Ženy a krása

Napsat příspěvek
1626
25.3.20 12:34

Šaty je strašně široký pojem, opět.
Opravdu takhle obecně se jde jen těžko vyjádřit, kde je problém, tedy proč u Tebe nefungovalo to, co u jiných ano. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:59
@Hecate píše:
@Barbucha3

Tohle je podle mě důležitá věc: v jaké sociální bublině se pohybuju.
A já bych ještě dodala: kým chci být/kým se cítím být. (ne, že bych si z toho článku sedla na zadek, ale píše o tom i tahle návrhářka: https://www.idnes.cz/…tahy-sex_jup)
A další level: nakolik mám potřebu, chuť a odvahu vyčnívat „sama sebou“ v mé sociální bublině?

Problém spousty lidí je, že v tom nemají jasno, a myslí si, že tenhle nedostatek překonají tím, že okopírují někoho jiného. Takhle to ale nefunguje. Může to lidi i štvát. Vzpomínám si například na nedávný „problém“ u nás na pracovišti, kdy si tři kolegyně - a tady bych věřila, že i náhodně - koupily střihově podobnou sukni (plizovanou do cca půlky lýtek z lesklé látky, jen každá v jiné barvě a mírně odlišném provedení, pokud jde o detaily). Kdyby se mě někdo ptal na názor, jakože naštěstí neptal, neznám lepší způsob, jak v praxi vzdát hold lidové písni „Až já budu velká, bude ze mě selka“ a přidat si 10 let, ledaže si k takové sukni vezmu upnutý crop-top (což s ohledem na náplň naší práce a konfekční velikost dotyčných není vhodné) nebo jehlové podpatky (jenže ty jedna nesnese kvůli padající klenbě a jiná kvůli špatným zádům). No a jedna okamžitě začala „řešit“, že ji ty dvě „sprostě okopírovaly“, a bylo na dusno zaděláno.

To si umim predstavit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16688
25.3.20 17:41
@PaníKadrnožková píše:
Me to prijde na :poblion: oboji. Obzvlaste, kdyz ten zarostlej, s chlupama z usi i z nosu, se zubama na dovylamani a s prsama dvojkama bez natelniku, oblecen jak mladik, zacne okem znalce hodnotit, ktera je jak vypelichana a ktera by se sebou mela neco delat. To mam vzdycky chut nebyt distinguovana, ale upřímná :roll:

Jako vypelichaná mezi nohama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 20:26
@Klopotkova píše:
Jako vypelichaná mezi nohama?

Neee, teda nevim :lol: proste nemam rada, kdyz chlapi pomlouvaj zensky a notabene, kdyz ten chlap by sam potreboval generalku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35522
25.3.20 20:58
@PaníKadrnožková píše:
Neee, teda nevim :lol: proste nemam rada, kdyz chlapi pomlouvaj zensky a notabene, kdyz ten chlap by sam potreboval generalku :lol:

Třeba má generálku doma, tak si z toho plynoucí ústrky kompenzuje aspoň výlevy na adresu dam, které mu bezprostředně poté nedají po kulách. :jazyk:
Alespoň v to doufá. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 21:00
@sirikit píše:
Třeba má generálku doma, tak si z toho plynoucí ústrky kompenzuje aspoň výlevy na adresu dam, které mu bezprostředně poté nedají po kulách. :jazyk:
Alespoň v to doufá. :mrgreen:

Jaaa, dobry kontext :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama