Ženy ve znamení Blíženců

4035
23.10.10 11:15

Ženy ve znamení Blíženců

Tak, když se to tady rozjelo, tak nebudeme pozadu, ne?
Tak co, je tu nějaká rozdvojená Blíženkyně… občas štěstí, občas depka, občas hlava v oblacích, občas rypák v zemi… :-)))
NiKi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
23.10.10 11:20

Hlásím se, můj život mi připadá, jako na houpačce, ale mé krédo je „nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř“-občas však mám pocit, že je dno tak hluboké, že na hladinu se jen tak nedostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
23.10.10 11:24

Taky se přidávám do klubu :mrgreen: :palec: Ale občas je to teda znamení na sebevraždu či vraždu :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
23.10.10 11:33

Mám syna blížence tak to se mám na co těšit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
23.10.10 11:48

lukymaty to se teda máš na co těšit :mrgreen: :lol: Ale on blíženec má i spoustu krásných vlastností, spíš jen ty změny nálad jsou na palici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
23.10.10 11:52

Jo jo už ted to na něm jde poznat,co vím tak blíženci jsou učenlivý a to on je ale náladový taky a hlavně tvrdohlavá hlava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050
23.10.10 11:52

Mám taky syna ve znamení blíženců a už teď je strašně složitý a vůbec to s ním není jednoduché. Tak jsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
23.10.10 11:57

Se přidávám. Taky to na sobě hodně cítím, jednou nahoře, jednou dole, vždycky se pro něco nadchnu, žiju tím pár neděl a pak mě to zase pustí. A spoleh na mě taky moc není. :oops: Navíc jsem rozená na hranici se znamením Raka, takže po emoční stránce sama se sebou často nemůžu vydržet. :zed:
No ale hlavně, že to mám na co svést, že ano? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
23.10.10 12:00

Já jsem též Blíženec :mavam: Že bych byla takto psychicky labilní :mrgreen: si teda nemyslím, ale občas se ty osoby perou - zajímá mě hrozně moc věcí, což je super, protože umím od všeho něco… Ale u ničeho nevydržím, máloco dotáhnu do konce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
23.10.10 12:06

Tak já teda nemám dojem, že by na mě nebyl spoleh, spíš mě strašně rychle něco ovlivní, třeba jen maličkost, nějaký pocit a z minuty na minutu jsem schopna změnit názor na cokoliv :roll: Jo a taky u ničeho dlouho nevydržím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
23.10.10 12:10

dalsi blizenkyne je tu :mrgreen:
nadarmo se nerika - 2 osoby v 1 ze? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
23.10.10 12:22

Taky se přidávám k zástupcům Blíženců. Jsem typický blíženec, se vším všudy. :mrgreen: No a naše miminko by se mělo narodit také jako Blíženec. Myslím, že si taťka s námi ještě užije. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
23.10.10 12:24

:mavam: Hlásím se hrdě k blížencům :-D Jsem typickej blíženec, takže uznávám, že okolí to nemá jednoduchý, ale aspoň není nuda ne??? :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6387
23.10.10 12:48

Ahoj,taky jsem blíženec,ze začátku znamení :-) řeknu vám,mám pocit,že s věkem se ty horší stránky obrušují :-),zlepšují,povaha už není tak složitá,stavy nahoru - dolů už nejsou tak dramatické,asi jsem se zklidnila,nebo snad i zmoudřela? :mrgreen: .Nejhorší to bylo tak 16-28 let,teď už se mi ze sebou žije lépe :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
23.10.10 12:59

Moje malá dcerka je Blíženec, ale ted jste mě tak vykolejily - ona je tak zlatá a hodná..Žádné nálady ani prudění..Budu to muset nastudovat, i když na to moc nedám.Určitě si vztáhnu na ní jen to nejlepší a na to špatný se vykašlu.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama