Ženy dostávají na holou - křesťanská domácí disciplína

3152
26.6.20 09:11

Ženy dostávají na holou - křesťanská domácí disciplína

Slyšeli jste někdy o skupině CDD - Christian domestic discipline? Náhodou jsem se o tom dověděla při brouzdání na internetu a jsem překvapena, co si některé ženy nechají vše líbit. Přijde mi to jako domácí násilí.
V USA existují takové páry, celé skupiny a jsou k tomu vedeny i pastory v kostele. Jde o to, že muž je v hlava rodiny a žena je mu podřízena, je naprosto submisivní a její submisivita a poslušnost se zajišťuje pravidelnými tělesnými tresty na holý zadek. To vše s jejím souhlasem, uzavřou na to smlouvu, kde mají podrobně vše sepsáno. To bití není ovšem nějaké plácání, ale opravdu bolestivý výprask na holý zadek, kdy si muž ženu ohne přes kolena nebo v jiných pozicích - buď za použití ruky, rákosky, vařečky, pásku nebo i kartáče. A na toto má skupina vypracovaný celý manuál, jak dlouho má bití trvat - musí být tak rázné, aby se žena rozbrečela, čímž se prý zajistí uvolnění emocí, které ženy potřebují a její submisivita. Výprasky končí tím, že se ti dva obejmou a muž řekně, že vše je odpuštěno a ty ženy se prý cítí pak neskutečně milované. A ty výprasky jsou za trest, pokud muž není s něčím spokojen, ale i tzv. udržovací, pokud je žena hodná, tak třeba jednou týdně dostane na holou i tak. A po výprasku jde stát do kouta s holým zadkem. A někdy tohle i za přítomnosti ostatních členů rodiny, aby viděli její červený zadek a ona se cítila ponížená. Někde to šlo tak daleko, že později byl bití matky přítomen i syn, a později bil matku také.
Tohle snad nemohou praktikovat normální lidi, ne? Ač je to k neuvěření, opravdu to existuje a některé církve v USA to podporují. Co je to za ženy, že se nechají takhle mlátit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

782
26.6.20 09:19

A my se tu bojíme Islámu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20895
26.6.20 09:23

@izquierdo ty chces slyset sprostarny, abyste s Izakem dohnali nepodkrocitelne minimum :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
26.6.20 09:23

Mají na to smlouvu, jdou do toho dobrovolně a vědí, co je čeká. Takže jejich a pouze jejich věc. Dle mě je to taky pěkná utopie, ale podle nich jsme zase divní a nenormální my.

Už od dávných dob byla nastavena v určitých skupinách určitá hierarchie. Každá kultura měla svá vlastní pravidla a své vlastní tresty, pokud se pravidla nedodržovala. Přišlo jim to divné? Ve většině případů ne, vyrůstali v tom, tudíž to pro ně bylo normální a běžné, ač se to nám z našeho dnešního pohledu může zdát nenormální nebo kruté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.6.20 09:25
@gabrriel píše:
A my se tu bojíme Islámu…

Tohle uze provozovat na vlastni zene snad jen nejaky sadista a ta zena musi byt psychicky nemocna. Jestli ty pribehy nebyly vymyslene, tak ty zeny psaly, ze jsou spokojene, protoze zmizely treci plochy. Vse rozhodne muz a dela se podle nej a ony se podridi. Pry to vychazi i z Bible a to biti je pro jejich dobro a z lasky. Uplne vymyte mozky maj zadek maji tak zmlaceny, ze si nekolik dni nemohou normalne sednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.6.20 09:26
@PaníKadrnožková píše:
@izquierdo ty chces slyset sprostarny, abyste s Izakem dohnali nepodkrocitelne minimum :lol:

Ne, tohle neni o sexu, ale zneuzivani zen pod zavojem nabozenstvi. Minimum mame tento tyden jiz prekroceno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3562
26.6.20 09:26

Tady chytil nekdo pri patku slinu na spanking, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.6.20 09:28
@Uiii píše:
Mají na to smlouvu, jdou do toho dobrovolně a vědí, co je čeká. Takže jejich a pouze jejich věc. Dle mě je to taky pěkná utopie, ale podle nich jsme zase divní a nenormální my.Už od dávných dob byla nastavena v určitých skupinách určitá hierarchie. Každá kultura měla svá vlastní pravidla a své vlastní tresty, pokud se pravidla nedodržovala. Přišlo jim to divné? Ve většině případů ne, vyrůstali v tom, tudíž to pro ně bylo normální a běžné, ač se to nám z našeho dnešního pohledu může zdát nenormální nebo kruté.

Ja bych pochopila dominantni postaveni muze, ale ne pravidelne biti, kdy muz zenu zmlati tak, ze z toho breci, a pak rekne, ze je to z lasky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.6.20 09:29
@ontarova.stara píše:

To neni eroticky spanking, bohuzel, to je skutecny vyprask, ktery boli jeste nekolik dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14210
26.6.20 09:30

Normální vztah na východ od nás, jen mixlej atlantickym systémovým nastavením. Prostě plno žen to tak má rádo, jen třeba v jiný formě, jak tu čteme v plno diskuzich. Ty feministky spolky by s tím něco měly dělat, ale asi by se to vyřešilo jen přenastavením genů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
26.6.20 09:31
@izquierdo píše:
To neni eroticky spanking, bohuzel, to je skutecny vyprask, ktery boli jeste nekolik dni.

A proč tě to tak točí? Obě strany do toho jdou dobrovolně, všichni jsou spokojení, tak ať se třeba pose.rou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
26.6.20 09:32
@pohledzdruhestrany píše:
Normální vztah na východ od nás, jen mixlej atlantickym systémovým nastavením. Prostě plno žen to tak má rádo, jen třeba v jiný formě, jak tu čteme v plno diskuzich. Ty feministky spolky by s tím něco měly dělat, ale asi by se to vyřešilo jen přenastavením genů.

Mně přijde takový vztah úplně zvrácený, abych se bála chlapa, jestli nevezme řemen nebo rákosku a neřekne kalhoty dolů…a já jak poslušný blb bych to měla udělat a nechat si dát napráskat od takového vola a ještě za to děkovat? Ti lidi musí být retardovaní. Tohle je normální domácí násilí schované za náboženstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12036
26.6.20 09:34
@izquierdo píše:
Slyšeli jste někdy o skupině CDD - Christian domestic discipline? Náhodou jsem se o tom dověděla při brouzdání na internetu a jsem překvapena, co si některé ženy nechají vše líbit. Přijde mi to jako domácí násilí.
V USA existují takové páry, celé skupiny a jsou k tomu vedeny i pastory v kostele. Jde o to, že muž je v hlava rodiny a žena je mu podřízena, je naprosto submisivní a její submisivita a poslušnost se zajišťuje pravidelnými tělesnými tresty na holý zadek. To vše s jejím souhlasem, uzavřou na to smlouvu, kde mají podrobně vše sepsáno. To bití není ovšem nějaké plácání, ale opravdu bolestivý výprask na holý zadek, kdy si muž ženu ohne přes kolena nebo v jiných pozicích - buď za použití ruky, rákosky, vařečky, pásku nebo i kartáče. A na toto má skupina vypracovaný celý manuál, jak dlouho má bití trvat - musí být tak rázné, aby se žena rozbrečela, čímž se prý zajistí uvolnění emocí, které ženy potřebují a její submisivita. Výprasky končí tím, že se ti dva obejmou a muž řekně, že vše je odpuštěno a ty ženy se prý cítí pak neskutečně milované. A ty výprasky jsou za trest, pokud muž není s něčím spokojen, ale i tzv. udržovací, pokud je žena hodná, tak třeba jednou týdně dostane na holou i tak. A po výprasku jde stát do kouta s holým zadkem. A někdy tohle i za přítomnosti ostatních členů rodiny, aby viděli její červený zadek a ona se cítila ponížená. Někde to šlo tak daleko, že později byl bití matky přítomen i syn, a později bil matku také.
Tohle snad nemohou praktikovat normální lidi, ne? Ač je to k neuvěření, opravdu to existuje a některé církve v USA to podporují. Co je to za ženy, že se nechají takhle mlátit?

Ty jsi nečetla padesát odstínu šedi? Temnoty? Svobody? :lol: mmm co takový výprask dokáže… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3318
26.6.20 09:34
@ontarova.stara píše:

asi tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20895
26.6.20 09:35
@izquierdo píše:
Mně přijde takový vztah úplně zvrácený, abych se bála chlapa, jestli nevezme řemen nebo rákosku a neřekne kalhoty dolů…a já jak poslušný blb bych to měla udělat a nechat si dát napráskat od takového vola a ještě za to děkovat? Ti lidi musí být retardovaní. Tohle je normální domácí násilí schované za náboženstvím.

Tyjo, hele, to muze byt i fajn :lol: Kdepak pysky :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama