Ženatý muž mě zve na oběd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 23:34
Ženatý muž mě zve na oběd.

Ahojky, před nedávnem jsem nastoupila do nové práce. A v neděli mně můj nadřízený, kterého jsem viděla asi 5× a to jsme řešili pracovní věci. Napsal sms zda bych s nim nezašla na oběd v pondělí, že mě zve. Dost mě to zaskočilo. Je ode mě starší a ženatý, to že je ženatý mi neřekl on. Já jsem svobodná a bezdětná. Slušně jsem mu napsala, že už něco mám. A ve středu mi zase psal sms zda bych nešla v pátek, (zítra) na kafe. Když jsem mu napsala proč mě zve na kafe jestli se jedná o práci. Napsal mi že ne, že by chtěl pokecat, jen tak že na tom nic není, ale že pokud nechci tak to bude respektovat. Co si o tom ženský myslíte? Nevím zda mám jít a nebo ne. :nevim: Podotýkám že mi píše sms jen večer.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 135 příspěvků 13.09.18 23:36

Ruce pryč od ženatého. Bude vykládat jak si s manželkou nerozumí a až tě dostane tam kam chce tak mu budeš volná. Tak mu řekni, že se s někým vídáš a třeba dá pokoj :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 13.09.18 23:44

Zkouší to. Nešla bych. Proč si komplikovat život.

Limi123
Závislačka 3569 příspěvků 13.09.18 23:44

Nesla bych… presne, jak pise @Amy_Farrah_Fow­ler nade mnou. Ted jen vymyslet, jak to dostatecne slusne formulovat, abyste spolu mohli i nadale pracovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 23:50

Taky si myslím, že něco zkouší.. Poprvé když jsem odmítla, tak jsem si říkala, že třeba už nenapíše. Jenže napsal. :roll:
Vůbec nevím jestli mám jít, vyslechnout si co mi řekne, vypít kafe a jít. :nevim: :D

Martina84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 13.09.18 23:51

Tak mu napis, ze by se to asi příteli nelibilo a hotovo :)

Limi123
Závislačka 3569 příspěvků 14.09.18 00:00
@Martina84 píše:
Tak mu napis, ze by se to asi příteli nelibilo a hotovo :)

Souhlas.

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 14.09.18 00:08

Ano - balí tě - respektive chce tě do postele a téměř jistě nebudeš první a natož poslední nová zaměstnankyně, kterou si takhle nabral a otestoval.

Hlavní průšvih je v tom, že je to nadřízený a že po tobě vyjíždí hned. Rozhodně s ním nikam nechoď a teda doufej že to o tom, že to respektuje zvládne dodržet. Osobně si myslím že ne, že ti dá sežrat, že mu nepadneš s nadšením do klína.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 14.09.18 00:19

Za normalnich okolnosti jsem proti lhani, ale vim, jak podobne nadbihani umi zneprijemnit zivot. Takze bud bych odepsala neco v tom smyslu, ze by se to priteli nelibilo, nebo uz mas domluveneho neco s pritelem. I kdyby to mel byt pritel imaginarni. Pokud je to nadrizeny, mohlo by ti prime odmitnuti zkomplikovat situaci v praci. Urcite bych s nim nikam na kafe ani obed nechodila, tim spis se nenechala zvat. Ty si sice treba reknes, ze s nim jednou pujdes, at da pokoj, ale on to vezme jako vstricny krok z tve strany.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 407 příspěvků 14.09.18 01:56

Hlavně s ním nikam nechodit. Čuňák jeden oprsklej chce odzkoušet čerstvý maso. :)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 14.09.18 02:20
@Martina84 píše:
Zkouší to. Nešla bych. Proč si komplikovat život.

Jestli si ho nezkomplikuje spis tim, kdyz nepujde.

Veveří
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 14.09.18 03:00
@Limi123 píše:
Nesla bych… presne, jak pise @Amy_Farrah_Fow­ler nade mnou. Ted jen vymyslet, jak to dostatecne slusne formulovat, abyste spolu mohli i nadale pracovat.

Rekla bych, ze me jeho pozvani tesi, ale ze mam zarliveho pritele. A je to. Ja jsem to takto parkrat udelala a byl pokoj. Pochopili hned a sli lovit jinam.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 14.09.18 05:39

Tohle je Teda situace :lol: slušně bych odmítla, vysvětlila bych že jsem zadaná a nemám zájem chodit na obědy. Ono zas když vyloženě šéfa setřeš tak ti to může dát sežrat, ale jako já osobně bych si radši našla novou práci než si začínat s kolegou nebo šéfem ať je ženatej nebo ne :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 14.09.18 06:20

Rozhodne bych nesla…zkousi te (novacek) a nemusis byt prvni ani posledni. Jak uz tu zaznelo, dostane te, kam chce a nezajem ;) pokud ho nechces odmitnout naprimo, vymysli si, ze by se to priteli nelibilo (i kdyby imaginarnimu) a bude ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 14.09.18 06:22

@Kriss Tina presne, radsi novou praci, nez takovyho sefa ;) pracovat s takovymi je pekne naprd (znam od kamosky a stejne v te praci nevydrzela, protoze narazky a pokusy byly neustale :nevim: :zed: )…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >