Ženy nad 180cm a menší muži :o)

Anonymní
20.7.15 22:46

Ženy nad 180cm a menší muži :o)

Ahoooj, prosím anonymně… :)
Jdu jsem spíš tak nějak pro anketu, zda jsou tyto věci pro Vás důležité :)

Vím, že každý člověk je nějaký, vlasatý, chlupatý, pihatý, vše beru :)
Ale ted dilema… celoživotně s tím bojuji, mám cca 184cm, úplně obřím dojmem nepůsobím, ale přeci jen, přijde mi že v dnešní době najít vysokého chlapa - nadlidský úkol.. :potlesk: :mrgreen:

Ženský, vyšších centimetrů - vadilo by Vám mít menšího chlapa? Max. deset centimetrů méně než Vy.
Necítili by jste se vedle něj špatně? Divně?

Další bod… co chlupy na zádech? :mrgreen:
Snesly by jste?

Díky za reakce a názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2243
20.7.15 22:53

Mám 176cm, ale menšího chlapa bych nemohla. Já to prostě nejsem schopná přejít. Chlupy na zádech moc nemusím, ale kdyby mě zaujal něčím jiným, asi bych si zvykla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
20.7.15 22:54

Ja mam sice jen 174 cm ale muz ma 175 cm a v podpatkach si vedle nej pripadam blbe, takze ti rozumim. Mensiho bych zamerne nevybirala ale kdyz by to prislo asi bych se s tim smirila. Taky to vnimam jinak kdyu ma muz 180 a zena 184, to uz jsou oba vysoci. Horsi kdyz ma zena 175 a muz napr. 160.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
20.7.15 22:55

Tak chlupatýho mám já :mrgreen: Menšího neseženu, jsem mrňavá, tenhle problém nemám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 23:01

Mám „jen“ 173 a už se cítím znevýhodněná. Manžel je o 3cm vyšší, ale byla bych radši, kdyby byl aspoň o hlavu. Ani nevím proč :) Nemyslím to tak, že je pro mě méněcenný, protože není vysoký, ale spíš opačně, já to mám na prd, protože k vyšším patřím :? Dcera bude pravděpodobně ještě vyšší než já a už teď ji lituju :(
Menšího chlapa bych asi snesla, ale nejsem si jistá, jestli bych si s takovým chlapem cíleně něco začala. Jó ale, láska je láska, té neporučíš :)

Chlupaté záda je snad jediná věc, co bych OPRAVDU nesnesla. Tam by snad i láska na první pohled byla slabý kafe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14986
20.7.15 23:06

Já jsme menší - 173 cm. Manžel je vyšší o 16 cm. Jsem spokojená. Menšího chlapa bych nechtěla, ale jak už tu padlo, lásce neporučíš. Taky si myslím, že to není jen o výšce ale o postavě jako takové. Třeba o mém otci spousta ženský říkala, jaký je to velký chlap a on má stěží 180 cm… :)

Chlupatá záda - sem tam chlup neřeším, huňáč by se mi ale nelíbil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 23:08

Díky moc za názory :)
Tak nás dělí teda asi pět centimetrů necelých.. chtěla jsem názor okolí :)
A furt si říkám, záda se dají oholit :D

• Nahlásit
  • Citovat
6210
20.7.15 23:09

Pro mě je chlap menší než jsem já absolutně nepřitažlivý, prostě to tak mám. Chlupy na zádech se mi moc nelíbí, ale dokázala bych se s tím smířit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14986
20.7.15 23:11

Jo, odchlupit se to dá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695
20.7.15 23:14

Znám holcinu hodně nad 180 cm manžel je menší minimálně i hlavu a klape jim to, už mají dvě děti. Blbé je když si dvoumetrový chlap najde holku 160 cm…co chudáci ty velké holky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 23:16

Já mám totiž neustále v hlavě tu scénku s Kurvahošigutentag jak Bolek drží tu malou tetu za krk :D :D
A bojím se, že s menším chlapem by to vypadalo přesně takhle :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
20.7.15 23:24

Ahoj. Mam 177 a chlap je nastesti vysoky. Jednu dobu jsem chodila s chlapem co mel tak 173-4? nevim presne, ale citila jsem se dost blbe. Podpadky sice nenosim alepadali by to blbe :D proste „maleho“ uz nikdy. :D chlupatce jsem taky mela a nic moc pro me teda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.15 23:24
@Anonymní píše:

Ale ted dilema… celoživotně s tím bojuji, mám cca 184cm, úplně obřím dojmem nepůsobím, ale přeci jen, přijde mi že v dnešní době najít vysokého chlapa - nadlidský úkol.. :potlesk: :mrgreen:

Ženský, vyšších centimetrů - vadilo by Vám mít menšího chlapa? Max. deset centimetrů méně než Vy.

Snesly by jste?

Jsem taky vysoká, podobně jako ty, vždycky jsem si přála vyššího chlapa a měla jsem vždycky max. stejně vysokého :mrgreen: :mrgreen:
Ale nijak zvlášť mi to nevadí, problémy a mindráky měli ze své výšky vedle mě spíš ti chlapi :lol: Kolikrát to přineslo i úsměvné situace, jednou jsem byla požádána o tanec klukem o hlavu menším - seděla jsem, takže si asi nevšimnul, že jsem vyššího vzrůstu a když se se postavila, jen vyvalil oči. Odkroutil si povinný tanec a zdrhnul :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.15 23:27
@Anonymní píše:
Jsem taky vysoká, podobně jako ty, vždycky jsem si přála vyššího chlapa a měla jsem vždycky max. stejně vysokého :mrgreen: :mrgreen:
Ale nijak zvlášť mi to nevadí, problémy a mindráky měli ze své výšky vedle mě spíš ti chlapi :lol: Kolikrát to přineslo i úsměvné situace, jednou jsem byla požádána o tanec klukem o hlavu menším - seděla jsem, takže si asi nevšimnul, že jsem vyššího vzrůstu a když se se postavila, jen vyvalil oči. Odkroutil si povinný tanec a zdrhnul :lol:
:D i já sama mám několik podobných historek.. jsem mladá mamča, ale kvůli výšce fasciunuju a zírají jen chlapy kolem čtyřicítky :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
1606
20.7.15 23:47
@Anonymní píše:

Snesly by jste?

Ahoj, ja teda ve svem okoli pozoruju, ze ti vysoci chlapy vetsinou radsi prcky zensky. Ja mam necelych 160 a manzel 190 a co mam mezi kamaradkami „prcky“,tak maj taky cahouny. Mozna je to jen nahoda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama