Chtějí muži raději ženu dominantní nebo submisivní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:46
Ženu dominantní nebo submisivní?

Zdravím, měla bych dotaz spiše na muže.
Je pravda, že muži spíš preferují dominantní ženu? Samozřejmě nemyslím sex, v tom asi ano. Myslím normální život typu když je problém a dotyční se nedomluví, je to podle ženy. Nebo takový ten pocit, že tahounem vztahu je žena. Nenechá si líbit různé věci od muže. Např. nechápu ženy, které se nechají bít od muže, ponižovat, psychicky týrat. Myslím si, že tohle jsou mimo jiné znaky submisivních žen.
Díky za názory :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.04.19 20:49

Můj názor je, že celý tvůj post je blbost. Pokud se ptáš na sebe, piš konkrétně :)

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 01.04.19 20:50

Tak to přeci záleží na konkrétním vkusu každého soudruha a fakt se to nedá generalizovat.

Obecně zrovna dominance a submise bývá v trvalých vztazách komplementární - tedy vztah funguje, když jeden je dominantnější a druhý submisivnější a oba jsou se svojí rolí spokojení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:50
@Lalelale píše:
Můj názor je, že celý tvůj post je blbost. Pokud se ptáš na sebe, piš konkrétně :)

Definuj co je na tom za blbost? Na sebe se neptám, ptám se globálně. .

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 01.04.19 20:54

65% až 75% mužů preferují dominantní ženy než-li submisivní.

alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 01.04.19 20:55
@Anonymní píše:
Definuj co je na tom za blbost? Na sebe se neptám, ptám se globálně. .

A anonymní jsi proč? :roll: myslím, že by se mělo používání anonymu zde, hodně omezit. Už je to trapný.

amazon
Echt Kelišová 8807 příspěvků 01.04.19 20:56

Můj manžel preferuje dominantní ženu, náš soused by se s takovou nesnesl…a dál nevím ;)

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.04.19 20:57

@alisekR tak nějak, dneska snad pátá diskuze, kde se anonym obecně na něco ptá, viz třeba diskuze o hypotékach @admin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:57
@alisekR píše:
A anonymní jsi proč? :roll: myslím, že by se mělo používání anonymu zde, hodně omezit. Už je to trapný.

A vadí ti to proč?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:59
@Lalelale píše:
@alisekR tak nějak, dneska snad pátá diskuze, kde se anonym obecně na něco ptá, viz třeba diskuze o hypotékach @admin

Však když nemáš odpověď, nemusíš reagovat :jazyk:

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 01.04.19 21:00

To je fakt blbost. Normální chlap chce především inteligentní ženu se kterou se dokáže dohodnout na kompromisu a fungovat po vzájemné dohodě. Namachrovaný macho hledá submisivní, ťunťa zase dominu. To jsou ale okrajové vzorky populace.

alisekR
Kelišová 5666 příspěvků 01.04.19 21:00
@Anonymní píše:
A vadí ti to proč?

Je to tu v poslední době samý provokatér a úchyl. Stačí? Nebo se budeš ještě dál anonymně trapnit?

Lama Lama
Hvězda diskuse 51821 příspěvků 01.04.19 21:02
@Anonymní píše:
Zdravím, měla bych dotaz spiše na muže.
Je pravda, že muži spíš preferují dominantní ženu? Samozřejmě nemyslím sex, v tom asi ano. Myslím normální život typu když je problém a dotyční se nedomluví, je to podle ženy. Nebo takový ten pocit, že tahounem vztahu je žena. Nenechá si líbit různé věci od muže. Např. nechápu ženy, které se nechají bít od muže, ponižovat, psychicky týrat. Myslím si, že tohle jsou mimo jiné znaky submisivních žen.
Díky za názory :mavam:

moje zkušenost je, že chtějí ženu s přepínačem a podle situace, kdy se chtějí bud sami angažovat dané věci přeponout do režimu subiny, která bude vzhlížet a obdivovat svého chrabrého rytíře a pokud se jim to řešit nechce, nebo nejsou přítomní, tak samostatnou sebevědomou ženu, která na ně nebude přenášet problémy, páč je zvládne vyřešit levou zadní sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 21:02
@alisekR píše:
Je to tu v poslední době samý provokatér a úchyl. Stačí? Nebo se budeš ještě dál anonymně trapnit?

Budu, vyprovokovat se nechá jen někdo. Zeptej se sama sebe, proč tě to tak dráždí. Mě to třeba nehne ani brvou, je to každého věc, nemyslíš? :jazyk:

růžový achát
Kelišová 7034 příspěvků 01.04.19 21:02

Můj manžel nemá rád ženy asi vůbec :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama