Zeny, ktere jste po 40 zhubly, jak jste to dokazaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
murra
Kecalka 427 příspěvků 12 inzerátů 04.07.19 10:53
Zeny, ktere jste po 40 zhubly, jak jste to dokazaly?

Jdu si pro radu. Je mi 40, nejsem obezni, ale pred deseti lety jsem mela o deset kilo min, a chtela abych neco shodit. Vim, ze bych mela jist mene sacharidu a vice bilkovin. Snazim se to dodrzovat, sladke, smazene jim minimalne, neprejidam se, alkohol piju minimalne. Pravidelne sportuju, uz sest tydnu pravidelne 5× tydne cvicim (beh 6km nebo 30min posilovani). Vim, ze vysledky nemuzu cekat hned a ze po 40 je metabolismus zpomaleny. Ale uz me trochu irituje, ze ani po sesti tydnech nevidim zadnou zmenu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24085 příspěvků 04.07.19 11:05

Já jsem po čtyřicítce byla těhotná. Jedla jsem nějak „přiměřene“, což u mne znamenalo +10 kg po porodu.

Zhubla jsem to a udržují prostě tím, že jim male porce. Tak jako před těhotenstvím. Mnohem mnohem menší, než by člověk řekl. :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 24085 příspěvků 04.07.19 11:09

Holky ti tu budou psat, jak ji hromady a hromady nějakého paleo jídla. Ale když to začneš rozebírat, zjistíš, že jde většinou o zeleninu. Tak te jim taky hromady. :nevim:

xjuklickova
Kelišová 5291 příspěvků 04.07.19 11:09

@murra tak špatně jíš, vetsina shozenych kil je o jidle

Bábrdl
Generální žvanilka 24085 příspěvků 04.07.19 11:11

„Neprejidat se“ fakt na hubnutí nestačí. :zed: bylo by to pěkné, ale nestačí :sob:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:19

Úplně „skokově“ a skoro bez práce jsem přesně s úderem 40. narozenin za 6 měsíců zhubnula 12 kilo, které mi po druhém dítěti přebývaly.
Jednoduše. Jen jsem vyměnila „bílý sex“ za normální sex. ;) Vše ostatní šlo samo…přestala jsem mít hlad, jídlo jsem skoro nepotřebovala, naopak jsem se hlídala, abych nějaký příjem jídla vůbec měla. Měla jsem velikou chuť do sportu a přirozeně a s radostí se mu věnovala… Jak jsem hubnula, tak okolí si všímalo, chválilo a tím to šlo zase líp a líp… prostě všechno najednou do sebe zapadlo a fungovalo.
Prostě všechno nějak samo, stačilo si to přenastavit v hlavě ;) Hormony jsou mocné ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:21

@murra To by mě teda taky zajímalo proč ti to nejde dolu. Já taky je to akorát šest týdnů jsem se rozhodla že zhubnu.Ale nechtěla jsem žádnou dietu ale rozhodla jsem se že si upravim jídelníček a víc posloucham tělo jestli má chuť nebo ne. Dřív jsem dělala blbosti že jsem začla jíst třeba oplatky jen z nudy. Teď využívám toho že moc chutě necítim a když teda necítim tak si nic nedam, kdybych cítila tak si dam ale v malém množství. A i kafe sladim míň. A jim 4× až 5× denně cokoliv v menších porcích a i víc jsem zařadila zeleninu. Zatim jsem necvičila ale chodim večer skoro denně na procházky, svižnou chůzí půl hodiny nebo něco přes hodinu. Schodila jsem za těch šest týdnů 5kg. A sice mi neni 40 ale 35 ale myslim že už to neni takový rozdíl.

murra
Kecalka 427 příspěvků 12 inzerátů 04.07.19 11:22

Jde o to, ze pred par mesici, jsem jidlo neresila. Pak jsem zmensila porce, ubrala sacharidy, pridala zeleninu a bilkoviny a vysledek se nedostavil. Tak jsem tred sesti tydny zintenzivnila pohyb a presto, ze jidlo si porad hlidam, tak jsem nezhubla ani deko. Takze kdyz jsem jedla, co jsem chtela a necvicila, byla jsem na tom stejne jako ted :-(

Halamka
Závislačka 4045 příspěvků 04.07.19 11:22

Jedu lehci LC. Jakože ne úplně, zmrzlinu si třeba neodreknu. Ale vynechala jsem pečivo a prilohy, sladké vše krom te zmrzlý a za 3 týdny mám dole 5kg. Ale je pravda, ze jsem si to srovnala v hlavě a nedrzim to jako dietu, ale spíš změnu, nové stravování.

pionyrka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 11:23

Mléčnou dietou, hubnes tuky ne svaly, na netu si zadej mléčná dieta na 8 dní a objeví se ti jídelníček

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:25
@Anonymní píše:
@murra To by mě teda taky zajímalo proč ti to nejde dolu. Já taky je to akorát šest týdnů jsem se rozhodla že zhubnu.Ale nechtěla jsem žádnou dietu ale rozhodla jsem se že si upravim jídelníček a víc posloucham tělo jestli má chuť nebo ne. Dřív jsem dělala blbosti že jsem začla jíst třeba oplatky jen z nudy. Teď využívám toho že moc chutě necítim a když teda necítim tak si nic nedam, kdybych cítila tak si dam ale v malém množství. A i kafe sladim míň. A jim 4× až 5× denně cokoliv v menších porcích a i víc jsem zařadila zeleninu. Zatim jsem necvičila ale chodim večer skoro denně na procházky, svižnou chůzí půl hodiny nebo něco přes hodinu. Schodila jsem za těch šest týdnů 5kg. A sice mi neni 40 ale 35 ale myslim že už to neni takový rozdíl.

je to velký rozdíl ;) ale to poznáš sama až za těch pár let…

murra
Kecalka 427 příspěvků 12 inzerátů 04.07.19 11:27
@Anonymní píše:

To by me taky zajimalo :D Kafe nesladim vubec…

hanka.br.
Generální žvanilka 20236 příspěvků 04.07.19 11:40
@Anonymní píše:
je to velký rozdíl ;) ale to poznáš sama až za těch pár let…

No já myslím, že to až takový rozdíl není. je mi 47, zhubla jsem 8 kilo, prací. To je nejlepší dieta.

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 04.07.19 11:44

A co centimetry?

murra
Kecalka 427 příspěvků 12 inzerátů 04.07.19 11:47

@sedmikráska70 Nemerila jsem se, ale obleceni je mi stale stejne, takze asi take nic. Maximalne jsem se trochu zpevnila

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama