Žena změní plány kvuli chlapovi, muž ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 08:38
žena změní plány kvuli chlapovi, muž ne

Ahoj, všimly jste si toho, že to tak je? Dělá to i váš muž? Ženská by se rozkrájela a chlap má prostě něco domluveného, tak to nemění. Příklad: domluvili jsme se snoubencem, že ke konci týdne pojedeme každý ke své rodině. Já zmínila čtvrtek večer, ale že to ještě upřesníme. On si doumluvil na tento večer chlastačku s kamarády. Přišla jsem s plánem ¨(to jsem ještě o tom jeho nevěděla, ani mi to neříká, kam jde), že bychom mohli jet až v pátek, jelikož jsou naši nemocný, abych tam minimalizovala čas a jestli nepujdem do kina. Samozřejmě byl oheň na střeše, že už je domluvený s klukama, a že je to moje chyba, že jsem se nerozmyslela dřív jinak.
Jako na jednu stranu ano, na druhou mě štve zarytý přístup a dání přednosti chlastačce s kamarády, když my se s přítelem za poslední dobu kvůli praci skoro doma ani nepotkával. i

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 23.05.19 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj, všimly jste si toho, že to tak je? Dělá to i váš muž? Ženská by se rozkrájela a chlap má prostě něco domluveného, tak to nemění. Příklad: domluvili jsme se snoubencem, že ke konci týdne pojedeme každý ke své rodině. Já zmínila čtvrtek večer, ale že to ještě upřesníme. On si doumluvil na tento večer chlastačku s kamarády. Přišla jsem s plánem ¨(to jsem ještě o tom jeho nevěděla, ani mi to neříká, kam jde), že bychom mohli jet až v pátek, jelikož jsou naši nemocný, abych tam minimalizovala čas a jestli nepujdem do kina. Samozřejmě byl oheň na střeše, že už je domluvený s klukama, a že je to moje chyba, že jsem se nerozmyslela dřív jinak.
Jako na jednu stranu ano, na druhou mě štve zarytý přístup a dání přednosti chlastačce s kamarády, když my se s přítelem za poslední dobu kvůli praci skoro doma ani nepotkával. i

Ne, nevsimla. U nas to tak neni. Muj manzel dost casto meni plany, aby vysel vstric detem nebo rodine.

Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 23.05.19 08:44

No já nevím co chceš? když si mu řekla že pojedeš ve čtvrtek, tak je snad v pořádku, že si teda udělal vlastní program a je tvůj problém že to teda na poslední chvíli měníš :nevim: já se mu nedivím, bych taky byla naštvaná kdyby mi chlap řek že někam jede, já si domluvila posezení s kamarádkama a on mi pak těsně předtím řekl, že nikam nejde a ještě by chtěl, abych rušila svoje plány… Aspoň že tohle nemusím řešit, my si s přítelem děláme program společný, zvlášť když jak píšeš že se doma skoro ani nepotkavate, nějak nevidím ten smysl proč teda jedete každý zvlášť ke svým rodičům :think:

Tableta
Kelišová 5189 příspěvků 23.05.19 08:44

Ne. U nás platí to, co se naplánuje dřív. Tvůj problém, máš líp plánovat. :nevim:

unuděná
Echt Kelišová 7833 příspěvků 23.05.19 08:47

Můj muž taky nerad mění plány, ale kvůli rodině už se naučil očekávat neočekávané :mrgreen: Ve vašem případě je ale muž v plném právu - byli jste na něčem domluvení, on si udělal svůj program a jen z tvého rozmaru by ho teď měl měnit? :nevim: Běž do kina s kámoškou a jeho nech zase jeho přátelům :nevim:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 23.05.19 08:48
@Anonymní píše:
Jako na jednu stranu ano, na druhou mě štve zarytý přístup a dání přednosti chlastačce s kamarády, když my se s přítelem za poslední dobu kvůli praci skoro doma ani nepotkával. i

Jak co, jsou věci přes které těžko jede vlak, od čtvrtfinále hokeje, na to se musí koukat, snad jedině dovolená někde daleko by to zvrátila :roll: jinak se hledá kompromis ve všem.

Roach
Kecalka 121 příspěvků 23.05.19 08:48

Není to pravda zakladatelko.

Nedá se všechny házet do jednoho pytle.

Netopirek
Echt Kelišová 9591 příspěvků 23.05.19 08:49

A jak často s kamarádkou na tu chlastačku chodí?
Já osobně když mám něco naplánováno, tak to taky nerada ruším

elen-ka
Extra třída :D 13945 příspěvků 11 inzerátů 23.05.19 08:52

Zakladatelko, ale ty neměníš plány kvůli chlapovi, ale kvůli nemocným rodičům. Jinak my s manželem měníme plány tak na půl, naposledy jsme přeorganizovávali půlku prázdnin kvůli svatbě jeho sestřenice. Ale v případě, když by bylo rozhodnuto, že manžel někam odjede a já si, ať sama nebo s dětmi, domluvím program a manžel svůj program zruší, tak já svůj program neměním.

Náměsíčná
Závislačka 4400 příspěvků 23.05.19 08:52

Nevidám na chování tvého snoubence v tomto případě nic divného. Když teda nejedeš k rodičům a on už má plán domluv se s kámoškou.

debra.morgan
Echt Kelišová 8935 příspěvků 23.05.19 08:55

To je holka tvuj boj, ty jsi zmenina plany ne on. nevidim duvod proc by to mel rusit, kdyz to ma domluvene 8o nesnasim ruseni planu bez vaznych duvodu.

ludmilaadamkova
Závislačka 2648 příspěvků 23.05.19 09:03

Tohle opravdu nezáleží na pohlaví

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 23.05.19 09:09

Ty si ale nezměnila plány kvůli chlapovi ( název - žena mění plány kvůli chlapovi ), tys je změnila kvůli nemoci rodičů.. :lol:
Jinak chlap neudělal nic špatného, domluvil se, něco slíbil, tak nevím proč by to měl najednou rušit, proto, že ty si neumíš udělat program sama, nebo s kamarádkama, když se ti nechce k rodině :nevim: :roll:
ještě není ženatý a už má chudák kouli na noze :P

Lama Lama
Hvězda diskuse 53260 příspěvků 23.05.19 09:13
@Anonymní píše:

Ne. Udělala bych to stejně jako tvůj přítel. Přednost má to, co bylo domluvené dříve. A tady jsi přišla s křížkem po funuse ty.

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 23.05.19 09:14

Tohle mě dřív taky štvalo, ale tak před patnácti lety :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama