54
@Anonymní píše:
Já vážně nevím, neumím se rozejít a on se mnou taky ne. Ale teď jsem se zařekla, že na něj kašlu, nechám to vyhnít, všechno. Budu dělat to, co on, klidně tím pošlu náš vztah i do kopru. Nebude mít zájem, nevadí, najdu si jinou činnost.
V pátek strašně litoval a naříkal, jak jsme se nestihli vidět a jak ho to mrzí. Takže víkend si pohlídal a vypisoval jak blbej. No, v pondělí se uspokojil, takže ho nějaké další domlouvání netankuje. Jen nechápu, jestli je tak zabedněnej, že si myslí, že pískne ráno a já odpoledne přiletím celá divá. Nebo jsem si to způsobila sama tím, jak jsem se k němu v průběhu vztahu chovala. Vždycky, když cítí, že mě může ztratit, tak dělá všechno možný a jak mě má jistou-těžkej bobek na mě. Od pátku s ním tuto hru odmítám hrát. Protože je vidno, že funguje stále stejně. Takže nenaháním, nenavrhuji, neodepisuji hned. Po pátku mu to nedocvaklo, no tak holt pokračujeme.

Najdi si nějaké koníčky a žij si více svůj život. Na chlapovi snad viset nepotřebuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 17:54
@Anonymní píše:
Jo přesně tak, rozumim :think: Předešlý příspěvek píše o tom, že doba, kdy se dvořili muži je pryč, to je jasný-taky jsem ho musela postrčit, i když z jeho strany byla náklonnost už dlouho…ale byl lačnej a aktivní a najednou se chovà jinak…i když jsem s nim, tak je úžasnej, pozornej, všechno jak v pohádce, navíc spolu děláme v pràci-prohodí se mnou dvě věty za šichtu-začínam mít pocit, že to je takovej ten “udržovací kontakt” aby se jenom přesvědčil, že nejsem naštvaná :,(
Scházeli jsme se vždycky v sobotu-už teď vim, že sobotní rande je v hàji, protože já teda za ním rozhodně nejdu…Ne proto, že bych se jako ženskà neuměla vnutit, ale něco mi neštymuje…

Absolutně ti rozumim-dej vědět, jak jsi dopadla :kytka:

A pak, že jsou ženský komplikovaný :zed:

Jako bys psala o nás, držím palce, vydrž. Vnímám to úplně stejně-jsme spolu-všechno úžasný, skvělý, a pak-udržovací kontakt. A když si náhodou dovolíš něco říct, tak tě osočí, co jakože se ti zas nelíbí a furt jsi nespokojená a furt náročná a další srač…Sorry, ale dneska mě zase nas… jak mraky. Ale nedám na sobě nic znát a za 14 dní by mi už bude dávno u prd…

• Citovat
  • Nahlásit
777
9.2.21 18:06
@Anonymní píše:
A ty jsi podle nicku mužskej? :think:
Ono všechno neni černý nebo bílý, on taky člověk musí umět “číst mezi řádky”…
Oni lidi třeba mění svoje chovàní, že…
A člověk, než udělá nějakej zàvěr, tak se snaží leccos pochopit…

Označuje ho za debila, píše, že si debila narazila, a přesto s ním je. Ať se to snažím pochopit sebevíc, nejde mi to. Jaký je důvod být s někým, kdo je pro mě debil? Vysvětlíte mi to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6644
9.2.21 18:06
@Anonymní píše:

Takze zoufalka :D
Vis jak se to rika, svuj ke svemu. Jinymi slovy, dobre vis ze na lepsiho, nez debila nemas, tak aspon doufas, ze tenhle bude tancit podle tebe. ;) No reknu ti to narovinu. Nebude. Nikdy.
Budes jen nasrana a to nac se zmuzes budou tve anonymni steky a nadavky na nej na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:31
@Chytrak píše:
Takze zoufalka :D
Vis jak se to rika, svuj ke svemu. Jinymi slovy, dobre vis ze na lepsiho, nez debila nemas, tak aspon doufas, ze tenhle bude tancit podle tebe. ;) No reknu ti to narovinu. Nebude. Nikdy.
Budes jen nasrana a to nac se zmuzes budou tve anonymni steky a nadavky na nej na internetu.

Zoufalka nejsem, právě mě štve, že bych mohla mít chlapů na každém prstě deset a já se zaháčkuju u takovýho blba. Ale neboj, pracuju na tom a od pátku už zoufalka vážně nejsem. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
6644
9.2.21 18:35
@Anonymní píše:
Zoufalka nejsem, právě mě štve, že bych mohla mít chlapů na každém prstě deset a já se zaháčkuju u takovýho blba. Ale neboj, pracuju na tom a od pátku už zoufalka vážně nejsem. :mavam:

Tak jo, verim, ze to bude uz jen lepsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
9.2.21 18:54
@Anonymní píše:
Holky zkrátím to-myslíte, že je normální, když mezi partnery, kteří spolu nežijí, jen randí, byl vždycky silně aktivní muž v tom smyslu, že vždy se s končící schůzkou ptal, kdy se “opět uvidí”, najednou přestal, skoro se tomu vyhýbá, ale když převzala iniciativu ženská-tak on teda neodmítne, ale…myslíte si, že je to dobře, nebo byste se nevnucovaly? Asi ne co, mně to přijde docela divný, ne-li potupný :think: jak to cítíte? :kytka:

Aspon neco by mohl ten chlap udelat, aspon na zacatku…pak se to po letech souziti vali na gauci a vali se vsude ponozky a furt je hladovej a doma prej nic neni a tohle mu nechutna a blby serialy na ktere koukam a tak :roll: :pocitac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:58
@Anonymní píše:

To jsou asi erupce na slunci. Taky se mame videt zitra, na ranni!!! zpravu neodepsal na otazku a na wa je furt online.
At si nas… :cert:
Vim ze se ozve rano ze v kolik a kde.
Poslu mu odpo fotku z bezek :cert:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat