Ženy 40+ intimní otázka

Anonymní
23.11.19 18:33

Ženy 40+ intimní otázka

Já tak trochu reaguji za větu z jiné diskuze, kdy tam Honza radí ženám a říká něco v tom smyslu, že starší žena (kolem té padesátky) už je zevnitř jak šmirglpapír.
Já mám teda 44 a zvlhčuju se líp než před 20-ti lety. Až moc.
Kdy to přijde, že má žena problém se zvlhčováním? Jak to bylo u vás? Odkdy s tím máte problém a řešíte to pomocí lubrikantu?
Klidně anonymně. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.11.19 18:49

Je mi 50 a nemám žádný problém v sexu, je to čím dál lepší, včetně vlhčení. Před 20 lety jsem si myslela, že v tomhle věku už dávno žádný sex nebude 8)
Ono taky dost záleží na partnerovi, jak je šikovný. A ten můj je.

• Nahlásit
  • Citovat
624
23.11.19 18:51

Mě je 23 a mám s tím problém celý můj život. Proč? Netuším. Spíš používám sliny než lubrikanty, ale štve mě to o tom žádná :pocitac: Tak doufám že alespoň ve 40ti se něco změní, když už né teď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 18:53

A jsme spolu krátce, od března, prostě jsme si sedli.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.19 18:57

Je mi 44 a prestoze zazivam fakt hnusnou menopauzu, tak tohle je snad jediny priznak, ktery nemam. Proste v tomhle zadny problem, tecu jak Niagara. Ale treba to teprve prijde, co ja vim, me uz by nic neprekvapilo.

• Nahlásit
  • Citovat
16077

Menopauza. Pokles hormonu a tím pádem atrofie poševní sliznice. To samé se může dít v těhotenství a po dobu kojení.. ale každá žena je jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Tak mi po 43 začly příznaky menopauzy a tohle je jeden z nich. Podle gynekologa to může trvat i pět let, je to prostě proces. Není to úplná tragédie, ale nekdy to problém je. Na druhou stranu je to jeden z těch menších, za mě teda.

• Nahlásit
  • Citovat
12340
23.11.19 19:09

Je mi 40+ a mam opacny problem, nekdy mi spis hrozi dehydratace :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 19:09

U mě zatím žádný náznak menopauzy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3799
23.11.19 19:11

Já tedy neanonymně, jsem 50+, po menopauze a tento problém také vůbec nemám, takže žádný strach, zřejmě je to hodně individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48027
23.11.19 19:24
@Anonymní píše:
Já tak trochu reaguji za větu z jiné diskuze, kdy tam Honza radí ženám a říká něco v tom smyslu, že starší žena (kolem té padesátky) už je zevnitř jak šmirglpapír.
Kdy to přijde, že má žena problém se zvlhčováním? Jak to bylo u vás? Odkdy s tím máte problém a řešíte to pomocí lubrikantu?
Klidně anonymně. Děkuji.

ja na to hned reagovala :D za pár 54 a žádný problém, žadný gel jsem nikdy nepotřebovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
23.11.19 20:07

Pokud je ten Honza k ničemu, není se co divit, jinak to normálně i v pade funguje 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23248
23.11.19 20:11

Kdo bere proboha vážně, co tady radí a řiká nějakej Honza? :roll: :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2638
23.11.19 20:41
@Anonymní píše:
Klidně anonymně. Děkuji.

Je mi 45 a ne zadne takove problemy nemam a lubrikant nevim co je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48027
23.11.19 20:51
@Sworley píše:
Kdo bere proboha vážně, co tady radí a řiká nějakej Honza? :roll: :roll: :)

Tak svého času tu s tím prudil doctus, a to by měl být doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama