Ženy pořád něco chtějí

Anonymní
2.5.20 21:31

Ženy pořád něco chtějí

Ženy pořád něco chtějí. Přítel přišel od kamaráda, který je rozvedený. Tak jsme se bavili, co a jak bylo, až padla tahle věta. Tak jsem se ptala, jak na to přišel a zda umí třeba uvést příklad - uvedl: před rokem jsme koupili barvu, že budeme malovat ( byl to nápad přítele), ale on se furt k tomu neměl a kyblík s barvou zavazel v rohu místnosti, tak jsem se ho několikrát ptala kdy, až vymaloval nebo moji rodiče dělali dlazbu v chodbě, zbyly dlaždice a neoblozene schody do sklepa, táta se k tomu moc neměl, až v korona době byl čas a obložil to ( z části na žádost mámy, protože pro něho by to nebylo podstatné a dlaždice by v kůlně nechal klidně ležet a shody ze surového betonu také tak). Vím že to byla jenom věta, ale hlodá mi to v hlavě. Také to vaši partneři tak dělají nebo si to myslí. Zpětně na svém jednání neshledávám nic špatného, jen tam ty věci nepoužité zavazely…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3671
2.5.20 21:32

Tak v tomhle jsem se úplně ztratila 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66202
2.5.20 21:36
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
2.5.20 21:41

Co to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
2.5.20 21:44

Me hlodá v hlavě to co jste napsala…nemá to hlavu ani patu. Na tohle není odpověď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
2.5.20 21:49

Proč by nebyla odpověď? Samozřejmě bude ale hodně zobecňující. Muži jsou líní, a když my ženy chceme, aby něco udělali, musíme jim to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
2.5.20 21:55

Jakože jsi přítele s něčím tak dlouho „otravovala“ až to nakonec udělal? Že ho musíš neustále upomínat, jinak by nikdy nevymaloval, nebo jak to myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8734
2.5.20 22:01

Když chlap řekne, že to udělá, tak to udělá a nemusí se mu to každý půlrok připomínat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
2.5.20 22:03

@Ms.Ragdoll Asi že manžel přišel od nějakého kamaráda, kterému se rozpadl vztah a došli k tomu, že problém byl, že ženy stále jen něco chtějí a zakladatelka si uvědomila, že ona i její máma museli po svých protějšcích taky něco chtít, aby bylo něco udělané.
A tak se asi bojí, aby se jí nerozpadl vztah, když po svém muži něco chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
2.5.20 22:10
@Stevia píše:
Když chlap řekne, že to udělá, tak to udělá a nemusí se mu to každý půlrok připomínat?

U nás a myslím tím celkově v rodině, je to jak u zakladatelky :roll:. Když žena něco chce, musí to připomenout, přestože chlap řekl, že to udělá a to i několikrát.

A když se něco nestihne včas, tak se to ještě hodí na ženskou, že to málo připomínala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
2.5.20 22:12

Já chápu, co tím chtěla zakladatelka říct. A u nás je to dost podobný.. Fasádu dodelavame po 7 letech a je to po asi stodesate urgenci.. A stejně to ještě není :-) No jo, furt něco chceme po těch chlapech. Ale za to jim dovolíme setrvává po našem boku ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
2.5.20 22:13

Je to tak. Muži se cítí být vládci světa a ženy je nutí dělat přízemní věci, jako malování… Tak to prostě je, čest vyjímkám… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 22:14

U nás je to tak, že já na něco upozorním. Nic. Pak na to upozorňuju pravidelně. „Jo, jo, jo“ a nic. Pak to praskne, já jsem naštvaná a teprve se to jde řešit. No a nejlepší je, když se to vyřeší „provizorně“ - asi všichni víte, co to ve skutečnosti znamená.
takže ano, pořád něco chci :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
2.5.20 22:15
@Sany80s píše:
@Ms.Ragdoll Asi že manžel přišel od nějakého kamaráda, kterému se rozpadl vztah a došli k tomu, že problém byl, že ženy stále jen něco chtějí a zakladatelka si uvědomila, že ona i její máma museli po svých protějšcích taky něco chtít, aby bylo něco udělané.
A tak se asi bojí, aby se jí nerozpadl vztah, když po svém muži něco chce.

Hezky zpracováno :potlesk:

Komentar: no jo, to je teda fakt :think: ja taky furt po nekom neco chci. Zjistuju, ze ta devcata, co po muzich tak zvane nechteji nic, nakonec nic nemaji. Oni to ti chlapi dost cekaji, ze kdyz neco chces, tak si o to reknes. Jestli neco nesnasi, tak nutnost cteni myšlenek. Myslim, ze jsi, zakladatelko, na dobre cestě ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 22:23

@lachtanice86 no, pravděpodobně ano :( prvotní nadšení opadlo a kyblík stál v rohu a mě štvalo že překážel a pak mi nato řekl tuhle větu :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat