Ženatý šéf a já kráva

Napsat příspěvek
Velikost písma:
632
26.4.20 01:13
@Zatimtajnej píše:
V rámci zachování růžovýho světa budu doufat, že se pleteš :kytka:
:mrgreen: Uvidíme.. :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:14
@TeriiTerii píše:
Vždyť zkušenosti jsou nepřenositelné a díky nim se můžeme posunout dál. Já ničeho nelituji :mrgreen: Rozhoduji se tak, že promluvím se srdcem, mozkem a chtíčem. Chtíč je vyslyšen, ale většinou hlavní slovo nemá (pokud není ovlivněn alkoholem), šéfem je u mě sice rozum, ale ten často dá na srdce-takže to vlastně také rozhoduji srdcem. A to mé, tíhne k rodině. Románek nerománek-chlapi jsou byli, budou-stejně jako ženy. Ale rodina..?

Jo, ale to je právě ten rozum. Srdce ne. Ale hezky jsi to popsala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:15
@Miryam píše:
Přesně, Je to jenom chlap. :D

Csssssssss

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:16
@Russet píše:
Já jsem zamilovaná 19 let. Pohádky čtu našemu synovi. Láska je mocná, ale ona je jen zamilovaná do představy. Ne do reálného muže.

Ale třeba taky ne, to nikdo neví, pouze ona může předpokládat, a mně se to právě hrozně moc líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
26.4.20 01:17
@Zatimtajnej píše:
Každej kdo mě zná by souhlasil, že jsem přísně logickej člověk, a určitě by si myslel, že s Tebou budu souhlasit. Ale ne, tady, skrytej za anonymitu webu si užívám tu možnost bejt romantickej. Fatalitu jejího rozhodnutí považuju za úžasnej akcelerátor romantiky. Prostě bych do toho šel s klapkama na očích.

S rozeběhem do.. Či hlavou proti zdi..? :zed: :mrgreen: Né, já Ti fandim, opravdu by to bylo velmi hezké, kdyby ona mu vpadla do náručí, štkala a tekly by jí slzy štěstí a on by říkal, jak jí celý život hledal a vlastně jí měl celých těch 8 let na očích.. :mrgreen: Děti obou rodin by se skamarádili a chodili spolu na zmrzku, manželky došli na víno, manželé se radostně prohodili a vše by bylo jak má být! Zazvonil zvonec a..? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:18
@TeriiTerii píše:
Bohužel musím souhlasit.. :?

Aha, tak že by teď to srdce? To bohužel? :-) Jsou to skvělý rozpory, mezi naprostým štěstím ve vztahu a jistotou toho momentálního :-) Líbí se mi to moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
26.4.20 01:18
@Zatimtajnej píše:
Každej kdo mě zná by souhlasil, že jsem přísně logickej člověk, a určitě by si myslel, že s Tebou budu souhlasit. Ale ne, tady, skrytej za anonymitu webu si užívám tu možnost bejt romantickej. Fatalitu jejího rozhodnutí považuju za úžasnej akcelerátor romantiky. Prostě bych do toho šel s klapkama na očích.

Tohle se dá bezpěčně prožít v romantických filmech. V reálu bych ze svých dětí pokusné králíky nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:19
@TeriiTerii píše:
S rozeběhem do.. Či hlavou proti zdi..? :zed: :mrgreen: Né, já Ti fandim, opravdu by to bylo velmi hezké, kdyby ona mu vpadla do náručí, štkala a tekly by jí slzy štěstí a on by říkal, jak jí celý život hledal a vlastně jí měl celých těch 8 let na očích.. :mrgreen: Děti obou rodin by se skamarádili a chodili spolu na zmrzku, manželky došli na víno, manželé se radostně prohodili a vše by bylo jak má být! Zazvonil zvonec a..? :srdce:

Ty jsi můj člověk pocééééééééééééém :hug: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
26.4.20 01:20
@Zatimtajnej píše:
Ale třeba taky ne, to nikdo neví, pouze ona může předpokládat, a mně se to právě hrozně moc líbí.

A teď si ve vztahu? Žiješ s někým? Jak tě rajcuje představa, že tvá milovaná a vyvolená tajně sní o svém šéfíkovi? Vždy dobře naladěném a navoněném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:22
@Russet píše:
Tohle se dá bezpěčně prožít v romantických filmech. V reálu bych ze svých dětí pokusné králíky nedělala.

Chápu, a máš ve všech směrech rozhodně pravdu. Jen jedna cestička tam není, a to je dílo šílené náhody, výhry v loterii a přežití pádu letadla. Prostě i v životě se to děje. Mně ne, zatím. Ani nikoho takovýho neznám, ale třeba jsem měl tu čest být u toho a sledovat to v nejrannější fázi. Ať to zní sebevíc přitaženě, nějaký zrnko pravdy tam je, a to mi nesebereš chladná logiko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
26.4.20 01:23
@Zatimtajnej píše:
Ty jsi můj člověk pocééééééééééééém :hug: :mrgreen:

Já věděla, že se ti strefím do noty :mrgreen: To byla pohádka na dobrou noc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:25
@Russet píše:
A teď si ve vztahu? Žiješ s někým? Jak tě rajcuje představa, že tvá milovaná a vyvolená tajně sní o svém šéfíkovi? Vždy dobře naladěném a navoněném.

No já to už prožil, moje ex šla za svým srdcem. Sice to bolelo, ale dnes si jí za to vážím. A to rozbila rodinu se dvěmi dětmi. Teď je šťastná, a děti v rámci možností taky. Každopádně ukázala jim, že nemusí nutně vydržet s někým, s kým být nechtějí. Tím neříkám, že jim to neublížilo, jen říkám, že i v tom blbým se dá najít něco pozitivního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:26
@TeriiTerii píše:
Já věděla, že se ti strefím do noty :mrgreen: To byla pohádka na dobrou noc :mavam:

Děkuju, a dobrou noc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
26.4.20 01:34
@Zatimtajnej píše:
No já to už prožil, moje ex šla za svým srdcem. Sice to bolelo, ale dnes si jí za to vážím. A to rozbila rodinu se dvěmi dětmi. Teď je šťastná, a děti v rámci možností taky. Každopádně ukázala jim, že nemusí nutně vydržet s někým, s kým být nechtějí. Tím neříkám, že jim to neublížilo, jen říkám, že i v tom blbým se dá najít něco pozitivního.

Jo, to mě máma ukázala dokonce několikrát.

Snění o někom, koho vlastně nemůžu mít, je děsně jednoduchý. Šéfik a sekretářka je tak klišoidní, že to víc klišoidní být nemůže. Ženy mají rády úspěšné muže. Kdyby to byl bezďák u jejich popelnice, takovou láskou by nehořela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
26.4.20 01:41
@Russet píše:
Jo, to mě máma ukázala dokonce několikrát.Snění o někom, koho vlastně nemůžu mít, je děsně jednoduchý. Šéfik a sekretářka je tak klišoidní, že to víc klišoidní být nemůže. Ženy mají rády úspěšné muže. Kdyby to byl bezďák u jejich popelnice, takovou láskou by nehořela.

A co slavný Lady and the Tramp? Snad nevěříš, že si to o těch pejskách někdo vymyslel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat