Ženatý šéf a já kráva

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
26.4.20 07:31

A sef ma skvelu manzelku, ktora ostala roky doma a vychovala uz teraz 2 skoro dospele deti, aby sa on mohol venovat firme. Vari mu obedy, zehli kosele a je aj vyzorovo uplne ina liga ako ja :)) lepsia…o to mi ide, ze leby v realite k niecomu doslo, tak je to proste NEOSPRAVEDLNITELNE. Chcela by som zjest nejaku tabletku a cele snivanie aj sefa poslat niekam do prd.ele :,( :,( Asi mate pravdu a dospelo to do stadia nutnosti vypovede…

• Citovat
  • Nahlásit
890
26.4.20 08:01
@Anonymní píše:
A ked ide o okolie. V praci sa vsetci uskrnaju, vsetci si myslia, ze spolu nieco mame roky. Pristup ku mne je uplne iny…asi to vsetkym vadi, do oci mi to nik nepovie. Smeje sa z toho aj manzel, ked domov donesiem nejaky darcek a podobne: ze pocuj, sak on je do teba asi buchnuty… a zakonci to strasnym smiechom, lebo si mysli, ze sef je ina liga a aj tak nemam na to, aby ma miloval niekto iny, okrem neho. Vie aj o plate, odborne som sikovna, tak si mysli, ze je to opravnene. To ake mam stastie, ze je mojim manzelom mi dava najavo dost casto :oops: pripadny rozpad mojho manzelstva by som si dokazala s oboma zatvorenymi ocami odovodnit (aj ked ako hovorim, vachadza to z toho, ze JA sa nesnazim a JA mam hlavu inde a porovnavam bezpeoblemovu predstavu so zivotnou realitou). Uz bol aj firemny vecierok a sepkanie sefa, nech nikde neodidem a ostanem. Utiiekla som ale je jasne, ze som tak chcela ostat…asi je to tym, ze manzel je moj prvy frajer vobec, vydavala som sa v 18tke, mlada a chcela som nieco ine ako teraz, o 15 rokov neskor…

Tak pokud se manžel chová takto, tak se nedivím, že se upínáš na šéfa, který tě respektuje, podporuje a asi má rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
26.4.20 08:02
@LennyL1 píše:
Tak já jsem šla za svým srdcem, z funkčního manželství se dvěma dětmi a je to to nejlepší, co jsem udělala, jinak bych se zbláznila.

9 z 10 dětí ti zatleskalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35702
26.4.20 08:23
@Zatimtajnej píše:
Abych přišel o iluze, a následně přestal snít? To je podlý! :mrgreen:

Snít se dá i něčem jiném než o ženských. Navíc je to o dost bezpečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 08:33
@Zatimtajnej píše:
No já to už prožil, moje ex šla za svým srdcem. Sice to bolelo, ale dnes si jí za to vážím. A to rozbila rodinu se dvěmi dětmi. Teď je šťastná, a děti v rámci možností taky. Každopádně ukázala jim, že nemusí nutně vydržet s někým, s kým být nechtějí. Tím neříkám, že jim to neublížilo, jen říkám, že i v tom blbým se dá najít něco pozitivního.

To můj otec šel taky za svým srdcem :srdce:, jak krásný to bylo :srdce: :srdce:… Pry nikdy lepší ženu nepoznal, najednou byla tráva zelenejsi, vzduch čistší. Nenech se mýlit, táhli to spolu platonicky 2 roky a 9 mesicu i fyzicky. Takže to nebylo hned. Víš co je sranda dneska už s ní taky neni, už má zase jinou lásku svého života… Jen doufám, že s touto si neudělá další dítě :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1372
26.4.20 08:51

Tak si zkus v mysli nasimulovat tu situaci, jako by to bylo v reálu. Ty jakože doma řekneš manželovi, že už osm let miluješ svého ženatého šéfa, on tebe, všichni už to vědí, teda kromě manžela a manželky. A teď nastane u vás saigon, dětem vezmeš jistotu domova, poděláš dětství, budou se řešit peníze, majetek, střídavá péče. Zasáhne to všechny rodinné vazby, a pokud jinak nemáš pádný důvod rozbíjet rodinu(teda dvě), tak počítej s tím, že tě všichni i odsoudí. A jeho manželka, i děti tě budou za to určitě milovat…A kde máš jistotu, že šéf udělá to samé?? :nevim: Taky může na poslední chvíli couvnout, ale jak jednou vypustíš gina z láhve, zpátky už to nevezmeš. Tak co, ještě ti to připadá tak krásné?? Osobně bych ti poradila psychologa a výpověď, nebo obráceně. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 08:56

Musím říct že zakladatelku chápu. Jako „mladá“ jsem byla zabouchnutá do jednoho kluka z okolí, několik let. Pak se ukázalo že je to oboustranné a dokonce i fyzicky něco proběhlo. Bohužel, on měl přítelkyni, od které nemohl odejít - no nejsem úplně blbá, bylo mi jasné že jsem prostě jen bokovka. Ale cítila jsem že je mně opravdu taky něco cítí. Náš „vztah“ jsem ukončila když jsem se dozvěděla že čekají dítě. Je to víc než 10let a ikdyž se nevídáme (občas se jen potkáme, pozdravíme) tak musím přiznat že na něj někdy myslím. V srdci mi už asi prostě zůstane. Jen díky tomu že s ním nejsem v kontaktu na něj nemyslím tak často.
Ale nevím teda jak by zakladatelka odůvodnila odchod z tak dobře placené práce :think:

• Citovat
  • Nahlásit
147
26.4.20 09:53

Tak podle nadpisu jsem čekal něco jiného

A on je to jenom platonický vztah. Naštěstí. Boj srdce s rozumem. Rozšlapej si růžové brýle. Nepolepšíš si. Šéf, který ti dává 3× víc než ostatním, taky nebude asi zrovna férovej chlap ne? Proč raději neinvestuješ všechnu tu „myšlenkovou“ energii do své stávající rodiny? Já tuším, asi by to nebylo spojeno s těmi emocemi, které máš. A co řešení až na obou stranách vychováte děti do dospělosti a samostatnosti, tak to spolu zkusíte? Navrhni mu to, uvidíš, jak žhavé to z jeho strany je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:06

@Budoucí007 ferove to zrovna nie je…myslim, ze najma mzdarka a ostatni kolegovia musia byt pekne nastvani na tento fakt nedpravodliveho platu. Mam 4rocneho syna, pri predstave, ze sa budem upinat 14 rokov k ideii o tom, ze potom budeme spolu, je premarneny cas a nefer k manzelovi. Okrem toho, dospievajuce a dospele deti mozno ten rozvod znasaju este tazsie. On uz dve takmer dospele deti ma a je mi jasne, ze by ma neprijali…znicila by som im vsetky idealy. Ja to nechcem nikde posunut, rozumove argumenty poznam…ja asi potrebujem lobotomiu :,( :,( :,( ja chcem zabudnut…na druhej strane uprimne a anonymne nechcem. Je to zmyslom mojich dni, sediet v tichu a mysliet na neho. Chce to asi fakt psychologa. Nemam naozajstne problemy, tak riesim taketo hovadiny… mam niekedy az fyzicke priznaky toho, ako mi je zle. Ked sedime 2 hodiny v kancelarii a rozoberame vsetko mozne a ja potom idem domov vyskerena s usmevom od ucha k uchu a spominam na slova a gesta. Pri predstave, ze stratim dlhodobo aspon moznost ho vidiet a hovorit s nim, je mi nevolno…na druhej strane, nema to zmysel. Ja viem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:08

A teď jeden příběh ze života. Anonym z důvodu důvěrných informací.
Manželé, stále ještě mladí s 2 dětmi, čerstvě dospělými. On, úspěšný, veselý, spolehlivý, sportovní a hlavně praktický. Ona veselá, milá, hodná a romantická. Jejich život byl klidný a pohodový. A jí něco scházelo. Nevím, jestli byla zamilovaná dlouhodobě, ale začala vztah s kolegou v práci ( přesné pozice nevím). Ze vztahu byla nadšená, takže seznámila i své dítě s jeho dítětem a ti spolu nějakou dobu také chodili. Přemýšlela nad rozvodem. Vše se jí zdálo pevně v rukou. Pak to prasklo. Zatím co její milenec se vrátil k manželce, a to velmi rychle a raději vztah urovnal, než že by dostál svým siláckým řečem, její manžel to nerozdýchal a podal žádost o rozvod. Najednou neměla nic a začala se snažit vztah napravit. Pozdě. Čekala a snila ještě nějakou dobu po rozvodu, že se vrátí. No a on si našel jinou, společnou známou. A ona zůstala sama a ukřivděná. Pak si našla také nějakého pána, ten manželovi nesahá ani po kotníky ( a milencovi asi také ne), ale samota je zlá. Deti naštěstí už s nimi nepotřebují bydlet, tak je to lepší. Ale dost jim svou volbou nevěry poničila život…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:12
@Anonymní píše:
Manželé, stále ještě mladí s 2 dětmi, čerstvě dospělými. On, úspěšný, veselý, spolehlivý, sportovní a hlavně praktický. Ona veselá, milá, hodná a romantická. Jejich život byl klidný a pohodový. A jí něco scházelo. Nevím, jestli byla zamilovaná dlouhodobě, ale začala vztah s kolegou v práci ( přesné pozice nevím). Ze vztahu byla nadšená, takže seznámila i své dítě s jeho dítětem a ti spolu nějakou dobu také chodili. Přemýšlela nad rozvodem. Vše se jí zdálo pevně v rukou. Pak to prasklo. Zatím co její milenec se vrátil k manželce, a to velmi rychle a raději vztah urovnal, než že by dostál svým siláckým řečem, její manžel to nerozdýchal a podal žádost o rozvod. Najednou neměla nic a začala se snažit vztah napravit. Pozdě. Čekala a snila ještě nějakou dobu po rozvodu, že se vrátí. No a on si našel jinou, společnou známou. A ona zůstala sama a ukřivděná. Pak si našla také nějakého pána, ten manželovi nesahá ani po kotníky ( a milencovi asi také ne), ale samota je zlá. Deti naštěstí už s nimi nepotřebují bydlet, tak je to lepší. Ale dost jim svou volbou nevěry poničila život…

Dakujem!!! Toto potrebujem pocut…u nas by to mozno dopadlo rovnako…

• Citovat
  • Nahlásit
6682
26.4.20 10:27

Nechtěla bych být manželkou člověka, co myslí 8 let na jinou. To radši ať odejde za hlasem svého srdce, než žít ve lži.
Kdybych věděla, že můj muž 8 let místo mě miloval jinou, tak bych s ním být nechtěla. Už nikdy.
Tak myslím, že i pro manžela by bylo lepší, kdybys to utnula i za cenu, že zůstaneš sama. Toto mi nepřipadá fér. Daleko jednodušší by bylo, kdybyste si to párkrát rozdali, užili si a šli od sebe. Toto co předvádíš bych já asi nezkousla, abys při sexu celou dobu myslela na jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
26.4.20 10:33
@Anonymní píše:
Manželé, stále ještě mladí s 2 dětmi, čerstvě dospělými. On, úspěšný, veselý, spolehlivý, sportovní a hlavně praktický. Ona veselá, milá, hodná a romantická. Jejich život byl klidný a pohodový. A jí něco scházelo. Nevím, jestli byla zamilovaná dlouhodobě, ale začala vztah s kolegou v práci ( přesné pozice nevím). Ze vztahu byla nadšená, takže seznámila i své dítě s jeho dítětem a ti spolu nějakou dobu také chodili. Přemýšlela nad rozvodem. Vše se jí zdálo pevně v rukou. Pak to prasklo. Zatím co její milenec se vrátil k manželce, a to velmi rychle a raději vztah urovnal, než že by dostál svým siláckým řečem, její manžel to nerozdýchal a podal žádost o rozvod. Najednou neměla nic a začala se snažit vztah napravit. Pozdě. Čekala a snila ještě nějakou dobu po rozvodu, že se vrátí. No a on si našel jinou, společnou známou. A ona zůstala sama a ukřivděná. Pak si našla také nějakého pána, ten manželovi nesahá ani po kotníky ( a milencovi asi také ne), ale samota je zlá. Deti naštěstí už s nimi nepotřebují bydlet, tak je to lepší. Ale dost jim svou volbou nevěry poničila život…

A Ty jsi v tom příběhu která z těch dotčených dam? Napsané to máš krásně, takové oči-otevírající i posledním z tzv. romantiček. :potlesk:

Příspěvek upraven 26.04.20 v 10:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
26.4.20 10:33

Byla bych stokrát radši, kdyby manžel někde ulítl se vším všudy, ale měl mě rád a litoval, než aby osm let toužil po jiné a doufal, že já sama odejdu - a navíc aby se plácal do prsou, že mě nikdy nepodvedl, na to má dost rozumu. Tohle je nejtěžší kalibr pokrytectví, jaký znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:47
@hanka.br. píše:
Byla bych stokrát radši, kdyby manžel někde ulítl se vším všudy, ale měl mě rád a litoval, než aby osm let toužil po jiné a doufal, že já sama odejdu - a navíc aby se plácal do prsou, že mě nikdy nepodvedl, na to má dost rozumu. Tohle je nejtěžší kalibr pokrytectví, jaký znám.

Ano, ja to beriem a suhlasim s tebou…mam pocity viny, strasne. Preto to nikomu v reale nemozem povedat. Lebo sa hanbim…je to nefer, pokrytecke a hnusne…len odchadzat z manzelstva len kvoli tomu, ze sa nic nestalo a ja som platonicky zamilovana? Aj keby som sa rozviedla, sef je zenaty, tu hranicu neprekrocim…to mam povedat muzovi, myslim na ineho, najdi si niekoho lepsieho? Vziat otca nalemu len kvoli myslienkam v hlave o ktorych nik okrem vas nevie? Pytam sa uprimne…sama som z toho dost nestastna…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat