Ženatý přítel

Anonymní
28.4.20 23:47

Ženatý přítel

Prosím o radu, na seznamce jsem se seznámila s mužem o 9 let mladším. Mě je 49.Jsem rozvedená vcelku dlouho 9 let. Potom co mi napsal kolik mu je let a že je ženatý, mě napadlo to co každého…jde mu jen o sex. Nevím proč, ale časem jsme si začali psát i mimo seznamku, byl milý s rozhledem. Chtěl se sejít, neměla jsem zájem. Vlastně jsem ho brala trochu jako zoufalce. Takhle jsme si psali skoro dva měsíce(od loňského prosince do konce ledna)Potom jsem ze zvědavosti přistoupila na schůzku. No bylo mi s ním hezky, vcelku se mi líbil, fajn jsme si popovídali. Normál chlap. Když jsme si chvíli po schůzce psali ani jsem nevěděla jaké má ze mě pocity a bylo mi to jedno. Abych to zkrátila, postupně mi vyznal lásku, což já neopětovala, ale bylo mi sním opravdu fajn a začala jsem se postupně těšit na naše setkání. Šli jsme na večeři, na bowling, na výlet…prostě fajn strávený čas. Po dalším měsíci jsme se spolu sblížili více došlo i na sex a začali spolu chodit.Bylo mi sním moc hezky, ale u mě to pořád nebyla láska, měla jsem ho ráda. Několikrát jsem chtěla vše ukončit, ale bylo mi líto být zase sama. Postupně jsem se do něj zamilovala i když jsem se tomu podvědomě bránila. Vadí mě že je stále ženatý. S manželkou spolu skoro dva roky nežijí. Odstěhoval se a žije se starším synem. Střídavě jsme u něj a u měJeho syn mě zná. Když jsem začala několikrát o rozvodu, souhlasil s tím že dá vše do pořádku a promluví si s manželkou, ale nechce se mu do toho kvůli výčitkám od ní a od 12-leté dcery, která žije u matky a kterou díky tomu že se odstěhoval vídá sporadicky. Řekla jsem mu, že nevím jak dlouho mě chození s ještě ženatým mužem bude bavit. Že ho mám ráda, ale jeho stav mě vadí. Nevím co mám dělat, mám ho moc ráda, ale mám strach z toho že se nakonec vrátí k manželce. Jejich vztah byl jako na houpačce neustále se rozcházeli a zase k sobě vraceli. Vždy jen na chvilku. Potom se přítel rozhodl pro radikální řešení a odstěhoval se.Syn se po chvilce odstěhoval k němu. Myslíte že mu mám dát nůž na krk ohledně rozvodu nebo jen čekat, jestli se rozhoupe a podá žádost o rozvod? Je to 14 dní co jsem s ním o tom mluvila. Prosím anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12989
28.4.20 23:53

Dát nůž na krk? A počítáš i s možností že si nevybere milenku, ale dceru a rodinu?

Nedávej ultimáta, která nejsi ochotná splnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 00:04

Rekla bych, ze pokud neco zhruba funguje, nevrtej do toho, pokud nemas nejaky vazny duvod. Co z toho budes mit? Jestli ti rozvod prinese opravdu velka pozitiva a zaroven jsi pripravena vztah obetovat, pokud rozvod nebude nebo pokud z toho vznikne takove dusno, ze to vas vztah rozlozi, tlac pritele do rozvodu. Jinak bych zila hezkou pritomnosti a nevytvarela zbytecne problemy a stres pro pritele a jeho puvodni rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 00:04
@Ou píše:
Dát nůž na krk? A počítáš i s možností že si nevybere milenku, ale dceru a rodinu?Nedávej ultimáta, která nejsi ochotná splnit…

Dva roky s manželkou nežije, jsme spolu jak nejvíce to jde, vlastně skoro pořád :) Jen chci aby byl i formálně volný.

• Nahlásit
  • Citovat
1745
29.4.20 00:08

Tak svoje přání jsi vyjádřila, řekla mu, že je to pro tebe důležité, dala mu najevo, že váš vztah na tom může skončit, a jemu je to buďto buřt, nebo jeho důvody pro zachování manželství jsou silnější než vyjít vstříc tobě.

Nevím, co by se „ultimátem“ změnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5770
29.4.20 00:28

Není na to všechno ještě trochu brzo…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
29.4.20 00:32

Do rozvodu ho netlac, chces se snad novou mamzelkou stat Ty?
Bud k tomu dojde sam, nebo to s jeho manzelstvim neni tak spatne a zustane v nem. Bonusem pro Tebe budou hezke chvile a zazitky s nim, stav v obcance na tom fakt nic nezmeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9559
29.4.20 04:56

Nemá nic vyřešeno a hlavně, že si hleda novou ženskou.
To jsem zažila, i když jinak, trochu. Nevyřešena minulost, ale myslel si, že má na vsechno právo a že má právo do toho zatahovat dalšího človeka. Sobecké.
Když jim vztah nefunguje nechť se rozvedou, rodina už nejsou. Mně by to vadilo a ultimátum bych dala i za cenu ztráty přítele.. aspoň s ním nebudeš ztrácet čas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
29.4.20 04:57

Tak třeba nechtějí procházet tou soudní masineriii, ty si ho chceš vzít? Nebo proč ti to tak vadí, když je to jen formalita?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26206
29.4.20 05:32
@Anonymní píše:
Prosím o radu, na seznamce jsem se seznámila s mužem o 9 let mladším. Mě je 49.Jsem rozvedená vcelku dlouho 9 let. Potom co mi napsal kolik mu je let a že je ženatý, mě napadlo to co každého…jde mu jen o sex. Nevím proč, ale časem jsme si začali psát i mimo seznamku, byl milý s rozhledem. Chtěl se sejít, neměla jsem zájem. Vlastně jsem ho brala trochu jako zoufalce. Takhle jsme si psali skoro dva měsíce(od loňského prosince do konce ledna)Potom jsem ze zvědavosti přistoupila na schůzku. No bylo mi s ním hezky, vcelku se mi líbil, fajn jsme si popovídali. Normál chlap. Když jsme si chvíli po schůzce psali ani jsem nevěděla jaké má ze mě pocity a bylo mi to jedno. Abych to zkrátila, postupně mi vyznal lásku, což já neopětovala, ale bylo mi sním opravdu fajn a začala jsem se postupně těšit na naše setkání. Šli jsme na večeři, na bowling, na výlet…prostě fajn strávený čas. Po dalším měsíci jsme se spolu sblížili více došlo i na sex a začali spolu chodit.Bylo mi sním moc hezky, ale u mě to pořád nebyla láska, měla jsem ho ráda. Několikrát jsem chtěla vše ukončit, ale bylo mi líto být zase sama. Postupně jsem se do něj zamilovala i když jsem se tomu podvědomě bránila. Vadí mě že je stále ženatý. S manželkou spolu skoro dva roky nežijí. Odstěhoval se a žije se starším synem. Střídavě jsme u něj a u měJeho syn mě zná. Když jsem začala několikrát o rozvodu, souhlasil s tím že dá vše do pořádku a promluví si s manželkou, ale nechce se mu do toho kvůli výčitkám od ní a od 12-leté dcery, která žije u matky a kterou díky tomu že se odstěhoval vídá sporadicky. Řekla jsem mu, že nevím jak dlouho mě chození s ještě ženatým mužem bude bavit. Že ho mám ráda, ale jeho stav mě vadí. Nevím co mám dělat, mám ho moc ráda, ale mám strach z toho že se nakonec vrátí k manželce. Jejich vztah byl jako na houpačce neustále se rozcházeli a zase k sobě vraceli. Vždy jen na chvilku. Potom se přítel rozhodl pro radikální řešení a odstěhoval se.Syn se po chvilce odstěhoval k němu. Myslíte že mu mám dát nůž na krk ohledně rozvodu nebo jen čekat, jestli se rozhoupe a podá žádost o rozvod? Je to 14 dní co jsem s ním o tom mluvila. Prosím anonymně.

Ve Tvém věku a ještě když on je mladší, bych to už vůbec neřešila…

Rodinu zakládat nepotřebuješ a kdoví, co bude za pár let, užívala bych, že Ti je s ním dobře a rozvod at si vyřeší sám, nátlakem si stejně nepomůžeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 05:59
@free333 píše:
Ve Tvém věku a ještě když on je mladší, bych to už vůbec neřešila…Rodinu zakládat nepotřebuješ a kdoví, co bude za pár let, užívala bych, že Ti je s ním dobře a rozvod at si vyřeší sám, nátlakem si stejně nepomůžeš…

To že je mladší, ale neznamená, že nemůžu mít vztah s nezadanym mužem přece:-)

• Nahlásit
  • Citovat
26206
29.4.20 06:02
@Anonymní píše:
To že je mladší, ale neznamená, že nemůžu mít vztah s nezadanym mužem přece:-)

To samozřejmě můžeš, já bych to tedy nechtěla…

Po té padesátce přece jen už ženy stárnou a chlap bude vypadat prostě mladší, pro sebe bych to nechtěla, ale tohle záleží jen na Tobě…

Vždyt i stará Štiková má mnohem mladšího… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 06:03
@welovefashion píše:
Tak třeba nechtějí procházet tou soudní masineriii, ty si ho chceš vzít? Nebo proč ti to tak vadí, když je to jen formalita?

Nechci být jen milenka, myslím že by se to nelíbilo žádné ženě, která chce mít normální vztah s nezadanym mužem. Cetla jsem tady o tom dost diskuzí, kde si dotyčné stěžovaly že ani po letech se nechtěli jejich partneři rozvést. Ma to dost stinných stránek. Nejde jen o to chtít založit rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 06:06
@free333 píše:
To samozřejmě můžeš, já bych to tedy nechtěla…

Po té padesátce přece jen už ženy stárnou a chlap bude vypadat prostě mladší, pro sebe bych to nechtěla, ale tohle záleží jen na Tobě…

Vždyt i stará Štiková má mnohem mladšího… :)

Vypadám mladší, ale o to nejde, hodně jsem o tom přemýšlela. Je mi s ním dobře po všech stránkách..jen je ženatý :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 06:08
@welovefashion píše:

To přece není řešení, ale jen výmluva :) Nešel by na popravu :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama