Ženatý reagoval jak jsem chtěla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 09:05
Ženatý-reagoval jak jsem chtěla

Ahoj. Před nedávnem jsem tu psala, že jsem zabouchnutá a to moc do ženatého muže. Má 3 malé děti ( to jsem zjistila minulý týden) psala jsem tu, že před ním zkusím nadhodit, že jsme se s přítelem rozešli. Pamatujete asi???dostala jsem tady sodu.To chápu. Tak jsem to udělala. Bylo viditelné, že ho to zajímá a ptal se co se stalo, na důvod a jestli je to definitivní atd. A nakonec dal řekla bych celkem zbytečnou záminku abysme se viděli za měsíc. Normálně bysme se pracovně setkali za 2 nebo 3 měsíce. Myslíte, že tam je aspoň nějaká naděje? :( vím, že jsem blbá a k tomu kráva, ale zkuste mě aspoň trochu ochopit. Nemůžu si pomoct. Nevím, co si představuju. Mám ho v hlavě a jsem totálně zblblá :( já mám přítele a dvě děti :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:
 
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 20.12.17 09:08

No, každá zeď se dá zbourat, že. Snad ta jejich bude mít pevný základy a když ne, tak ti z něj zbyde jen suť a prach.

 
Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 20.12.17 09:09

Dej si par facek a tu schůzku preplanuj tak, jak by normálně vycházela dle práce. Svůj popis jsi vystihla docela přesne

 
Marben
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 20.12.17 09:12

Ty dve deti, on tři malé. Opravdu kvůli sobě a růžovým brejlickam (které brzy opadnou) chceš zničit dve rodiny? Pěti dětem vzít kompletní rodinu? I s tímto kdyby to dopadlo by to nebylo brzy jiné, vše zajede do jakého si stereotypu a doporučuji se podívat na skupinky kde probírají problémy “macechy” které se starají o partnerovi deti… ono te to rychle přejde…

 
The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 20.12.17 09:22

No já tě nebudu odsuzovat, ale trochu střízlivý pohled ti neuškodí. Naděje na co? Že s tebou bude chtít mít nezávazný sex? To zcela jistě ano. Naděje, že kvůli tobě opustí svoje tři malé děti a ženu a bude tě věrně milovat až za hrob? O tom spíš pochybuju.

Hele, i podle toho, jak hned zareagoval, bych řekla, že to je kaňour, který v tom umí chodit, a tedy nic, o co by ženská měla stát, natož kvůli tomu bourat vlastní rodinu.

 
pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 20.12.17 09:22

Takže vy spolu ani nic nemáte? No, já bych řekla, že tě až tak moc jako ty jeho nežere :mrgreen: Navíc ty bez chlapa s dvouma dětma představuješ o dost menší lákadlo, spíš zátěž

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 09:28

No, řeknu ti to takhle. Znam rodinu kde on dvě děti, ona dvě děti, hrozně se do sebe zamilovali… Vzali se, ale ty děti! Furt se kvůli nim hádají, ona ty jeho nemá moc ráda a naopak… Katastrofa. Já sama jsem si něco začala s zenačem co měl dvě děti, myslela jsem, že půjde jen o sex. Zamilovali jsme se do sebe, začli spolu bydlet. Já ty jeho děti nedávala… Hrůza. Pak jsem otěhotněla a přestali k nám jezdit (sami to chtěli) mě se sobecky ulevilo ale mému už teď manželovi?… Někdy si říkám, že jsem tenkrát měla držet nohy u sebe…

 
Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 20.12.17 09:29

Mně se nejvíc líbí „dostala jsem sodu, chápu to, tak jsem šla a udělala to“ :mrgreen: Z toho je jasný, že ti momentálně není ani rady, ani pomoci, mozek je vyřazen z procesu rozhodování :mrgreen: Hele, kdyby k tobě taky tolik hořel touhou, nenavrhl by to setkání pod hloupou záminkou dřív než za měsíc? Myslím si, že pokud chlap ucítí šanci a chce do toho jít, tak kuje železo, dokud je nažhavený :nevim: Šanci na sex mít můžeš, jestli doufáš v něco víc, tak to se obávám, že asi nedopadne. Zkus myslet aspoň na ty děti.

 
karkarka
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 20.12.17 09:30

Radsi si dej studenou sprchu a vytahni robertek ze skrine.

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20560 příspěvků 20.12.17 09:44
@Anonymní píše:
No, řeknu ti to takhle. Znam rodinu kde on dvě děti, ona dvě děti, hrozně se do sebe zamilovali… Vzali se, ale ty děti! Furt se kvůli nim hádají, ona ty jeho nemá moc ráda a naopak… Katastrofa. Já sama jsem si něco začala s zenačem co měl dvě děti, myslela jsem, že půjde jen o sex. Zamilovali jsme se do sebe, začli spolu bydlet. Já ty jeho děti nedávala… Hrůza. Pak jsem otěhotněla a přestali k nám jezdit (sami to chtěli) mě se sobecky ulevilo ale mému už teď manželovi?… Někdy si říkám, že jsem tenkrát měla držet nohy u sebe…

Jestli tvůj muž vyměnil frndu (promiň), za svoje děti, tak ti ho nemusí být líto. :nevim:

Až ho přestane bavit tvoje mimino, třeba si najde další kočky, která nebude tvoje dítě „dávat“ a to přijde o tatínka. :nevim:

Chlap, co vymění pich za vlastní krev a bere děti jako spotřební záležitost (vymění je kus za kus) si fakt žádný ohledy nezaslouží.

A prosímtě nepiš, že on je jiný, že ho to trápí a když jsem nezažila ať nesoudím. :cert: :zed: Prostě, jak mu otěhotněla milena, nechal vlastní děti ve štychu.

 
Popokatepetla
Závislačka 2962 příspěvků 20.12.17 09:45

Stoupni si před zrcadlo a řekni nahlas „já jsem ta, co rozbila dvě rodiny, celkem pěti dětem vzala tátu“. Schválně jak ti bude..

Příspěvek upraven 20.12.17 v 09:51

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20560 příspěvků 20.12.17 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj. Před nedávnem jsem tu psala, že jsem zabouchnutá a to moc do ženatého muže. Má 3 malé děti ( to jsem zjistila minulý týden) psala jsem tu, že před ním zkusím nadhodit, že jsme se s přítelem rozešli. Pamatujete asi???dostala jsem tady sodu.To chápu. Tak jsem to udělala. Bylo viditelné, že ho to zajímá a ptal se co se stalo, na důvod a jestli je to definitivní atd. A nakonec dal řekla bych celkem zbytečnou záminku abysme se viděli za měsíc. Normálně bysme se pracovně setkali za 2 nebo 3 měsíce. Myslíte, že tam je aspoň nějaká naděje? :( vím, že jsem blbá a k tomu kráva, ale zkuste mě aspoň trochu ochopit. Nemůžu si pomoct. Nevím, co si představuju. Mám ho v hlavě a jsem totálně zblblá :( já mám přítele a dvě děti :zed:

Myslím, že si do něj projektuješ něco, co tam není. :nevim:
Zdvořile se zeptal na tvůj život, protožes mu o tom vykládala, a pak naplánoval schůzku, aby mu vycházela. :nevim:

Kdyby se do tebe zakoukal, chtěl by tě vidět dřív než za měsíc.

 
pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 20.12.17 09:46

Nemůžu si pomoct, ale vidím celý úvodní příspěvek jako provokaci. Kdyby ta prasárna byla reálná a plánovala ji uskutečnit, nepotřebuje k tomu požehnání emimina.
Normáně prudí a baví se :jazyk:

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20560 příspěvků 20.12.17 09:50
@pe-terka píše:
Nemůžu si pomoct, ale vidím celý úvodní příspěvek jako provokaci. Kdyby ta prasárna byla reálná a plánovala ji uskutečnit, nepotřebuje k tomu požehnání emimina.
Normáně prudí a baví se :jazyk:

Ale bude z toho výživná diskuze :mrgreen:

na druhou stranu, kdyby chtěla provokovat, asi by to přibarvila. Netvrdila by, že ji děsně chce a proto mají za měsíc pracovní schůzku.

 
vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 20.12.17 09:56

Hrajes si s flaskou benzinu a sirkami u municniho skladu, co chces slyset vic.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >


Reklama