Zesílená (dvojitá) látka v kalhotkách - sedí vám kde potřebujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 14:56
Zesílená (dvojitá) látka v kalhotkách-sedí vám kde potřebujete?

Zdravím dámy,
Už od puberty mám problém s veškerým spodním prádlem. Na běžný poševní sekret mi nestačí nosit kalhotky, protože zesílená bavlněná vrstva na kalhotkách je vždycky ušitá o několik cm níž (směrem dozadu), než bych ji potřebovala. Z toho důvodu používám už léta každoděnně intimky, které musím lepit s polovičním přesahem dopředu přes tuto zesíenou zónu. Z každodeního nošení intimek mám ale neustále výtoky a tak se dostávám do intimkového kolotoče. Látkové intimky zkouším, ale v kalhotkách mi ze stejného důvodu sedí příliš směrem dozadu a ne tam, kde by plnily funkci.
Zajímalo by mě, jestli s tím má někdo taky problém, nebo jestli jestli jsem jenom já nějak anatomicky špatně řešená.. :oops: :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 20.04.18 14:59

Taky bych to potřebovala víc vepředu, ale většinou to zvládám bez intimky :)

smurfka
Nadpozemská drbna 28861 příspěvků 20.04.18 15:10

Nějak to neřeším..vezmu - co se zašpiní, večer hodím do prádla, beru další..z intimky bych chytila psotník..nesnáším vložky :? :cert: abych pravdu řekla nikdy jsem se na to nedívala jestli to sedí nebo ne :mrgreen:

Anonymní  20.04.18 15:16

Nejsi anatomicky špatně řešená (nebo je nás aspoň víc :) ) Já teda intimky nosim od těhotenství, prostě jsem si na ně zvykla a bez nich si připadám „špinavá“ :oops: Každopádně taky je musim lepit jinam, než je ta zesílená část - přesně, jak píšeš, cca půlku víc dopředu :) Už mě i napadlo, že mám špatnou velikost kalhotek nebo prostě moc velkou pr..l - a na přední partie pak nezbývá dost látky :mrgreen: Pardon za anonym, je to takový intimní téma :oops:

Taka
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 20.04.18 15:17

Prý anatomicky špatně řešená :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikdy jsem to nezkoumala… Jako když se zamyslím, tak ano, nesedí mi to a potřebovala bych to více vpředu, ale na druhou stranu je mi to šumák :D Když potřebuju třeba v období ovulace, tak se převléknu, jinak to neřeším. Intimky bych denně nesnesla, to se radši převlékat :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 28861 příspěvků 20.04.18 15:21

Tak jsem přišla za záchoda a ano..je to více vzadu..vepředu to nesedí..ale jak píšu..neřeším, převleču..vložky nikdy už ani za zlatý prase.. sestinedělí mám za sebou a další už neplánuju, tak snad už je v životě neuvídím :mrgreen:

Anonymní  20.04.18 15:33

Když já nesnesu to vlhko a taky to studí :D Nedám bez intimky ani ránu, zvlhnou mi od toho i kalhoty. Navíc si připadám že přes tu tenoučkou vrstvu kalhotek se mi tam kdovíco dostane, a taky ten materiál co není určený ke styku s genitáliemi není vždycky nejpříjemnější..:/

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 20.04.18 15:37

No on tam ten klínek taky není z tohohle důvodu :nevim:

Jinak teda nevím, ale nějaká zvýšená hygiena (já vím, dovnitř si baby strčí cokoliv, ale opláchnout vodou je fůůůj, děsné riziko infekce, že…), případně pořešit s gynekologem? Tohle už mi úplně nepřijde jako normální poševní sekrece, pokud to promáčí kalhotky… :nevim:

Anonymní  20.04.18 15:44

@LAlezane Umývám vodou často a gynekologové si mě pedávají jako horký brambor, každý ti nacpe klotrimazol a víc se s tebou nepárá… Teď mám fajnou doktorku, slíbila mi stěry na mykoplazmata a chlamydie příp. celková antimykotika a testy na imunologii, ale budu si muset ještě chvilku počkat, za měsíc rodím :lol:
Každopádně mě zajímalo jestli to má někdo s kalhotkama taky tak, joa k čemu tam ten klínek podle tebe je? 8o

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 20.04.18 15:54

Taktéž nesedi :nevim:

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 20.04.18 16:11

Ja to nikdy extra nezkoumala. Ale mam mraky kalhotek a nedela mi problem se behem dne nekolikrat prevlict. Lepsi nez intimka. Nebo vlozka :poblion:.

Anonymní  20.04.18 17:17

Zakladatelko- v těhotenství je silný výtok normální, měla jsem ho taky. Měla jsem silné výtoky od své první menstruace a nikdy nic nenašli. Testovali mě snad na všechno. A po porodu je vše pryč, jako mávnutím proutku.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 20.04.18 17:19

No, řekla bych, že klínek v kalhotkách je hlavně, aby vsakoval pot, když se ti potí pudel, neee. :nevim: :dance:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 20.04.18 17:20

Jen hádám, proč by ho jinak měli i chlapy ve slipech a trenkách.

smurfka
Nadpozemská drbna 28861 příspěvků 20.04.18 17:21

To je kapsicka na schovavani kondomu :lol: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama