Reklama

Zeptali byste se ho, jestli v tom není jiná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:06
zeptali by jste se ho jestli vtom není jiná

Ahoj, mám s přítelem zdá se velký probém, nevím kde se stala chyba, ale tuším že je jiná na obzoru. I když se o svůj zje nikterak více nestará a telefon občas také nechává volně, když jde třeba do sprchy, stejně ten poci mám. Už týden semnou nemluví, pár vět ohledně dítěte, ale jiak nic.Sex nic, už dlouho naposledy před měsícem a předtím taky po měsíci a tak. Chová se jinak předtím než přestal mluvit, tak mi stále něco vyčítal, že zase jsem udělala něco jinak a špatně-asi ve mě chce vzbudit provinění nebo nevím. Je mezi námi napětí. Mám strach se zeptat jestli je vtom jiná, bojím se pravdy, ale zase zeptat se chci, přece máme spolu dítě a takhle bez vysvětlení mě nemůže nechat.Jsme spolu tři roky. Ptala jsem se jen proč semnou nemluví, nacož mi odpověděl, že si všechno posírám sama, a dělám věci po svém. Doma se nezdržuje jezdí do práce a z práce zaparkuje a jde na pivo. Přijde večer a jde spát. Už jsem měla včera chut se zeptat, ale vím že mi pravdu asi nepoví, kdo by přiznával jinou, že? Je mi to děsně líto, protože nevím jak na něj. Vždycky vše otočí proti mě, že já dělám ty chyby, o žádných nevím. může to být jen z jeho strany postoj kterým se obhajuje, abych ztoho já byla ta špatná. Ale jak sním mluvit. Vím že by odešel z místnosti, dělává to.Co si o tom myslíte. Děkuji za názory a za možný tip jak sním mluvit. Hádky doma nebývali, sex byl kdykoli chtěl. Jeětě podotýkám že si každý den zajde na pivo. Někdy víc někdy mín…Prosím toto téma anonymně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4066 příspěvků 30.07.18 11:08

Ne, neptal bych ho, jestli je v tom jiná. Stejně se tou otázkou nic podstatného nedozvíš, jen se shodíš. Pokud je v tom jiná a nebude ti to chtít říct, zatluče to. A podle popisu by ta jiná stejně byla tím asi nejmenším problémem…

Dojcanis
Závislačka 3649 příspěvků 30.07.18 11:11
@Anonymní píše:
Ahoj, mám s přítelem zdá se velký probém, nevím kde se stala chyba, ale tuším že je jiná na obzoru. I když se o svůj zje nikterak více nestará a telefon občas také nechává volně, když jde třeba do sprchy, stejně ten poci mám. Už týden semnou nemluví, pár vět ohledně dítěte, ale jiak nic.Sex nic, už dlouho naposledy před měsícem a předtím taky po měsíci a tak. Chová se jinak předtím než přestal mluvit, tak mi stále něco vyčítal, že zase jsem udělala něco jinak a špatně-asi ve mě chce vzbudit provinění nebo nevím. Je mezi námi napětí. Mám strach se zeptat jestli je vtom jiná, bojím se pravdy, ale zase zeptat se chci, přece máme spolu dítě a takhle bez vysvětlení mě nemůže nechat.Jsme spolu tři roky. Ptala jsem se jen proč semnou nemluví, nacož mi odpověděl, že si všechno posírám sama, a dělám věci po svém. Doma se nezdržuje jezdí do práce a z práce zaparkuje a jde na pivo. Přijde večer a jde spát. Už jsem měla včera chut se zeptat, ale vím že mi pravdu asi nepoví, kdo by přiznával jinou, že? Je mi to děsně líto, protože nevím jak na něj. Vždycky vše otočí proti mě, že já dělám ty chyby, o žádných nevím. může to být jen z jeho strany postoj kterým se obhajuje, abych ztoho já byla ta špatná. Ale jak sním mluvit. Vím že by odešel z místnosti, dělává to.Co si o tom myslíte. Děkuji za názory a za možný tip jak sním mluvit. Hádky doma nebývali, sex byl kdykoli chtěl. Jeětě podotýkám že si každý den zajde na pivo. Někdy víc někdy mín…Prosím toto téma anonymně.

Tyjo,klobouk dolů,že vydrzis takhle žít.Já bych takhle dokázala bejt maximalne tři dny v dom dusnu.A že něco o tom vím.A seš si jistá,že chodí na to pivo kazdej den? Nechodí jinam?Já bych se zeptala normálně na rovinu ,,hele tondo,nebavi me takove dusno,prosím tě muzes mi rict co se deje? Jestli v tom je nejaka jina,tak mi to rekni,at vim na cem sem"
To bych udelala ja,a podle toho se zaridila.Popřípadne par nafackovala :lol:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 30.07.18 11:12

I kdyby v tom jina nebyla,tak jeho chovani svedci o tom,ze te nemiluje a jsi mu lhostejná.v takovem vztahu bych nebyla.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47768 příspěvků 30.07.18 11:15

A co odpoved na tu otázku zmšní v tvých následných krocích?

Markéta80
Hvězda diskuse 39293 příspěvků 30.07.18 11:27

těch problémů tam je víc, zeptala bych se co se děje že tohle není k žití :?

truelly
Závislačka 2643 příspěvků 30.07.18 11:34

Vzhledem k tomu, že to není manžel…kdyby ti odpověděl, že končí a nechtěl poradnu nebo tak něco…máš kam jít? Čí je bydlení? Podílí se na péči o dítě? Co finance? Pokud máš pocit, ze to sama neutahnrs a takhle financuje aspoň něco, tak se raději neptej.
Známá takhle plánuje rozvod až děti ukončí vysokou, kvůli peněz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:39

@Dojcanis na pivo chodí to poznám.Nechci a nebudu se mu hlavně vrtat v mobilu.Ani nechci naléhat ,chci jen vedet na čem jsem.Celkem jsme se tímto oddálili.Vydržím hodně,ale probouzím se s pocitem že jsem sama.Nevím jak bych reagovala ,asi bch byla zklamaná,ale nekřičela bych ,dál bych vedla svůj život a starala se o dítě,které má tátu rádo.Stát se to může každému,že klopýtne,ale žít v nejistotě se nedá dlouho…

Dojcanis
Závislačka 3649 příspěvků 30.07.18 11:42
@Anonymní píše:
@Dojcanis na pivo chodí to poznám.Nechci a nebudu se mu hlavně vrtat v mobilu.Ani nechci naléhat ,chci jen vedet na čem jsem.Celkem jsme se tímto oddálili.Vydržím hodně,ale probouzím se s pocitem že jsem sama.Nevím jak bych reagovala ,asi bch byla zklamaná,ale nekřičela bych ,dál bych vedla svůj život a starala se o dítě,které má tátu rádo.Stát se to může každému,že klopýtne,ale žít v nejistotě se nedá dlouho…

No pivem cejtit může,ale co kdyz si to pivo dava s ni,nebo u ni? Nebyla bych si tak jistá.Já jsem hrozne neduverivy clovek co se tyce mojich pocitů,nebo podezreni.Moc drzim palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:44

@Lama Lama nasledné kroky nejsou žádé ,kdybych vedela pravdu a ta by byla že má někoho,nezmenila bych nic,nekřičela bych,nebrečela,jen se stáhla a žila svůj život.Tak tomu pořád dávám šanci,a i když nevím tak vařím peru uklízím…starám se o dítě…Nrmální běžný život …vedu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:45
@Anonymní píše:

Podle toho, co píšeš, ho nebavíte. Proto je v práci a pak v hospodě. Nemá zájem o tebe ani o dítě. Ještě ke všemu jsi úplně neschopná - podle jeho názoru - takže ani nemůže být doma. Bavit se s tebou o tom nechce, ještě by se třeba něco dozvěděl o sobě a to nepřipustí. :zed: Jak to vidíš ty? Kdyby se s ním dalo mluvit, možná by to mělo řešení, takhle já tam vidím konec. Začni se na to připravovat. To uděláš nejlépe. Hlavně si nepořizujte dalšího mimíska, kdyby měl náhodou světlou chvilku. Zahrabeš se úplně. K

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:47

@truelly musela bych si vzít co mi tady patří a jít k rodičům kde mám ještě z minulých let svůj pudní byt.Ale nechci právě že rozbít rodinu.Na péči dítěte přispívá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:50
@Anonymní píše:
Podle toho, co píšeš, ho nebavíte. Proto je v práci a pak v hospodě. Nemá zájem o tebe ani o dítě. Ještě ke všemu jsi úplně neschopná - podle jeho názoru - takže ani nemůže být doma. Bavit se s tebou o tom nechce, ještě by se třeba něco dozvěděl o sobě a to nepřipustí. :zed: Jak to vidíš ty? Kdyby se s ním dalo mluvit, možná by to mělo řešení, takhle já tam vidím konec. Začni se na to připravovat. To uděláš nejlépe. Hlavně si nepořizujte dalšího mimíska, kdyby měl náhodou světlou chvilku. Zahrabeš se úplně. K

hrozný to číst,uplně mi buší srdce…nechápu to…ach jooo děkuji ti i za tento komentář.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:51

Ahoj,

já se zeptala. Už jsem tedy věděla že jiná je.

Zeptala jsem se ho, zapřel to. Ptala jsem se znovu a ať přísahá na zdraví dítěte, to už to přiznal.

Inko T

Lama Lama
Hvězda diskuse 47768 příspěvků 30.07.18 11:57
@Anonymní píše:
@Lama Lama nasledné kroky nejsou žádé ,kdybych vedela pravdu a ta by byla že má někoho,nezmenila bych nic,nekřičela bych,nebrečela,jen se stáhla a žila svůj život.Tak tomu pořád dávám šanci,a i když nevím tak vařím peru uklízím…starám se o dítě…Nrmální běžný život …vedu.

a kdyby řekl, že ne, tak se nestáhneš? myslíš, že šance jsou jiné?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama