Ženatý šéf a já kráva

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
26.4.20 14:37
@Anonymní píše:
Tak velmi ti dakujem za tento prispevok, mas pravdu. Uplnu…aj s tou potrebnou dramou pre zivot ;) mam nad cim rozmyslat…som rada, ze ti to vyslo :srdce:

Dík :) já mám dojem, že jen co vezmeš opratě do rukou, tak ti to taky všechno vyjde jako pěkná rovnice :)

A pro malé odlehčení, pokud vládneš angličtinou, zkus si najít písničku Everything And More na yt ;) Je to vtip, ale myslím, že to krásně vystihuje, jak můžeme mít doslova všechno, ale neznámé nás pořád děsně láká a vzrušuje ;). Nějak jsem si na to u téhle diskuze vzpomněla…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 15:30
@Anonymní píše:
A sef ma skvelu manzelku, ktora ostala roky doma a vychovala uz teraz 2 skoro dospele deti, aby sa on mohol venovat firme. Vari mu obedy, zehli kosele a je aj vyzorovo uplne ina liga ako ja :)) lepsia…o to mi ide, ze leby v realite k niecomu doslo, tak je to proste NEOSPRAVEDLNITELNE. Chcela by som zjest nejaku tabletku a cele snivanie aj sefa poslat niekam do prd.ele :,( :,( Asi mate pravdu a dospelo to do stadia nutnosti vypovede…

Já bych dala tu výpověď ať ho nemáš na očích a utla s ním kontakt. Jak se říká, sejde z očí sejde z mysli a zaměřila svou pozornost jinam. Našla si nějaký nový koníček a zaměstnala svou mysl něčím jiným. Vždyť se trýzníš zaživa. Ostatním bych to vysvětlila tak, že chceš zkusit něco nového, že už má syndrom vyhoření z toho, jak jsi tam dlouho nebo něco podobného. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7148
26.4.20 15:31
@Anonymní píše:
Měla jsem něco podobného. Nakonec jsem z toho zaměstnání odešla a do roka jsem měla pokoj. Sejde z očí, sejde z mysli se potvrdilo. A m a m svatý klid. Divím se, že tě to osm let baví. Už jsi měla dávno jednat. Jo a určitě si ho idealizujes.

Tak na druhou stranu ji tam nikdo nešikanuje a má tam 3× větší plat, než jinde. Chtěla bych vidět kolik z nás by odešlo z pohodového místa za 2000 éček a šlo dělat hrdě za 700 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
26.4.20 15:50
@Anonymní píše:
Ano, ja to beriem a suhlasim s tebou…mam pocity viny, strasne. Preto to nikomu v reale nemozem povedat. Lebo sa hanbim…je to nefer, pokrytecke a hnusne…len odchadzat z manzelstva len kvoli tomu, ze sa nic nestalo a ja som platonicky zamilovana? Aj keby som sa rozviedla, sef je zenaty, tu hranicu neprekrocim…to mam povedat muzovi, myslim na ineho, najdi si niekoho lepsieho? Vziat otca nalemu len kvoli myslienkam v hlave o ktorych nik okrem vas nevie? Pytam sa uprimne…sama som z toho dost nestastna…

Ne!!! Manzelovi nic nerikej a soustred se na synka. Divim se, ze v tobe materska laska trochu neotupi tu platonickou, kdyz si ani nedokazes uzit detskou radost syna z narozeninove oslavy. To je spatne, takhle ti nedejboze zivot protece mezi prsty. Cas nevratis. Ten psycholog je dobry napad, pomuze ti vyznat se v situaci a treba poradi techniky, jak ovladnout sve (pod)vedomi. A jsi si jista, ze sef te opravdu vasnive miluje? Nemuze jit o - co ja vim - temer sourozenecky cit? Ze by se k tobe choval jinak, protoze mu pripominas milovanou sestru, sestrenici, davnou kamaradku z detstvi? Mela jsem sefa, ktery hodne zvyhodnoval a omlouval jednu starsi pani, ktera na danou pozici ani nestacila, ale pripominala mu jeho mamku vekem i vizazne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 15:51
@Kfětoslava píše:
Tak na druhou stranu ji tam nikdo nešikanuje a má tam 3× větší plat, než jinde. Chtěla bych vidět kolik z nás by odešlo z pohodového místa za 2000 éček a šlo dělat hrdě za 700 :D

Ono peníze nejsou všechno. Klid a duševní pohoda za to stojí. Vždyť kolik si tady přečteš článků, kolik lidí je v práci kvůli penězům, ale duševně je to ničí. Pak se to většinou přetaví do syndromu vyhoření nebo do úzkostí. Tady se zakladatelka vnitřně ničí 8 let, nežije reálný život. Dalo by se pochopit, že by třeba snila a občas si ho představovala, ale ona na něj myslí neustále, i schválně je v klidu, aby na něj mohla myslet. To už jí více bere, než dává. Pokud se z toho nechce úplně zbláznit, tak doporučuji odejít z té práce a už se s ním nestýkat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 16:12
@Budoucí007 píše:
A Ty jsi v tom příběhu která z těch dotčených dam? Napsané to máš krásně, takové oči-otevírající i posledním z tzv. romantiček. :potlesk:Příspěvek upraven 26.04.20 v 10:34

Já jsem vrba té dcery, která to velmi prožívala.

• Citovat
  • Nahlásit
35645
26.4.20 17:31
@Kfětoslava píše:
Tak na druhou stranu ji tam nikdo nešikanuje a má tam 3× větší plat, než jinde. Chtěla bych vidět kolik z nás by odešlo z pohodového místa za 2000 éček a šlo dělat hrdě za 700 :D

Má ho jen proto, že se líbí šéfíkovi. Nemá to za práci. Vlastně si bere něco, na co nemá nárok. Proto je asi v kolektivu oblíbena. Radost tam pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.20 17:37

Tak je rozdíl mít trojnásobek…8400 euro nebo 24000 euro za rok je teda sakra rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
26.4.20 20:06
@Russet píše:
Má ho jen proto, že se líbí šéfíkovi. Nemá to za práci. Vlastně si bere něco, na co nemá nárok. Proto je asi v kolektivu oblíbena. Radost tam pracovat.

Já to chápu, že to nemá za vzdělání a praxi. Ale jen píšu, že nevím, kolik z nás by šlo a správně skautsky řeklo, šéfe, uber mi z platu anebo šlo jinam :) Já jsem v takové situaci nebyla, tak nevím, co bych dělala, ale rozhodně nenapíšu, že jsem si jistá, že bych se takového platu samozřejmě vzdala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
26.4.20 20:35
@Anonymní píše:
Já jsem vrba té dcery, která to velmi prožívala.

Děkuji za odpověď. Já tam tušil tu osobní angažovanost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
27.4.20 13:44

Myslím, že tím že k ničemu nedošlo sis zakladatelko všechno tak zidealizovala, že teď už ani nejde se z toho kruhu vymotat (leda psychologickou pomocí, ale ani tak tomu moc nedávám).

Kdybyste do toho praštili a chvíli spolu spali, možná že by to po čase tak ideální nebylo, čert ví, každopádně když bys ho měla posléze doma a obden mu prala trenky s pampeliškou vepředu a škrtátkem vzadu, tak už by ta romantika z toho tolik nestříkala. Vždycky chceme, to co nemůžeme mít.

Byla jsem ve stejné situaci (až na to, že já tehdy svobodná, on zadanej), 4 roky jsem to valila před sebou, až jsem nevydržela a prostě ho slovila. Po půl roce hormónů a šílený sexy mega bouře prvotní nadšení opadlo a teď bych si o něj kolo neopřela :mrgreen: Ale ten falešnej pocit osudový lásky se dobře přiživuje když k ničemu nedojde, to jo, to můžu potvrdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 16:23
@Kfětoslava píše:
Myslím, že si pleteš pojem romantik s něčím jiným. Romantik neopouští svou ženu a děti, i když jim to klape jen proto, že se mu zalíbila Božena z kanclu. To by pak takový romantik mohl co 6 let měnit působiště a opouštět další a další. To nemá s romantikou nic společného, spíše s nevyzrálostí a nezodpovědností.

Přesně tak. @Zatimtajnej je jen obyčejný sobec, kterému nezáleží na tom, že někomu může ublížit. Důležitý je jen jeho hlas srdce. To není chlap ale chlapeček, který ještě nedozrál. Chudáci děti takových " romantiků".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 17:22
@Zatimtajnej píše:
A jak jsi to vnímala a vnímáš Ty?

Jako podraz z jeho strany. Odsunul nás na druhou kolej a radši se staral o děti té druhé. Dneska to beru už jinak je to cca 15let. Svým rozhodnutím přišel o děti i vnoučata, vždy bude pro nás uz na druhé koleji. Vše primárně řešíme s mamou a jezdíme za mamou. Ona se na nás nikdy nevykaslala. Podle mě měl vše řešit spíš s psycholegm, či psychiatrem..problém byl trošku někde jinde, ale to už je dneska fuk

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 20:23

Dnes v praci som pod vplyvom diskusie sa snazila drzat. Bola som odmerana a nechcela som rozvijat ziaden mimopracovny rozhovor. Rozhodnuta sa na to vykaslat. Sposobila som pravy opak…okrem toho, ze sa ma v pravidelnych intervaloch pytal, ci ma nieco netrapi, tak mi na obed doniesol kolac, uvaril mi kavu a povedal, ze ak ma nieco trapi, je tu pre mna…bez vypovede to nepojde. Mozno je len extremne mily a dobry, pretoze to je skvely clovek. Problem je, ze ja to nedavam a neviem ustat. Ak manzel kvoli Corone nepride uplne o prijmy, v maji dam vypoved…aj ked paradoxne, muz bude najviac nahnevany a tazko mu to vysvetlim…no neviem byt nad vecou a o to, aby sa vztah so sefom niekam realne posunul vlastne ani nestojim. Realne som slaboch a zbabelec, asi to nie je pevna moralka, co ma drzi, ale strach z nasledkov. Dakujem, moc mi pomahate. Je nacase si upratat v sebe… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 20:42

5 let jsem byla v necem podobnem a az materska a odchod z firmy to vyresilo. Zpetne jsem si uvedomila, ze jednou mluvil o tom jak jsem podobna jeho sestre, jestli nakonec to cele nebylo spis o tom, ze se jsme si byli blizci, prave kvuli tomu a i kdyz je zenaty, milenky mel pravy opak, coz jsem pak zjistila zpetne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat