Ženská, slečna na výlety do přírody a možná něco víc

8.5.21 15:59

Zenska, slecna na vylety prirodou a neco vic

Ahojky, po dlouhe dobe me to tu trklo, ze je tu i inzerce a napadlo me zkusit se zde seznamit :pankac:

Hledam zenskou, slecnu co ji nevadi chodit ven, klidne dat turu 20km i vic, nevadi ji prespat klidne venku pod sirakem (vybavu mam). Dle sympatii, klidne neco vic, jsem vic free :)
Libim se, ale je to o v kusu kazdeho jedince, jsem spis temnejsi ;)

Vekove to az tolik neresim tak napr 18 – 50 let ale jak rikam jde spis o energii, porozumneni.

Je mi 37 let, Praha, energeticka divoka osobnost, rad planuji vylety i pro pratele, cestuji i do zahranici (Kolumbie, Ecuador nebo Asie neni problem apod).
Alternativni smer, duchovno, vegi strava, indicke jidla, ze sportu moc rad bych nekoho na badminton atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17243
8.5.21 16:40

@Freudstsein jsem spíš tajemnejsi mě fakt pobavilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.5.21 16:47
@lachtanice86 píše:
@Freudstsein jsem spíš tajemnejsi mě fakt pobavilo :mrgreen:

Mne se libi to velkoryse vekove rozpeti, tam by se vesla komplet nase familie a to vcetne mlade Ontarky a s mensi rezervou i tchyne ;). Ze bychom se pripadne na tom cundru prostridali/y.

Jen nevim, co je ta energeticka osobnost. Rozsviti Temelin?

Příspěvek upraven 08.05.21 v 16:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
8.5.21 16:50
@lachtanice86 píše:

T E M N Ě J Š Í. Tam je slovo temnější. Nebejt chlap, tak se snad jdu i seznámit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
8.5.21 16:54

No tak presne tohle je můj zlej sen :lol: :lol:
20km. Spacák. Vege, duchovno, Asie, temnejsi :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4517
8.5.21 16:54

@lachtanice86 @ontarova.stara je tam temnější a představila jsem si okamžitě snědýho typa, tak trochu Araba. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.21 16:59
@lachtanice86 píše:

Temnejsi :jazyk:
temelin ne :D vim ze je to joke pro zdejsi, ale tak proste ze neni sice problem zahrat hru doma, pustit serial (treba La Valla - Bariera) ale jako ze dotycna osoba vyrazi klidne nekde a ma to energii a ne ze nekde pali cigo za kazdou vrbou a po 8km uz funi ze to asi neujde ze jo :mrgreen:

Rozpeti proto, ze fajn muze byt osoba i starsi, akcni, zachovala, silna :)
Mam tak kamarada lekare, jeho zenska po dvou detech, stihla - sportovni a fakt vyslapne.

Jinak prihodim i foto
https://eatbrain.rajce.idnes.cz/Me/

:jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.21 17:01
@Kockazvysocan píše:
@lachtanice86 @ontarova.stara je tam temnější a představila jsem si okamžitě snědýho typa, tak trochu Araba. :nevim:

Chapu, sneda plet, nejdelsi vocas, exotika laka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17243
8.5.21 17:03

@Kockazvysocan moje chyba, ale temnější je ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.21 17:03
@M.I.L.F. píše:
No tak presne tohle je můj zlej sen :lol: :lol:
20km. Spacák. Vege, duchovno, Asie, temnejsi :lol: :lol:

Tak kazdy na to neni, proto to pisnu jelikoz se najdou lidi co treba by radi ale zase sami by nikdy do neceho jen tak nekam nesli :) To vis hotel to neni, to prece mas doma. Mel jsem takovej slusnej od Emirates zdarma v Dubaji. Fajn velika postel, tv, mega koupelna, ale nejak jsem uznal ze to moc nemusim :) Mam radeji pro mistni kde to ukecam na miste :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
8.5.21 17:05

Tady asi žádnou nenajdeš se svými požadavky. Musíš jít na nějaký alternativní web.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4517
8.5.21 17:06
@lachtanice86 píše:
@Kockazvysocan moje chyba, ale temnější je ještě horší.
@Freudstsein píše:
Chapu, sneda plet, nejdelsi vocas, exotika laka :lol:

No tak to právě za mě vůbec ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.5.21 17:08

@Freudstsein Hele, v pohode. Ja ti fandim, myslim, ze je fajn ze mas sirsi rozpeti a urcite se najde nekdo, kdo bude rad, ze muze s nekym nekam vyrazit. Resi to tu (v navaznosti na aktualni situaci) vice zen.

P. S.: Ta nase tchyne neklapne? Zachovala, po artroze ani stopy, ta by vyslap dala. A nemusis ji vracet :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17575
8.5.21 17:10
@ontarova.stara píše:
Mne se libi to velkoryse vekove rozpeti, tam by se vesla komplet nase familie a to vcetne mlade Ontarky a s mensi rezervou i tchyne ;). Ze bychom se pripadne na tom cundru prostridali/y.

Jen nevim, co je ta energeticka osobnost. Rozsviti Temelin?

Příspěvek upraven 08.05.21 v 16:52

Málem jsem se zadusila smíchy :lol:

Že jsem tu fotku rozklikla, teď nebudu spát :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3342
8.5.21 17:16

Tak podle fotky nejsi absolutně temný typ, ale jemný typ, styl hippie k tomu. Ale líbí se mi to věkové rozpětí, takové pozitivní.. tak hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat