Ženy, odpustily jste mu někdy?

Anonymní
30.5.20 19:11

Ženy, odpustila jste mu někdy?

Ahoj, odpustily jste svému muži že si psal s jinou ženou? A jak jste se stím vyrovnaly a pokročovaly dále ve vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.20 19:16

1

Zrovna zažívám to samé. Přiznám se, že se snažím co to jde ale nedávám to. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 19:18

Psal si s tolika… Ale o to nejde.. spis o to v jaky dobe a co… Odpustit clovek muze…ale zapomenout a verit uz je horsi :( jenze v dnesni dobe… Prijde mi ze to dela snad kazdy druhy chlap…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj, odpustily jste svému muži že si psal s jinou ženou? A jak jste se stím vyrovnaly a pokročovaly dále ve vztahu?

Já jsem předně nikdy nepočítala s věrností. A že si s někým psal? A co jako? Nikdy jsem si s nikým neslibovala věrnost a lásku na celý život. Ty jo?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 19:26

1

@Anonymní píše:
Psal si s tolika… Ale o to nejde.. spis o to v jaky dobe a co… Odpustit clovek muze…ale zapomenout a verit uz je horsi :( jenze v dnesni dobe… Prijde mi ze to dela snad kazdy druhy chlap…

Manžel naštěstí jen s jednou, domlouval si s ní sex a to sex máme pravidelně i když jsem těhotná :,(
Na jednu stranu mě to mrzí a sere, vše bylo doma v pořádku alespoň mi to tvrdil (prý prostě ujel a mrzí ho to, teď se snaží to udržet ale já to nedávám a pořád mám takové divné myšlenky) A když jsem se ho zeptala co mu chybí v našem vztahu, co by chtěl změnit tak řekl, že vše je dokonale jen on je idiot který si nevážil toho co měl.

Psal slečně jak mě už nemiluje a jak je za ní rád, že ji poznal :poblion: a další věci :,(

• Nahlásit
  • Citovat
9110
30.5.20 19:27
@Anonymní píše:
Já jsem předně nikdy nepočítala s věrností. A že si s někým psal? A co jako? Nikdy jsem si s nikým neslibovala věrnost a lásku na celý život. Ty jo?

No, to je dost smutný tohleto :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19170
30.5.20 19:29
@Anonymní píše:

psal? jako co psal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9110
30.5.20 19:30
@Anonymní píše:

To musí být těžké, nezažila sem to, a doufám že ani nezažiju. Věrnost ve vztahu je pro mě priorita, a pokud by chlap narušil důvěru tím, že by si vypisoval s nějakou jinou, tak konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
30.5.20 20:04

@arinecka
Troufnu si tvrdit, že většina dvojic nemá tak volný vztah a očekává ve vztahu věrnost a nemusí si to ani slibovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 20:13

Zažila jsem a neodpustila. Ani jsem se o to nesnažila. A pokud se to bude ještě kdykoliv s kýmkoliv opakovat, neodpustím stejně tak. Mám svou důstojnost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
9956
30.5.20 20:15

Tohle doufám nikdy nezaziju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
30.5.20 20:18
@Anonymní píše:
Manžel naštěstí jen s jednou, domlouval si s ní sex a to sex máme pravidelně i když jsem těhotná :,(
Na jednu stranu mě to mrzí a sere, vše bylo doma v pořádku alespoň mi to tvrdil (prý prostě ujel a mrzí ho to, teď se snaží to udržet ale já to nedávám a pořád mám takové divné myšlenky) A když jsem se ho zeptala co mu chybí v našem vztahu, co by chtěl změnit tak řekl, že vše je dokonale jen on je idiot který si nevážil toho co měl.Psal slečně jak mě už nemiluje a jak je za ní rád, že ji poznal :poblion: a další věci :,(

Holka to je mi tak líto… Už jen z té představy je mi mdlo :poblion:
Pro mě je tohle stejné, jako nevěra. Že je někdo nevěrný neznamená, že se to týká jen sexuálního aktu, nevěra se rodí už v myšlenkách a takovéhle psaní značí problém. Pak záleží, jestli to některá přejde, mávne nad tím rukou a některá taky ne. Udržují se vztahy z různých důvodů a ano, pokud se tu bavíme o vdané ženě, s dětmi, zázemím, tak se to psaní asi přejde, ale stejně by mi z toho praskla hlava :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 20:22

Odpustila, zatim jsem se znovu nezklamala…ale pochybnosti jsou. Uz to davno nepripominam (on to uz i nejspis vypustil, ale ja ne), ale stve me to porad. No a samozrejme uz nemam ruzovy bryle a ruku do ohne bych nedala. Sice se nikdy nesesli a ani to neplanovali, ale psali si se sex. podtextem a dozvedela jsem se to tak, ze mi ta jeho kopretina sama napsala. Jeste delala, ze je jeji pritel ktery se ji dostal do zprav a mela bych o tom vedet. O cemz teda pochybuju (chlapi tohle podle me nedelaj). Ten den se mnou totiz pritel pridal na FB fotku, podle me ji to na.ralo, tak mi hned napsala a poslala screeny konverzace.

• Nahlásit
  • Citovat
565
30.5.20 20:23
@Anonymní píše:
Já jsem předně nikdy nepočítala s věrností. A že si s někým psal? A co jako? Nikdy jsem si s nikým neslibovala věrnost a lásku na celý život. Ty jo?

Tak jako jestli ke každému vztahu takto pristupujes, tak nemůžeš vždy počítat to samé od protistrany. Pro tebe vztah nejspíš není, kromě volného, to je dnes asi in :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
30.5.20 20:23

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama