Ženy, potřebuju radu, co dělám špatně při seznamování?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Garou
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 14:39
Ženy potřebuju radu co dělám špatně v seznamování

Ženy obdivuju vás a koho jiného se na to zeptat než právě dam a slečen tady. Jak bych popsal svůj problém. Je mi 37 let, svobodný bezdětný, neměl jsem nikdy žádný vztah s ženou. Dá se řícti ani týden strávený s nějakou společně. Trošku si uvědomuju kde byl problém na začátku, mezi těmi roky řekněme 16-24 let jsem se věnoval vrcholovému sportu, takže klasické kolečko, škola, trenink o víkendu závody. Soustředění atd. Neměl jsem tedy zkušenost se žádným randěním, vozením za ruku, ani tu blbou ani tu dobrou. Bylo období, ze jsem ze sportu utekl, nebavilo mne to šel chvili pracovat, to dělám dodnes. V té době bylo par rande bohuzel neštastně v zahraničí, kde to nebylo moc jednoduché, a na tom to skončilo vzdálenost jazyk atd. Posledních 7 let jsem se k vrcholovému sportu vrátil, ale před dvěma lety už ho kompletně opustil. Nyní sportuji jen rekreačně. Ne opravdu nechci doadnou jako Jágr. I když on je na tom jistě lépe. Aspon s těma holkama. V čem je problém je ten že, za posledních cca 7 let jsem měl pouze 10 schuzek ze seznamky. Bylo to strašně těžké, vůbec aby žena na schůzku šla. A moje dojmy jsou z toho docela špatné. Pouze v jednom případě jsem stál o druhé rande. Holka ne. Nebyli jsme kompatibilní bála se že nesportuje, není aktivní typ je jiná celkově o dost mladší. Druhé rande odmítla. Co říct o sobě, pracuji v laboratoři tam se neseznámím. Dělám hlavně víkendy a v noci. I to je asi kámen urazu věci. Volno více mene par dni v týdnu, občasně víkend. Pravidelně chodím do kavarny, cca 3× týdne posedet ale tam se mi zdá seznámení nereálné. Přijde žena se ženou, páry spolu.. Samotná žena velmi zřídka. Pak chodím pravidelně cvičit od cca září do unora do posilovny tam to bylo jeste horší na seznámení než jsem čekal. Když mám volno nejsem doma, někam jedu samo že sám. Mám tak tři dobré kamarádky ale jsou z dálky a z toho důvodu mi nebudou nekoho nabízet ze svého okruhu kamarádek. Dva dobré kámoše 47 a 63 let to je tak celé… Jinak jsem soběstačný, bydlím sám, mám vše co potřebuju možná bych řekl i to co nepotřebuju. Mám se zdravě rád jsem se sebou spokojený.. Co hledám je žena, tak od 25 do cca 35 let. Ale co se mi ozvalo na seznamce bylo 40+ ve většine případů. Muze mít malé dítě nebo naopak díte téměř velké ale opravdu jen jedno. Dokonce jsem se dozvěděl na seznamce nyní ze jsem uz starej… A tomu jsem se usmál ale jo nikomu to neberu. Tuším co je špatně že jedna schůzka za rok je málo a pokud ení druhá je to nula. Ale jak tomu pomoct.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 91 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 30.08.18 14:48
@Garou píše: Ženy obdivuju vás a koho jiného se na to zeptat než právě dam a slečen tady. Jak bych popsal svůj problém. Je mi 37 let, svobodný bezdětný, neměl jsem nikdy žádný vztah s ženou. Dá se řícti ani týden strávený s nějakou společně. Trošku si uvědomuju kde byl problém na začátku, mezi těmi roky řekněme 16-24 let jsem se věnoval vrcholovému sportu, takže klasické kolečko, škola, trenink o víkendu závody. Soustředění atd. Neměl jsem tedy zkušenost se žádným randěním, vozením za ruku, ani tu blbou ani tu dobrou. Bylo období, ze jsem ze sportu utekl, nebavilo mne to šel chvili pracovat, to dělám dodnes. V té době bylo par rande bohuzel neštastně v zahraničí, kde to nebylo moc jednoduché, a na tom to skončilo vzdálenost jazyk atd. Posledních 7 let jsem se k vrcholovému sportu vrátil, ale před dvěma lety už ho kompletně opustil. Nyní sportuji jen rekreačně. Ne opravdu nechci doadnou jako Jágr. I když on je na tom jistě lépe. Aspon s těma holkama. V čem je problém je ten že, za posledních cca 7 let jsem měl pouze 10 schuzek ze seznamky. Bylo to strašně těžké, vůbec aby žena na schůzku šla. A moje dojmy jsou z toho docela špatné. Pouze v jednom případě jsem stál o druhé rande. Holka ne. Nebyli jsme kompatibilní bála se že nesportuje, není aktivní typ je jiná celkově o dost mladší. Druhé rande odmítla. Co říct o sobě, pracuji v laboratoři tam se neseznámím. Dělám hlavně víkendy a v noci. I to je asi kámen urazu věci. Volno více mene par dni v týdnu, občasně víkend. Pravidelně chodím do kavarny, cca 3× týdne posedet ale tam se mi zdá seznámení nereálné. Přijde žena se ženou, páry spolu.. Samotná žena velmi zřídka. Pak chodím pravidelně cvičit od cca září do unora do posilovny tam to bylo jeste horší na seznámení než jsem čekal. Když mám volno nejsem doma, někam jedu samo že sám. Mám tak tři dobré kamarádky ale jsou z dálky a z toho důvodu mi nebudou nekoho nabízet ze svého okruhu kamarádek. Dva dobré kámoše 47 a 63 let to je tak celé… Jinak jsem soběstačný, bydlím sám, mám vše co potřebuju možná bych řekl i to co nepotřebuju. Mám se zdravě rád jsem se sebou spokojený.. Co hledám je žena, tak od 25 do cca 35 let. Ale co se mi ozvalo na seznamce bylo 40+ ve většine případů. Muze mít malé dítě nebo naopak díte téměř velké ale opravdu jen jedno. Dokonce jsem se dozvěděl na seznamce nyní ze jsem uz starej… A tomu jsem se usmál ale jo nikomu to neberu. Tuším co je špatně že jedna schůzka za rok je málo a pokud ení druhá je to nula. Ale jak tomu pomoct.

Ahoj.

A nechceš začít dělat ve volném čase trenéra? Nevím, v jakém sportu jsi vynikal, ale… Tvá strategie by mohla být taková, že si vyhlídneš rozvedenou/svo­bodnou mamku svěřence/svěřen­kyně.

Téma pro první konverzaci by bylo ze začátku jasně dané - její dítě a sport a dál bys viděl, jestli ji chceš zvát na rande.

PS: Je to jen nápad. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 14:49

Jsi panic? 8o

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 30.08.18 14:54

No něco bude sakra blbě, když za 37 let jsi neměl vůbec žádný vztah. Obávám se že to budeněco dost zásadního. Takto těžko hodnotit. Já bych to možná viděla na nějakého partnerského kouče či psychologa.

Obecně platí, pokud jsi pro ženy atraktivní a máš zázemí přilezou sami.

Garou
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 14:54

tininas je tady problém neznám žádnou rozvedenou. Tuto nabídku jsem mel v Italii abych delal neco jako asistenta , trenerskou licenci nemam ale uvazoval jsem o ni. V nasich podminkach o tom vubec neuvazuju. Spatne placene nebo vubec. Veme ti to veskere volno, a to ja bych rad venoval uz ted opravdu zene a jestli trenovat tak sve dite, kdyby o to melo zajem. A treba manzelku. Kdyby na to mela vlohy a chut. Kdyz jsem to zvladl s manzelkou jineho kolegy zvladl bych to i se svoji. Realita je takova ze uz se v tom angazovat jakkoliv nechci. Sportuju pro sebe abych se citil dobre vrcholovy sport jsem opustil a maximalne se na nej nekde pujdu podivat. Ale asi to myslis dobre, ale pro mne uz ted nepruchozi.

Garou
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 14:57

Atraktivn asi jsem.. Viditelne se na mne usmejou udelaji vtip zert. Jen byl problem v tom ze jsem na to nereagoval. To si uvedomuju.. Ne panic nejsem to ne.. Sex byl s rozvednou pani ale k toumu se vracet nechci. To je zacatek ze spatneho konce a jen sex samo o sobe je hloupost. Chtel bych to tak jak se to ma. Chozeni, traveni casu spolu, a tesit se na druheho. Pochvalit ji ze je sikovna ze neco udelala dobre. Nekam chodit pro to jedno neni pro mne.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 30.08.18 14:58

To mas tezky. Teoreticky se da seznamit vsude, na ulici, v obchode, muzes oslovit servirku, prodavacku, zakazniky. Ale prakticky ma maloktery muz dost sil na to ustat plno odmitnuti a pokracovat jakoby nic. :think:
Seznamovani pres net je taky tezky. Je tam plno chlapku a zensky tam jsou podprumer.
Ten sport mi prijde jako vyhoda kvuli lepsimu vzhledu a sancim. Divim se, ze to nestaci. Das tam nejaky fotky ze zavodu a plno zenskych se minimalne zepta co jsi zac. :think: Podle me by se nejake chytnout mely, musis se dobre prezentovat.

Ale mozna jsi taky hodne narocny a nechces tuctovky. A na fakt pekny holky nestacijen vzhled, to musis predvest i nejaky spoelcensky kvality jako alfa muz-moc, penize, chovani…

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 30.08.18 15:00
@ludmilaadamkova píše:
No něco bude sakra blbě, když za 37 let jsi neměl vůbec žádný vztah. Obávám se že to budeněco dost zásadního. Takto těžko hodnotit. Já bych to možná viděla na nějakého partnerského kouče či psychologa.Obecně platí, pokud jsi pro ženy atraktivní a máš zázemí přilezou sami.

To si myslim taky. hlapek 37, bezdetny, svobodny, ma dobrou praci, sportovec. To by po nem zensky kolem 30 mely jit jako slepice po flusu. :mrgreen: Ale psal, ze mel 10 schuzek a libila se mu jen jedna. Tak asi je narocnejsi.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 30.08.18 15:02

No na 25letou jsi starý.:-)pokud bys hledal stejne starou a starší,najdeš jich dost.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 30.08.18 15:05
@Karlaska píše:
No na 25letou jsi starý.:-)pokud bys hledal stejne starou a starší,najdeš jich dost.

To bych netvrdil, jen tech 25 letych budou mit zajem mene. :think: Ale 12 let nevidim jako velky problem. Zvlast kdyz holka nebude vedet hned kolik mu je.

Garou
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 15:06

Ono je to tak ze 10 schuzek za cca 7 let. Kde zena mela 4 deti ale nepovazovala za dulezite to rict predtim… To mne tak prekvapilo ze jsem nevedel co rict bylo mi ji lito ale neozval jsem se uz. Bohuzel značna cast kuracky coz je vec co zabije u mne vsechno. Dalsi 3 zeny starsi, a vzdálenost 100-300 km coz jsem zkusil jednou ale opravdu jsem to nevidel na pokracovani. Ja jsem nemohl jit jaksi bliz a ony tam maji deti a to se chape ze nejde. Ano libila se mi jedna, ale te jsem nevyhovoval jako ja, ne vzhledem ale tim ze tam nebyla ta chemie a jsem sportovec a ona neni. A mysli si ze to je velky problem. A ja z pohledem zpet ji davam za pravdu. Asi to tak je…

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 30.08.18 15:09
@Garou píše:
Ono je to tak ze 10 schuzek za cca 7 let. Kde zena mela 4 deti ale nepovazovala za dulezite to rict predtim… To mne tak prekvapilo ze jsem nevedel co rict bylo mi ji lito ale neozval jsem se uz. Bohuzel značna cast kuracky coz je vec co zabije u mne vsechno. Dalsi 3 zeny starsi, a vzdálenost 100-300 km coz jsem zkusil jednou ale opravdu jsem to nevidel na pokracovani. Ja jsem nemohl jit jaksi bliz a ony tam maji deti a to se chape ze nejde. Ano libila se mi jedna, ale te jsem nevyhovoval jako ja, ne vzhledem ale tim ze tam nebyla ta chemie a jsem sportovec a ona neni. A mysli si ze to je velky problem. A ja z pohledem zpet ji davam za pravdu. Asi to tak je…

To budes mit tezky, zensky vyciti, ze jsi nezkuseny a nejisty a zeny tve vekove kategorie to nebude pritahovat vubec. Ony chteji zkuseneho chlapa a ne kluka, ktery nic moc nezazil po tehle strance a jeste aby ho zaucovala ona. :think:
Prave zajem budou mit jen uplne zoufalkyne. ALe zenske krtere jsou hodne zadane budou tezka korist.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 15:12

A teď jste na nějaké seznamce? Jaké a můžete sem dát odkaz? Jestli ho máte dobře vyplněný. Hodněkrát odradí profil. Pak samozřejmě první rande je též důležitý, kam jste šli, jestli jste se dobře bavili apod..
Na seznamce učitě můžete najít svou vysněnou, (já tam našla svého muže) ale i celkem je fajn najít normálně na ulici - jsitě uslyšíte hodně NE nebo Mám chlapa apod.. ale natrénujete si komunikaci se ženou. Člověk by vás měl víc znát, aby věděl co vám poradit. Zkuste si dojít za kámošem co děláte blbě nebo k psycholožce. Takhle na netu se samozřejmě radí hůř. Vy něco napíšete, ale také můžete lhát. ;)
Anonym ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 30.08.18 15:13
@Garou píše:
Ono je to tak ze 10 schuzek za cca 7 let. Kde zena mela 4 deti ale nepovazovala za dulezite to rict predtim… To mne tak prekvapilo ze jsem nevedel co rict bylo mi ji lito ale neozval jsem se uz. Bohuzel značna cast kuracky coz je vec co zabije u mne vsechno. Dalsi 3 zeny starsi, a vzdálenost 100-300 km coz jsem zkusil jednou ale opravdu jsem to nevidel na pokracovani. Ja jsem nemohl jit jaksi bliz a ony tam maji deti a to se chape ze nejde. Ano libila se mi jedna, ale te jsem nevyhovoval jako ja, ne vzhledem ale tim ze tam nebyla ta chemie a jsem sportovec a ona neni. A mysli si ze to je velky problem. A ja z pohledem zpet ji davam za pravdu. Asi to tak je…

V okolí hledej,chod mezi lidi,ptej se známých,no ženy ke 40 uz deti bezne mají…
Pokud bys byl vic aktivní zeny se najdou…

Garou
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 15:17

No ja prave tou povahou sportu mezi lidma jsem denne zavodil jsem na kole to neni asi tajne napsat. A tim se musim kolikrat i za den co nekde jedu zastavit posedet. Neco snist popovidat, doplnit vodu. To taky delam. Ale ne vzdy je tam samotna zena a je to treba velmi daleko i 150km od domu. To se nebavim o tom ze je to i v zahranici. Rakousko, Polsko, Nemecko.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 91 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >