Ženy chtějí sex, ale ne vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 22:44

Ženy chtějí sex, ale ne vztah

Ahoj všem, chtěl bych se Vás zeptat na Váš pohled / radu.

Je mi 25 let a už odmalička jsem byl vychováván k tomu, abych maximálně respektoval ženy a nehrál si s city ostatních, což z mého pohledu není špatně, ale během doby, kdy jsem studoval a měl bych se seznamovat / poznávat se ženami, tak se mi v tom vůbec nedařilo. Stručně řečeno, na žádnou jsem nehrál žádný flirtovací hry, snažil jsem se být gentleman a upřímný. Ženy mě ale pokaždé odmítaly, až jsem z toho nakonec upadl do depresí, což se podepsalo i na mém osobním životě.
Po dostudování střední školy jsem kompletně změnil přístup k životu, zapracoval na svém vzhledu a i na přístupu k ženám.
Studoval jsem si dost teorie o tom, jak funguje ženské myšlení, jak flirtovat atd.
Díky své práci - živím se jako podnikatel v umění, jsem nabral i nějaké sebevědomí při různých projektech a jednání se známými lidmi.
V jednom jsem se ale nezměnil. Nikdy jsem nebyl typ člověka, co by chtěl jen něco na jednu noc.
Spíš jsem vždy chtěl někoho, s kým budu moci sdílet své soukromí, zážitky a společně si užívat života.
To intimní spojení považuji jako takový vrchol všeho - propojení dvou duší.
Dostávám se ale k samému problému. Aktuálně nemám problém navazovat kontakty se ženami, nicméně, pokud s nějakou z nich začnu randit, většinou z nich vypadne, že je přitahuju, protože se jim fyzicky líbím a přijde jim, že si na nic nehraju a působím přirozeně.
Nicméně, většinou k tomu dodají, že mají podezření, že jsem určitě player / fuckboy a píšu si s X dalšími holkami a jen je hodlám využít.
Když jsem se na to jednou zeptal, proč to tak vidí, tak se mi dostalo odpovědi, že vzhledem k tomu, že jí skoro vůbec neznám, tak jí až moc rozumím a dostávám se jí “do hlavy”, což jí přijde podezřelý.
Většinou jsem se teda začal víc snažit, abych ukázal, že to s ní myslím opravdu vážně, což poté skončilo tak, že prý o nic vážného nemá dotyčná aktuálně zájem, ale že by mohlo být fajn kdybychom se občas sešli u ní nebo u mě doma.
S tím sexem to je docela paradox, protože jsem ještě s žádnou nespal.
Jednoduše řečeno, nedokážu toho využít, pokud to necítím a nevidím v tom žádný další potenciál - budoucí vztah. Šance byly, ale nevyužil jsem je. Věděl jsem, že bych šel tak trochu proti sobě a nedokážu toto přejít.
Chci se tedy zeptat, jak to vidíte Vy?
Určitě se nechci vracet do starých kolejí, kdy jsem působil tak trochu jako nemehlo a nevěděl, jak se ženami komunikovat, ale zároveň bych rád našel ženu, která pro mě bude takovou mojí “princeznou”, bude mezi námi zdravá vzájemná synergie a nebude chtít semnou “jenom” spát.
Moje otázka tedy zní, je snad potřeba změnit něco na mém přístupu nebo ještě prostě nepřišla ta pravá?
Snad jsem vše dostatečně popsal, popřípadě ještě doplním dle otázek.
Předem děkuji za Váš čas a upřímnou radu / pohled.

Děkuji a mějte se fajn! :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4722
16.5.22 23:05

No když jsem byla fakt hodně mladá, třeba čerstvě po škole, tak si pamatuju, jak jsme taky často klukům říkaly, že vztah nechceme, ale z 80% to vztahem skončilo… protože jsme nechtěly být zoufalky, které se nechají využít na sex na jednu noc, tak jsme tvrdily, že vlastně vážný vztah nehledáme…složité :lol:

garantuju ti, že kdyby ses odhodlal k druhé metě, nakonec s tebou nějaká z nich zůstane :-)

jinak jsi teda asi sen všech holek, bohužel, to co jim říkáš ty, to říkají i ti kluci, co chtějí jen zásun ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
16.5.22 23:15

Asi jak která…já mám doma právě takového podobného gentlemana a naopak z povrchních hajzli*ku se mi vždy dělali osypky. Ale já jsem od začátku byla podobného ražení, chtěla jsem opravdový vztah hned od začátku, naplno, s city jsem si nehrála a zajímalo mě hlavně nitro muze, ne vzhled ani postavení, takže nebyl problém se s mužem tohoto typu smýšlení sesynchronizovat a jsme spolu šťastní a spokojení už 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
17.5.22 00:19

Červená knihovna :roll: Tohle nepsal chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
17.5.22 00:55
@rmot píše: Červená knihovna :roll: Tohle nepsal chlap.

Proč by nemohl, znám pár chlapů co jsou podobného rázu až na to že si obcas užili j sex než našli tu pravou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
17.5.22 05:20

Třeba jsi tak „dokonalý“ (v + slova smyslu), tj. moc atraktivní a zároveň empatický, na to, abys působil realne, jako že to asi hraješ a ve skutečnosti ti jde jako většině mladých mužů o jedno. Nebo neměl's štěstí. Já jsem v mládí byla stejného razeni, co se týká opravdovosti vztahu. A víš co? Teď si říkám, že jsem to neměla brát tak vážně, mohla jsem být zkušenější. :lol: Neboj, buď, jaký jsi, a ta pravá si te časem najde. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
17.5.22 05:34

O jedne princezně vim. Ma zrzavé vlasy a vypada jako Angelika. Je ji asi jako tobě..krasna jsko obrazek a chytra. Drží se pořad mamy. Vy mladí jste z nas už tak vycukany, ze budete panicove jeste ve 30 ceti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
17.5.22 05:50

Zkus míň mluvit. Jen ji poslouchej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
17.5.22 06:10

No to jsou ale potvory, ty ženské, co? Jenom sex by chtěly a vztah žádný. Nemravy jedny nemravné :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
17.5.22 07:06

Jak to vidím já?
Opravdovej chlap, alespoň jak ho chápu já, nezvládne napsat tak dlouhej a tak maršmelounovej text.
Jsi mladej. Moc přemýšlíš. Málo si užíváš. Jednou toho budeš litovat.
Nebuď hajzl, buď gentleman, ale vychutnávej krásy života! Až si jich budeš chtít užívat v padesáti, tak to nebude ono!

Příspěvek upraven 17.05.22 v 07:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
17.5.22 07:14

@pouzitychlap Mam obavy, ze takovych filosofu bude cim dal vic. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
17.5.22 07:30

Já to vidím tak, že chceš od prvního sexu moc. Není to něco, co bude udávat směr. Žena nemusí být dokonalá. Když tomu nedáš šanci, tak nikdy nepoznáš, jaká ta žena je.

To, že moc přemýšlíš a analyzuješ je sice fajn, ale takto nebude pro první sex vhodná žádná.

Just do it a pak se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
17.5.22 07:40

Mě přijde zvláštní dívat se na sex jako na „nevyužitý potenciál“. Pokud sex vnímáš jen jako potřebný akt pro vztah a bez vztahu ti nedává smysl, jsi si jistý, že tě přitahují ženy? Neplníš tím jen představu o tom, jak žít správně život - mít ženu a děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
17.5.22 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj všem, chtěl bych se Vás zeptat na Váš pohled / radu.

Je mi 25 let a už odmalička jsem byl vychováván k tomu, abych maximálně respektoval ženy a nehrál si s city ostatních, což z mého pohledu není špatně, ale během doby, kdy jsem studoval a měl bych se seznamovat / poznávat se ženami, tak se mi v tom vůbec nedařilo. Stručně řečeno, na žádnou jsem nehrál žádný flirtovací hry, snažil jsem se být gentleman a upřímný. Ženy mě ale pokaždé odmítaly, až jsem z toho nakonec upadl do depresí, což se podepsalo i na mém osobním životě.
Po dostudování střední školy jsem kompletně změnil přístup k životu, zapracoval na svém vzhledu a i na přístupu k ženám.
Studoval jsem si dost teorie o tom, jak funguje ženské myšlení, jak flirtovat atd.
Díky své práci - živím se jako podnikatel v umění, jsem nabral i nějaké sebevědomí při různých projektech a jednání se známými lidmi.
V jednom jsem se ale nezměnil. Nikdy jsem nebyl typ člověka, co by chtěl jen něco na jednu noc.
Spíš jsem vždy chtěl někoho, s kým budu moci sdílet své soukromí, zážitky a společně si užívat života.
To intimní spojení považuji jako takový vrchol všeho - propojení dvou duší.
Dostávám se ale k samému problému. Aktuálně nemám problém navazovat kontakty se ženami, nicméně, pokud s nějakou z nich začnu randit, většinou z nich vypadne, že je přitahuju, protože se jim fyzicky líbím a přijde jim, že si na nic nehraju a působím přirozeně.
Nicméně, většinou k tomu dodají, že mají podezření, že jsem určitě player / fuckboy a píšu si s X dalšími holkami a jen je hodlám využít.
Když jsem se na to jednou zeptal, proč to tak vidí, tak se mi dostalo odpovědi, že vzhledem k tomu, že jí skoro vůbec neznám, tak jí až moc rozumím a dostávám se jí “do hlavy”, což jí přijde podezřelý.
Většinou jsem se teda začal víc snažit, abych ukázal, že to s ní myslím opravdu vážně, což poté skončilo tak, že prý o nic vážného nemá dotyčná aktuálně zájem, ale že by mohlo být fajn kdybychom se občas sešli u ní nebo u mě doma.
S tím sexem to je docela paradox, protože jsem ještě s žádnou nespal.
Jednoduše řečeno, nedokážu toho využít, pokud to necítím a nevidím v tom žádný další potenciál - budoucí vztah. Šance byly, ale nevyužil jsem je. Věděl jsem, že bych šel tak trochu proti sobě a nedokážu toto přejít.
Chci se tedy zeptat, jak to vidíte Vy?
Určitě se nechci vracet do starých kolejí, kdy jsem působil tak trochu jako nemehlo a nevěděl, jak se ženami komunikovat, ale zároveň bych rád našel ženu, která pro mě bude takovou mojí “princeznou”, bude mezi námi zdravá vzájemná synergie a nebude chtít semnou “jenom” spát.
Moje otázka tedy zní, je snad potřeba změnit něco na mém přístupu nebo ještě prostě nepřišla ta pravá?
Snad jsem vše dostatečně popsal, popřípadě ještě doplním dle otázek.
Předem děkuji za Váš čas a upřímnou radu / pohled.

Děkuji a mějte se fajn! :-)

Mně ten tvůj text přijde jako účelový seznamovací inzerát děvkaře, nebo text psaný ženou.
Chtělo by to vrátit se do mužské polarity. Možná je ve tvém oboru hodně gayů a trochu už jsi od nich odkoukal „ženskost“ :nevim: Až moc empatie, pochopení, sáhodlouhé mluvení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
17.5.22 08:56

Asi bych postupovala více podle Maslow pyramidy. Oboustranné uspokojení tělesných potřeb, teprve potom hledat spojení duší. Asi žádná holka se ti hned dokonale neotevře, protože nikdy neví, jestli nejsi jen „lovec zářezu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat