Reklama

Ženy poradíte? - Seznamka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 10:02
Ženy poradíte? - Seznamka

Dámy všechny Vás zde zdravím,

jsem muž a žádám si od Vás radu. Když, jste hledali chlapa na seznamkách na celý život, tak jste měli vytvořený profil nebo jste čekali, až Vám někdo napíše. Nevím, zda si dát na seznamce inzerát nebo odepisovat na inzeráty. Mám pocit, že ani o vážný vztah tam moc nikdo nemá zájem. Hledám ženu ve věkovém rozmezí cca 25 – 33 let. Prostě ženu na celý život, ale bohužel nechodím do hospody, diskotéky atd… prostě mám v životě jiné priority (rodina), kde najít takovou ženu, která má zájem o poctivého, pracovitého chlapa s kterým si založí rodinu a bude vše sdílet???

Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Miryam
Kecalka 126 příspěvků 26.12.17 10:10
@Anonym98765 píše:

jsem muž a žádám si od Vás radu. Když, jste hledali chlapa na seznamkách na celý život, tak jste měli vytvořený profil nebo jste čekali, až Vám někdo napíše. Nevím, zda si dát na seznamce inzerát nebo odepisovat na inzeráty. Mám pocit, že ani o vážný vztah tam moc nikdo nemá zájem. Hledám ženu ve věkovém rozmezí cca 25 – 33 let. Prostě ženu na celý život, ale bohužel nechodím do hospody, diskotéky atd… prostě mám v životě jiné priority (rodina), kde najít takovou ženu, která má zájem o poctivého, pracovitého chlapa s kterým si založí rodinu a bude vše sdílet???

Děkuji za rady.

Jestli máš jako prioritu rodinu, nechodíš po hospodách a diskotékách, zkus třeba nějakou křesťanskou seznamku. Nemám na mysli nějaké fanatičky, ale je tam hodně děvčat, které by možná chtěly kluka tvého typu. :think:

nestarejtese
Kecalka 439 příspěvků 26.12.17 10:11

As byste měl spíš odepisovat, žena která píše mužům sama, je asi většinou fakt zoufalá :lol:

Halamka
Závislačka 3570 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 10:14

Myslim, ze uz ten ukol -hledat zenu na cely zivot - je spatne postaveny a ma maly prostor.
Mozna bys mohl zmenit myslenku a z zeny na cely zivot hledat zenu na skvely vztah, partnerku a pritelkyni.
Slova znamenaji hodne.
Ja jsem kdysi mela profil a otukavala jsem pro me necim zajimave lidi bez naroku na zdarny vysledek. Jen jako nove pratele, zajimave osoby. Ono se to potom obcas prekuli do jine roviny tak nejak nenasilne, prirozene. Nez s cilem najit zenu na cely zivot. To mi prijde svazujici, bez prostoru na snad, mozna… Zni to bud a nebo a nic mezi tim.

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 10:17

Asi vtípek :) no prostě úplně svatý nejsem, ale mám nějaké priority v životě.

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 10:22
@Halamka píše:
Myslim, ze uz ten ukol -hledat zenu na cely zivot - je spatne postaveny a ma maly prostor.
Mozna bys mohl zmenit myslenku a z zeny na cely zivot hledat zenu na skvely vztah, partnerku a pritelkyni.
Slova znamenaji hodne.
Ja jsem kdysi mela profil a otukavala jsem pro me necim zajimave lidi bez naroku na zdarny vysledek. Jen jako nove pratele, zajimave osoby. Ono se to potom obcas prekuli do jine roviny tak nejak nenasilne, prirozene. Nez s cilem najit zenu na cely zivot. To mi prijde svazujici, bez prostoru na snad, mozna… Zni to bud a nebo a nic mezi tim.

chápu - tohle smysl dává. Ale, já to tak nějak myslel, jak si to napsala. Díky

Detsa
Extra třída :D 10691 příspěvků 26.12.17 10:41

@Anonym98765 možná bych zkusil placené seznamky. Tam se ti aspoň vyfiltruji lidí se zájmem o krátkodobou zábavu - tj. Edarling, elitedate. Za mě spíš edarling, kdybys to zvažoval.

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 10:55
@Detsa píše:
@Anonym98765 možná bych zkusil placené seznamky. Tam se ti aspoň vyfiltruji lidí se zájmem o krátkodobou zábavu - tj. Edarling, elitedate. Za mě spíš edarling, kdybys to zvažoval.

Na elitedate jsem koukal, ale moc inzerátu tam není, tak nevím, zda mám platit poplatek. Prostě nejsem z Prahy ani z krajského města. Edarling jsem chtěl prvně, ale pak jsem si přečetl dost negativních recenzí, že je problém s ukončením inzerce.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 26.12.17 11:02

Jako chlap bych spíš ženy oslovovala než čekala, že se nějaká ozve sama. Hlavně musíš zaujmout hned první zprávou, jinak to zapadne mezi desítkama dalších zpráv od jiných mužů. Hodně štěstí.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 26.12.17 11:05
@Anonym98765 píše:

Děkuji za rady.

A co se seznámit v práci? nejsou tam ženy?

Dája999
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 26.12.17 11:06
@nestarejtese píše:
As byste měl spíš odepisovat, žena která píše mužům sama, je asi většinou fakt zoufalá :lol:

to nemusí být o zoufalství, kdysi jsem si profil založila - během cca 2 hodin smršť odpovědí a byla to fakt přehlídka od zvláštních mužů po naprostý bizár včetně fotek " v akci", od nepříjemných až po agresivní odpovědi a tak…nikdy víc.

pokud bych se rozhodla ještě někdy zkoušet seznamku, pak jedině odepsat na sympaticky znějící inzerát, ale ze zkušeností ostatních odhaduji, že poměr účastníků na seznamkách obecně bude tak 99 % zadaných, bavících se, divnolidí na 1 % opravdu hledajících vztah a to jsem asi dost optimista…

Zakladateli, myslím, že na to jdeš dobře - a jestli už ti nechodí soukromé zprávy, tak brzy začnou :pankac:

Vykašlala bych se na seznamky a hledala v reálu - při aktivitách, které tě baví ( když tam potkáš sympaťačku, už máte společný zájem, nenásilné seznámení i téma ke konverzaci), a co v okruhu kamarádů, známých, práci apod.? Dej zadání " začíná nový rok, tak bych rád nějaký nový začátek - pokud někdo víte o fajn holce, dejte vědět.. to by nešlo? :kytka: :mavam:

Držím palce, ať je pro tebe ten 2018 šťastný :kytka: :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 35830 příspěvků 26.12.17 11:08
@Anonym98765 píše:

Děkuji za rady.

Měla jsem profil a reagovala na ty co napsali, sama jsem nikomu nepsala

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 11:09
@GabinkaCh píše:
A co se seznámit v práci? nejsou tam ženy?

Bohužel v práci jsme malý kolektiv.

Anonym98765
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 11:17
@Dája999 píše:
to nemusí být o zoufalství, kdysi jsem si profil založila - během cca 2 hodin smršť odpovědí a byla to fakt přehlídka od zvláštních mužů po naprostý bizár včetně fotek " v akci", od nepříjemných až po agresivní odpovědi a tak…nikdy víc.

pokud bych se rozhodla ještě někdy zkoušet seznamku, pak jedině odepsat na sympaticky znějící inzerát, ale ze zkušeností ostatních odhaduji, že poměr účastníků na seznamkách obecně bude tak 99 % zadaných, bavících se, divnolidí na 1 % opravdu hledajících vztah a to jsem asi dost optimista…

Zakladateli, myslím, že na to jdeš dobře - a jestli už ti nechodí soukromé zprávy, tak brzy začnou :pankac:

Vykašlala bych se na seznamky a hledala v reálu - při aktivitách, které tě baví ( když tam potkáš sympaťačku, už máte společný zájem, nenásilné seznámení i téma ke konverzaci), a co v okruhu kamarádů, známých, práci apod.? Dej zadání " začíná nový rok, tak bych rád nějaký nový začátek - pokud někdo víte o fajn holce, dejte vědět.. to by nešlo? :kytka: :mavam:

Držím palce, ať je pro tebe ten 2018 šťastný :kytka: :mavam:

Děkuji, tohle opravdu potěší. S těma seznamka, to je pravda, samý chlap, který pořád něco loudí i když má ženu doma. Prostě více jak 11 let jsem nic takového nepotřeboval a myslel jsem si, že ani nikdy v životě nabudu potřebovat. Omyl :(

Detsa
Extra třída :D 10691 příspěvků 26.12.17 11:24
@Anonym98765 píše:
Děkuji, tohle opravdu potěší. S těma seznamka, to je pravda, samý chlap, který pořád něco loudí i když má ženu doma. Prostě více jak 11 let jsem nic takového nepotřeboval a myslel jsem si, že ani nikdy v životě nabudu potřebovat. Omyl :(

Mě mrzi. Za me taky spíš zkoušet real, ale za seznamku taky nic nedas. Hele poradím ti edarling má tu výhodu ze i když si zaplatis clenstvi, tak ti vráti peníze, když zažádas včas. Máš takových 14 dní na odvolání- za tu dobu se vklidu stihnes rozhlédnout, a párkrát tam napsat, jestli má cenu udržet účet placený. Ja s nema nemel nejmensi problem. Hned ten den co jsem napsal mi vratili vsechny penize :). Jinak zas tak drahý to není ;).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >