Zeptat se na důvod rozchodu s tříměsíčním zpožděním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:18
zeptat se na důvod rozchodu s tříměsíčním zpožděním?

Ahojte milý čtenáři,

Budu se snažit to napsat ve zkratce. Před třemi měsíci došlo k jednomu rozchodu. Rozchod proběhnul tak, že zamnou přijel a dal mi to najevo neverbální komunikací, že semnou nepočítá. Já se ho bála na něco zeptat, protože jsem na něm viděla, že mi neřekne asi nic pozitivního a ještě bych se před ním sesypala. Byl ke mně celkově neupřímný a nemohl se mi podívat ani do očí. Na vánoce a na nový rok mi poslal ještě hezké přání. Já mám ale problém v tom, že když mi někdo neřekne na rovinu, že se semnou rozchází a proč, tak to v sobě nedokážu uzavřít a mám dojem, že mu o to možná také šlo.
Snažím se ted hodně chodit na seznamky a psát si s jinými muži, ale pořád na něho myslím a nedokážu se od toho oprostit. Všechny muže kolem sebe doslova vůli tomu odháním pryč. Mám obavy z toho, že bych se s někým dala dohromady a pak by se mi zase ozval a já tím někomu mohla ublížit.
Všichni mi radili, at už mu nepíšu, že z jeho chování je to evidentní. Jenže pokud mi to někdo neřekne na rovinu a také důvod rozchodu, tak já to psychicky nedokážu uzavřít a nemůžu jít kvůli tomu dál. Já vím, že by někomu jinému stačilo tohle, ale já jsem typ člověka, který to potřebuje slyšet na rovinu, jinak mi to bude trvat ještě hodně dlouho, než se s tím vyrovnám.

A tak se vás chci zeptat, myslíte, že je blbé se to na to zeptat s tří měsíčním zpožděním?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:23

Ja bych se na to…

Jeremi
Kecalka 306 příspěvků 12.02.19 16:25

Tak jako úplně nevím, co si představit pod „neverbální komunikací mi dal najevo, že se mnou nepočítá“. Snad leda, že by mi přivezl kufr s věcma, které jsem měla v jeho bytě.

Lainaire8
Závislačka 2519 příspěvků 2 inzeráty 12.02.19 16:25

Měla ses zeptat hned, tohle je fakt blbý. Bude tě mít za zoufalou dolejzacku, která není psychicky v pořádku, když mu ještě řekneš důvod proč to teď najednou potřebuješ vědět :roll:

Prostě to byl vůl. Jdi dál.

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 12.02.19 16:26

Jo je. Nechala bych to být. Na co si potřebuješ nechat zbytečně ubližovat?

Lainaire8
Závislačka 2519 příspěvků 2 inzeráty 12.02.19 16:26

Ale za sebe tipuju, že v tom byla jiná ženská. Když se ti teda ani nemohl podívat do očí…

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 12.02.19 16:30

Nechala bych to být. Spíš je vidět že tě to trápí a nejsi s tím vnitřní smířená, když máš touhu to řešit. Vyprdni se na to :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:33

ne nejsem s tím vnitřně smířená a myslela jsem si, že by mi to mohlo pomoct, se s tím vyrovnat.

Mauri08
Povídálka 50 příspěvků 12.02.19 16:34

Je to absolutně nevyzraly hovado … proč chceš slyšet ze stebou nechce byt? Vždyť to není chlap- nemá koule aby ti to řekl… od takového pitomce chceš něco slyšet? Bude lip a věř mi až potkas chlapa co ty koule má tak si uvědomil ze tohle trápení byla jenom ztráta času …

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 12.02.19 16:34

Vyrovnáš se s tím i tak, neponizuj se

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 12.02.19 16:34

Je blbé mu vůbec psat, natož s takovým dotazem. Vyprdla bych se na to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:34
@Lainaire8 píše:
Ale za sebe tipuju, že v tom byla jiná ženská. Když se ti teda ani nemohl podívat do očí…

Já si to taky myslím a člověka to hodně zamrzí.

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 12.02.19 16:37

Budeš k smíchu, takže jak je libo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 16:46
@terien píše:
Vyrovnáš se s tím i tak, neponizuj se

dobře

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >