Ženská závislost na sexu

5429
19.3.18 10:25

Ženská závislost na sexu

Nedá mi to nezaložit téma, snad tím nikoho nepohorším :oops: Zakládám z jednoho důvodu. Zajímá mě kolik nás takových je, jak to zvládáte, zda jste některá podstoupila léčbu, zda zabrala, zda máte zkušenost s nějakýma homeopatikama na potlačení libida… Marně pátrám na netu, gynekolog (mám mladého) vůbec netuší a v lékárně mi s úsměvem sdělují že o ničem též neví. S terapeutem a terapeutkou mi to nevyšlo, pokud by to bylo už úplně nesnesitelný, zajela bych k sexuologovi, ale to mám jako,,poslední záchranu".

Upřesnění; máme dvě děti a další nechci, i když jsem si vědoma, že by mi sedm dětí libido snížilo! :mrgreen:

Prosím nerýpejte a neodsuzujte, nechci se schovávat za anonnym ;) 8) V případě že bude vadit že je to na emiminu, nechám smazat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26296
19.3.18 10:33
@Borůvka1990 píše:
Nedá mi to nezaložit téma, snad tím nikoho nepohorším :oops: Zakládám z jednoho důvodu. Zajímá mě kolik nás takových je, jak to zvládáte, zda jste některá podstoupila léčbu, zda zabrala, zda máte zkušenost s nějakýma homeopatikama na potlačení libida… Marně pátrám na netu, gynekolog (mám mladého) vůbec netuší a v lékárně mi s úsměvem sdělují že o ničem též neví. S terapeutem a terapeutkou mi to nevyšlo, pokud by to bylo už úplně nesnesitelný, zajela bych k sexuologovi, ale to mám jako,,poslední záchranu".

Upřesnění; máme dvě děti a další nechci, i když jsem si vědoma, že by mi sedm dětí libido snížilo! :mrgreen:

Prosím nerýpejte a neodsuzujte, nechci se schovávat za anonnym ;) 8) V případě že bude vadit že je to na emiminu, nechám smazat ;)

Za odvahu :palec:
a jak to vnímá tvůj manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
19.3.18 10:38

U sebe to nevnímám jako zavislost beru to jako přirozenou potřebu. Můžu několikrát za den, ale dokážu si to korigovat. Nechci potlačovat svoje libido

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
19.3.18 10:38
@Borůvka1990 píše:
Upřesnění; máme dvě děti a další nechci, i když jsem si vědoma, že by mi sedm dětí libido snížilo! :mrgreen:Prosím nerýpejte a neodsuzujte, nechci se schovávat za anonnym ;) 8) V případě že bude vadit že je to na emiminu, nechám smazat ;)

na to stačí antikoncepce, abys neměla sedm dětí… chuť na sex potlačovat nemusíš, dnes už se klidně může souložit dle chuti a ne proto, aby pár zplodil dítě…
Nevidím moc důvod, aby sis snižovala libido… nebo tě to omezuje v praktickém životě? Nepustíš kvůli tomu manžela do práce?

Příspěvek upraven 19.03.18 v 10:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:39
@Malaga píše:
Za odvahu :palec:
a jak to vnímá tvůj manžel?

Mnó…všelijak :lol: Snaží se ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
19.3.18 10:40
@Regina Hero píše:
na to stačí antikoncepce, abys neměla sedm dětí… chuť na sex potlačovat nemusíš, dnes už se klidně může souložit dle chuti a ne proto, aby pár zplodil dítě…

Přesně tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:40
@Denisa76 píše:
U sebe to nevnímám jako zavislost beru to jako přirozenou potřebu. Můžu několikrát za den, ale dokážu si to korigovat. Nechci potlačovat svoje libido

Já to korigovat nemůžu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
19.3.18 10:41

Promiň, můžu se zeptat, jak přesně ta závislost vypadá? Mám taky ráda sex a taky bych bez toho nemohla… :think: Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:42
@Regina Hero píše:
Nevidím moc důvod, aby sis snižovala libido… nebo tě to omezuje v praktickém životě? Nepustíš kvůli tomu manžela do práce?Příspěvek upraven 19.03.18 v 10:40
Špatně jste to pochopily. Bylo mi řečeno že si mám pořídit sedm dětí a nebude čas ani chuť :lol: Proto jsem psala, že si kvůli tomu další pořizovat nehodlám. A ano, omezuje mě to.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:44
@ivculka píše:
Promiň, můžu se zeptat, jak přesně ta závislost vypadá? Mám taky ráda sex a taky bych bez toho nemohla… :think: Děkuji

Nevím jestli je vhodný to sem rozepisovat… 24 hodin denně chuť, i v noci po probuzení. Po uspokojení klid jen dočasně. Třeba půl hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
19.3.18 10:44

Jsem na tom úplně stejně, delší dobu přemýšlím o návštěvě sexuologa, ale zatím jsem se neodhodlala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:45
@Bandii píše:
Jsem na tom úplně stejně, delší dobu přemýšlím o návštěvě sexuologa, ale zatím jsem se neodhodlala :oops:
:hug: Hrůza co? ;) co Tvůj muž?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
19.3.18 10:48
@Borůvka1990 píše:
Nevím jestli je vhodný to sem rozepisovat… 24 hodin denně chuť, i v noci po probuzení. Po uspokojení klid jen dočasně. Třeba půl hodiny.

Aha už rozumím..tak to je frekvence nonstop :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
19.3.18 10:49

@Borůvka1990 Moc krásně téma :P :palec: hele já bych taky mohla pořád i vícekrát denně a přítel vždy držkuje že to snad není ani možne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
19.3.18 10:51
@Denisa76 píše:
Aha už rozumím..tak to je frekvence nonstop :mrgreen:

Jj ;) Bohužel ;) Nedá se to ovlivnit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek