Zeptat se na rovinu, co proti mě mají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:01
Zeptat se na rovinu, co proti me maji?

Vzdy se snazim byt mila a pratelska, usmivat se, ale sem spis introvertni. Nic me nenspada o cem se s druhymi bavit, tak to tak situacne spojuji. Mam malo pratel a snazimse okruch pratrl rozsirovat, nebo se dle casu snazit “pecovat 0 znami, co uz mam. O co mi jde. Mam znamou, s kterou uz si ores tok slibuheme, ze se navstivime a nic. Vzdy puse “tak nekdy” a jako bych citila, ze se sejit nechce. Dalsi he z niceho nic protivna. Mrzi me, ze se vzdy snszim zalibit a porad hraju druhy housle.

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 02.06.19 21:03

Tak se furt tak nesnaž a bud´ přirozena :nevim: Oni to lidi vycítí, když se přetvařuješ a moc snažíš.

sportka
Kecalka 117 příspěvků 02.06.19 21:10

Snad jsi psala v rychlosti z mobilu :lol: :lol: každopádně s. r na ostatní a buď sama sebou. :palec: :palec: :palec: :palec:

PaníBovaryová
Závislačka 4718 příspěvků 02.06.19 21:14

Hm, ja jsem s prateli, protoze je mi s nima prijemne. Nesbiram je jako kastany :think:

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 02.06.19 21:20

No tak se přestaňte snažit se lidem zalíbit. Oni poznají, že jim „podlézáte“, nejste sama sebou a neváží si vás. Je na vás protivná? Ozvěte se. Druhé se klidně na rovinu zeptejte, jestli se setkat vážně chce. Ale předpokládám, že moc ne, když k tomu dosud nedošlo. Ani jedna asi nebude kamarádka. Jsou to prostě známé, co s vámi pokecají, když se potkáte u piva nebo tak. Ale na žádné velmi osobní vztahy (svěřování tajemství, obav atd.) to nebude… Vy si prostě nevážíte sama sebe. Člověk, který si je jistý tím, že za něco stojí, že na něm ostatní něco můžou vidět, ten nad zalíbením se neuvažuje. Ten to bere tak, že buď se s ním přátelit budou, anebo ne. A hlavu si z toho nedělá, protože všem se prostě nezavděčí. Nebere si to osobně. Dělejte něco se svým sebevědomím. Mě přijde, že se vnímáte jako osoba méně důležitá a méně zajímavá, než jsou ostatní… A oni se k vám podle toho pak chovají…

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 02.06.19 21:22

Vubec nic proti tobe mit nemusi. Jen nemaji potrebu s tebou travit cas.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 02.06.19 22:13
@Anonymní píše:
Vzdy se snazim byt mila a pratelska, usmivat se, ale sem spis introvertni. Nic me nenspada o cem se s druhymi bavit, tak to tak situacne spojuji. Mam malo pratel a snazimse okruch pratrl rozsirovat, nebo se dle casu snazit “pecovat 0 znami, co uz mam. O co mi jde. Mam znamou, s kterou uz si ores tok slibuheme, ze se navstivime a nic. Vzdy puse “tak nekdy” a jako bych citila, ze se sejit nechce. Dalsi he z niceho nic protivna. Mrzi me, ze se vzdy snszim zalibit a porad hraju druhy housle.

Tak jestli jí píšeš stylem, co slovo, to chyba, tak se nediv. Ale asi to není tak žhavé, když jste se ještě nesešly…

anupati
Kelišová 7019 příspěvků 02.06.19 22:15

Tak z takových těch neurčitých setkání typu Musíme se sejít…málokdy něco je. Takhle se domlouvám i rok… Většinou klapne, až když si řekneme konkrétně kdy. Teď s dětma kolikrát nejlépe funguje, když na sebe náhodou s někým narazíme a rovnou se na druhý den domluvíme na vínko apod., že se to sejde na obou stranách. Jak jsme domluvený týden dopředu, tak ještě ve středu se těším a v pátek už doufám, že na to protějšek zapomene :lol: :oops: Únava a neustálé honění času je u mě momentálně na maximu. A pokud mi někdo řekne, že se ozve a neudělá to dvakrát třikrát…tak to většinou odpískám úplně…a žádné další setkání nenavrhuji.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 02.06.19 22:32

Nesnaz se zalibit, nepretvaruj, nikomu nepodlezej, bud sama sebou. A nikdy se druhych neptej jak si u nich stojis.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 03.06.19 13:40
@cecetka píše:
Vubec nic proti tobe mit nemusi. Jen nemaji potrebu s tebou travit cas.

Asi tak. Prostě si rozumí víc s jinými lidmi, tak jsou častěji s nimi… Úplně normální jev…

Váš příspěvek
Reklama