Ženy, které máte děti, kde jste našli partnera který je toleroval

Anonymní
30.10.20 20:28

Ženy, které máte už děti ,kde jste našli partnera s dětmi?

Dobrý večer, chci se zeptat kde jste našli partnera po nepovedeném vztahu s otcem dětí? Jsem mladá je mi 30 let a mám jedno dítě. Zůstat sama nechci a moc šancí, kde bych mohla poznat někoho fajn taky nemám. Přijde mi, že ty fajn chlapi jsou přebraný :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.10.20 20:30

Na seznamce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:31

V rodině, je to bratranec exe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:32
@Modrásek modrý píše:
Na seznamce :)

Raději bych někoho poznala osobně rovnou, kdo by mě zaujal. Seznamky se mi moc nelíbí… Tak je to průšvih :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:33
@Anonymní píše:
V rodině, je to bratranec exe.
:mrgreen: Tak to v žádném případě :D
I když můj ex má pěkné bratrance dva, ale do jeho rodiny už nikdy nechci.
  • Citovat
  • Nahlásit
17107
30.10.20 20:38
@Anonymní píše:
Raději bych někoho poznala osobně rovnou, kdo by mě zaujal. Seznamky se mi moc nelíbí… Tak je to průšvih :D

osobně - pokud máš kde? :nevim: no v dnešní době dost těžko, velká náhoda by byla seznámit se v práci, jinak kde tak asi?
seznamky, seznamky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13985
30.10.20 20:39

Je to můj vlastní Ex z dob náct :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
30.10.20 20:40

Na seznamce, bez ni bych nemela sanci se s nynejsim partnerem potkat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:41

Právě jak je teď vše zavřené, tak je to horší… Jinak nemám problém se seznámit, když někam jdu.
Vždy jsem měla dost nápadníků, ale nebyli to muži pro život právě :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:43
@Kriss Tina píše:
Na seznamce, bez ni bych nemela sanci se s nynejsim partnerem potkat :D

Tak to jste měla velké štěstí na slušného člověka!! Snad se mi taky poštěstí.
Seznamek se děsím docela. Za prvé jsem stydlivá a za druhé se bojím, že se sejdu s nějakým psychopatem.

• Citovat
  • Nahlásit
619
30.10.20 20:45

Když jsem odešla od ex, bylo mi 27.Nasla jsem téměř hned na seznamce, kupodivu nikomu nevadilo, že jsem máma, naopak to některé přitahovalo. Nechtěla jsem dítěti blbnout hlavu, tak se většinou nejednalo o vztahy, ale úlety a do nich jsem dítě netahala. No, manželství nevyšlo, tak jsem si zařídila život jen pro nás dva a stejně si mě našel jeden bez dítěte a ten současný se svými dětmi. Asi te nepotesim, ale měla jsem v životě 4 vztahy, jeden seznamka a ty tři z práce, u toho posledního mě to stalo kariéru :lol: ale život je o možnostech a volbě, tak jsem si zvolila muze na úkor kariéry a neměnila bych. Práci sezenes, partnera jen tak ne. Ale neves hlavu, chlapům nevadí děti, jen ženy, které neví, co chtějí nebo chtějí muže jen využívat. Muže s dětmi najdeš, ale je to kolikrát boj větší, než bez nich. K těm dětem ti přibyde i bývalá, rodiče, kteri, te treba nepřijmou a hlavně výchova dělá taky nesvary… Vzhledem k tomu, že je u nás 50%rozvodovost, najdeš svého prince určitě, jen počkej, až skončí karanténa :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29397
30.10.20 20:45

Na táboře, ale já nikoho nehledala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
30.10.20 20:47
@Anonymní píše:
Seznamek se děsím docela. Za prvé jsem stydlivá a za druhé se bojím, že se sejdu s nějakým psychopatem.

No nebudu nalhavat, ze jsem sla a nasla spriznenou dusi v prvnim chlapovi co napsal :D probehlo par nepovedenych schuzek. Ja mela v zaloze segru, ktera byla pobliz a kdyz to bylo spatne, tak sem ji nenapadne napsala a ona me prisla zachranit :lol: hlavne se schazet na verejnem miste, nerikat hned kde bydlis atak. Ale co se týče stydlivosti, tak to mi prislo lepsi nez osobni kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
30.10.20 20:49

No víš, upřímně. Tohle je proc chlapy dost, řekl bych z většiny nepřijatelné. Ty máš svoje děti, a pravděpodobně bývalého, ale přesto existujícího muže, otce tvých dětí. Takže sama máš dost starostí.
A proč, z jakého důvodu, by měl chlap, řešit cizí děti? Stejně mu pak dají sežrat, že ho nemusí poslouchat, protože to prostě není jejich taťka. jenom strejda.
Abys ty, která už stejně sháníš chlapa, nebyla sama.
Minulý, nepovedený vztah, jsi tvořila z 50ti procent ty.
Jde o to, že cizí dítě mě nikdy nebude poslouchat jako to moje. Prostě nikdy, a dá mi to taky sežrat, protože pokud má otec tvých dětí zájem, a že někdy to tak bývá, tak se o svoje děti bude zajímat.
A nový chlap bude stejně živit tvoje děti, které máš ale zcela jasně s někým jiným. Jsou výjimky, ale který chlap bude svoje many strkat do cizích dětí?
Proč by to nějaký chlap proboha dělal, když může svoje peníze dávat do svých dětí?
Co by z toho měl? A jen proto, že většina z vás stejně potřebuje peněženku, kterou byste nemusely mít ze své kapsy? A teď do mě, pro pravdu se člověk zlobí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
30.10.20 20:52
@Anonymní píše:

taky jsem našla manžela na seznamce :andel: seznamek bych se nebála, v dnešní době je to normální prostředek pro seznámení. Spíš je problém někoho potkat osobně, nebo teda aspoň já tento problém měla. Jinak jsem si taky ale říkala, že seznamka nikdy.. no… nikdy neříkej nikdy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama