Zeslabené a řídké vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pampelinka
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 05.10.14 19:49
Zeslabene a ridke vlasy

Zdravim Vas, mam velky problem. Po prodlouzeni vlasu keratinem a jejich naslednem odstraneni jsem prisla o prilis velke mnozstvi vlasu. K tomu jeste velmi zeslably. V posledni dobe sleduji i dalsi ubytek vlasu. Kdybych je netupirovala, vypadalo by to silene. Prosim o rady. Co s tim, aby vlasy posilily, zacla se zaplnovat mista kde vlasy chybi a celkove vlasy zhoustly. Doslechla jsem se nedavno, ze Triclor F, je ucinny. Jak to vidite Vy, jake mate rady a zkusenosti. Dekuji

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 05.10.14 19:52

@Pampelinka vitamíny a hodně ovoce a zeleniny. Mi se tohle stalo po rasta copáncích, trvalo cca půl roku, než jsem vlasy dala jakž takž dokupy :think:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 05.10.14 19:56

@Pampelinka já myslím že dodržovat životosprávu, dbát na příjem vitamínů skupiny B, netupírovat, nezatěžovat vlasy fénováním a patláním různými tužidly, používat šetrný šampon bez dráždivých látek, vyživovat vlasy nejlépe přírodními oleji (jojobový a arganový), občas plácnout masku z vajíčka a medu a už nikdy nedělat takovou blbost jako naplétání vlasů, se podívej na gazelu Naomi, jak dopadla s vlasama :|

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 05.10.14 19:57
Dona Hair

Mě pomohlo tohle, zlepšení jsem viděla asi za měsíc a půl po užívání. Už to nezobu a zatím se držím, ale brala jsem to asi půl roku.

14111995
Kecalka 281 příspěvků 05.10.14 20:15

Ahoj, taky mě trápí tento problém, ale ne po prodloužení vlasů keratinem. Zkusila jsem Biosil plus, jelikož jsem na něj našla dobré recenze. Brala jsem ho 60dní jednu denně a žádné výsledky. Takže Biosil nedoporučuji. Teď beru třetí den Revalid, tak uvidíme

Ignácie
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 05.10.14 20:32

Biosil mi taky nepomohl, zachránila mě až kadeřnice, vlasy mi ostříhala po ramena, přestaly padat a celkově mi i přijde, že zhoustly.

14111995
Kecalka 281 příspěvků 05.10.14 21:27

@Ignácie To mi právě taky radila kadeřnice - zkrátit vlasy. Ale já je mám od přírody hodně vlnité a suché, takže bych pak vypadala jak ovečka. Nemáš zkušenost i s jinýma vitamínama na vlasy kromě Biosilu?

Ignácie
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 06.10.14 15:46

@14111995 Nee, zkoušela jsem jenom ten Biosil a doufala jsem v zázrak. Když jsem dobrala lahvičku a zlepšení nikde, tak jsem to vzdala. Jinak vlasy se mi taky kroutily a najednou jsou rovné, nepotřebuju ani žehličku, stačí fén a kartáč.

Pampelinka
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 06.10.14 22:36

Ja Biosil zobala taky a nic..je to spise doplnek stravy. Vlasy zastrihavam pravidelne…e zase je tolika dlouhe nemam, abych je vyrazneji zkratila… v mem pripade by bylo ssi nejlepsi jit do hola… :-))) ale co pak..ze ano :-)

Pampelinka
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 06.10.14 22:37

A co ten Triclor F. Mate nekdo zkusenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >