Ženy 30+ a vnímání mužů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 18:38
ženy 30+ a vnimani muzu

Dobry den,
zeny 30+, jak moc si vsimate muzu, muzskych pohledu a jejich zajmu?

Jsem 16 let vdana. Mam dve deti. Manzela miluju a myslim si, ze tzv. „ruzove bryle“ nebo-li prvni zamilovanost, me opustila asi po 15 letech. Jeste minuly rok pro me neexistoval zadny jiny muz. Myslim tim, ze jsem si zadnych jinych muzu nevsimala, nevidela jsem, ze by se na me nekdo dival, natoz jakikoliv naznak, ze by mel o me nekdo zajem. Vzdy me na nejakeho na me koukajiciho muze upozornovalo moje okoli.

Mimuly rok se to ale zmenilo. Nevim proc? Ze by hormony? Nejaky pocit, ze starnu? Nebo tim, ze jsem nastoupila do nove prace?

Najednou vidim i ostatni muze. Vidim ty jejich pohledy, jejich zajem, jejich flirtovani atd…
je to pro me docela prijemne, musim se priznat, to ze se porad libim i jinym muzum…

Jak to mate vy? Jak moc si vsimate zajmu opacneho pohlavi? Kdy jste si zacaly muzskych pohledu vsimat?

Jen upozornuji, ze neminim sveho manzela podvadet a nikoho nehledam!
Jen by me zajimalo, jak to mate vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Karleon
Kelišová 5842 příspěvků 31.08.19 18:52

Když nějakého muže zaujmu a dá to najevo, tak si toho všimnu, ale snažím se to držet v patřičných mezích a nevzbuzovat žádné naděje apod. A pokud je muž pohledný a chová se mile, tak to rozhodně nepřehlídnu a sem tam to mravenčení cítím. Měla jsem to tak asi vždy, i když můj muž je top i po 14 letech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:16

Ja si zajem ostatnich muzu uzivam. Prozivame ted hlubokou krizi po narozeni ditete a kdykoliv mam mozost si snejakym sympatakem promluvit jsem rada. Ale to jsem mela vzdycky. Necidim na rom nic spatneho, pokud zustane jen u pohledu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:19
@Anonymní píše:
Ja si zajem ostatnich muzu uzivam. Prozivame ted hlubokou krizi po narozeni ditete a kdykoliv mam mozost si snejakym sympatakem promluvit jsem rada. Ale to jsem mela vzdycky. Necidim na rom nic spatneho, pokud zustane jen u pohledu.

Já to mám jako Vy. Je to příjemná injekce aktuálnímu nízkému sebevědomí.

ludmilaadamkova
Závislačka 3001 příspěvků 31.08.19 19:20

Mne je 35 a muzi tam venku me tak nejak z te sexualni stranky naprosto nezajimaji. Veskerou svou energii a zajem venuji 11 mesivnimu prckovi a muzi a praci" na sourozenci.
Podle me to neni o veku ale o tom v jake fazi clovek je.

Pantalaimon
Kecalka 251 příspěvků 31.08.19 19:21

Nejsem žádná krasavice, takže tohle nemusím řešit :lol: :mrgreen: A navíc u nás v práci to je výkvět, buď mladí chlapci vědátoři, ale sexappeal nula nebo dědci, brr. Teď jsem čerstvě na MD a výběr ze sousedství je dost tristní, uf tak aspoň můžu být v klidu :mrgreen:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 31.08.19 19:25

Zájem moc nevnímám. Většinou se pohybuji obklopena svými třemi dětmi a opravdu nemám čas si všímat, kdo se na mě kouká nebo se usmívá. Myslím, že i ta banda kolem mě, nějak odpoutává pozornost od mé osoby. Navíc se většinou pohybujeme po naší vesnici, kde se všichni známe a o nějakém filtrování tady nemůže být ani řeč. Pokud jsem někde náhodou sama a usměje se na mě nějaký muž, tak mu úsměv oplatím. Nic víc. Můj muž je pro mě i pro 13 společných letech jediný chlap, který mě zajímá.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17135 příspěvků 31.08.19 19:26

Zájem ostatních mužů se snažím nevyvolávat a celkem se to daří :palec:

Elenloth
Závislačka 4463 příspěvků 31.08.19 19:27

To máte dobré. Já bych si mužů i všímala, ale oni si jaksi nevšímají mě. Mám pocit, že jako žena jsem pro ostatní muže přestala existovat. Je mi 35.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17135 příspěvků 31.08.19 19:29
@Pantalaimon píše:
Nejsem žádná krasavice, takže tohle nemusím řešit :lol: :mrgreen: A navíc u nás v práci to je výkvět, buď mladí chlapci vědátoři, ale sexappeal nula nebo dědci, brr. Teď jsem čerstvě na MD a výběr ze sousedství je dost tristní, uf tak aspoň můžu být v klidu :mrgreen:

Tak nějak. Žádné zajímavé muže jsem nepotkala posledních 10 let :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:33

Je mi 35 let, nosím jen sukně a šaty. Líbí se mi muži kolem dvaceti. Občas nějakého sbalím. Užívám si pozornost mužů. Byla jsem včera v obchodě a usmál se na mě krásný brigádník. A nedávno pilot letadla se mi podíval do očí, náhodou stál u toalety a bavil se s letuškami. Jsem z toho vždy hotová jak puberťačka.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 31.08.19 19:34

Mě je taky 35 a co poslední dobou registruju, koukaji po me páni 50+. To je vážně děs a sebevědomí mi to nezvedá :lol:

Lenka_Hal
Extra třída :D 10148 příspěvků 31.08.19 19:37

Jeste se obcas stane, ze zaregistruju nejake pohledy ( bude mi teda uz 45),ale vetsinou to pro me znamena, ze se nekde v odrazu ujistim, ze to neni proto, ze mam treba nejakou smouhu na obliceji ci neco podobneho a tim to pro me konci. Nejak mi to s tim vekem je cim dal vic ukradeny. Naposledy mel chlapik urcite dost pres 50. To sem si rikala, aha, to bude uz ten muj vek…za par let takhle budou zirat sedesatnici…no nic, jeste ze je mi to uz jedno :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:38
@Martina84 píše:
Mě je taky 35 a co poslední dobou registruju, koukaji po me páni 50+. To je vážně děs a sebevědomí mi to nezvedá :lol:

Tak ty se dívej po mladších. Já to tak dělám a provokuji je. :D

Lenka_Hal
Extra třída :D 10148 příspěvků 31.08.19 19:38
@Martina84 píše:
Mě je taky 35 a co poslední dobou registruju, koukaji po me páni 50+. To je vážně děs a sebevědomí mi to nezvedá :lol:

Jojo… :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama