Zesnulá fenka si půjčuje tělo své dcery

5.1.20 13:38

Zesnulá fenka si půjčuje tělo své dcery

Dobrý den,
nechci vypadat jako blázen, ale mám dotaz ohledně převtělování psů. Máme více psů a před nějakou dobou nám umřela fenka. Po tom co jsme ji pohřbili bylo vše v pořádku, ale poslední dobou, u její dcery pozorujeme zvláštní chování.. v některých momentech se chová úplně jako zesnulá fenka :(. Nikdy se nechovala ani trochu podobně, ale teď v některých situacích reaguje úplně stejně jako kdyby se do ní v tu chvíli převtělila její maminka.. Vždy když si fenka hrála s naším psem tak ho chytala za postroj do tlamy a hrabala po něm packou a její dcera to teď dělá někdy taky. Nikdy dřív si ale s nikým že psů nehrála a byla spíše samotářská. Když ji vezmu k sobě do postele tak si lehá vždy tak jak si lehala její máma, ale dřív do postele ani nechtěla (teď do ní skáče i bez pokynutí). Někdy když na ni zavolám jménem mrtvé fenky se otočí a začne vrtět ocáskem jako by tam v tu chvíli proběhla ta výměna a fenka si půjčila tělo své dcery. Tak jsem se chtěla zeptat jestli se s něčím takovým už někdo setkal. Chtěla bych poprosit aby si lidé, kteří nesouhlasí a psali by ošklivé věci, nechali své názory pro sebe. Já i má rodina věříme tomu, že se to děje, protože už se to stalo hodně krát a její chování je dost podobné, ne-li stejné.

Děkuji moc :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17324
5.1.20 13:55
@elli_majbo
Chtěla bych poprosit aby si lidé, kteří nesouhlasí a psali by ošklivé věci, nechali své názory pro sebe. Já i má rodina věříme tomu, že se to děje, protože už se to stalo hodně krát a její chování je dost podobné, ne-li stejné.Děkuji moc :).

O cem teda ta diskuze je. Pripustne jsou pouze nazory, ktere s tebou souhlasi? Prijde mi, ze tu diskuzi vlastne nepotrebujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
5.1.20 14:00

@warita naprosto souhlasím, taky mně ten konec zarazil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14143
5.1.20 14:03
@elli_majbo píše:
Já i má rodina věříme tomu, že se to děje, protože už se to stalo hodně krát a její chování je dost podobné, ne-li stejné.

No tak si tomu verte. K tomu snad souhlas cizich lidi nepotrebujete :nevim:

Psovi se styska po mame a napodobuje jeji chovani. Je to urcity zpusob vyrovnani se se ztratou blizkeho tvora. I zvirata se museji vyrovnavat se smrti ve svem okoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
5.1.20 14:08
@elli_majbo píše:
Dobrý den,
nechci vypadat jako blázen, ale mám dotaz ohledně převtělování psů. Máme více psů a před nějakou dobou nám umřela fenka. Po tom co jsme ji pohřbili bylo vše v pořádku, ale poslední dobou, u její dcery pozorujeme zvláštní chování.. v některých momentech se chová úplně jako zesnulá fenka :(. Nikdy se nechovala ani trochu podobně, ale teď v některých situacích reaguje úplně stejně jako kdyby se do ní v tu chvíli převtělila její maminka.. Vždy když si fenka hrála s naším psem tak ho chytala za postroj do tlamy a hrabala po něm packou a její dcera to teď dělá někdy taky. Nikdy dřív si ale s nikým že psů nehrála a byla spíše samotářská. Když ji vezmu k sobě do postele tak si lehá vždy tak jak si lehala její máma, ale dřív do postele ani nechtěla (teď do ní skáče i bez pokynutí). Někdy když na ni zavolám jménem mrtvé fenky se otočí a začne vrtět ocáskem jako by tam v tu chvíli proběhla ta výměna a fenka si půjčila tělo své dcery. Tak jsem se chtěla zeptat jestli se s něčím takovým už někdo setkal. Chtěla bych poprosit aby si lidé, kteří nesouhlasí a psali by ošklivé věci, nechali své názory pro sebe. Já i má rodina věříme tomu, že se to děje, protože už se to stalo hodně krát a její chování je dost podobné, ne-li stejné.Děkuji moc :).
.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:14
@warita píše:
O cem teda ta diskuze je. Pripustne jsou pouze nazory, ktere s tebou souhlasi? Prijde mi, ze tu diskuzi vlastne nepotrebujes.

Já jen nechci, aby mi lidé psali, že jsem blázen, když si myslím, že je to možné a nechtěla jsem aby sem někdo psal hanlivé věci.. jen jsem se zeptala jestli se s tím někdo setkal

Příspěvek upraven 05.01.20 v 14:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13185
5.1.20 14:15

@elli_majbo

Ahoj,

i zvířata se nějak vypořádávají se ztrátou milované osoby, možná ji opákování toho co dělala máma uklidnuje, nebo ji tak hledá. A je možné, že si to i ty sama pod tíhou zármutku tak projektuješ :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
5.1.20 14:16

Dcera teď zaujala to místo ve smečce, které se uvolnilo po její matce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23340
5.1.20 14:24

No, ono bude existovat spoustu mene za vlasy pritazenych a vcelku realnych vysvetleni.
Jenze to uz nebude zavanet tajemnem a spatnym filmem o dalsich zivotech… Jestli chces slyset pohadky, nejsem si jista, ze jsi na spravnem foru… ale asi jo, on se tu nekdo podobny asi najde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 14:24

Omlouvám se, že jsem že zeptala.. nechtěla jsem, aby se tu na mě lidé sesypali, že píšu nesmysly :zed:. Myslela jsem, že na dotazu není nic špatného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
5.1.20 14:37

Rozhodne není nic špatného na tom se ptát, zda se někomu prevtelil pes jako mě. Teda pokud jste na nejakej hromadném psychologickém sezení, jinak je to dost zvláštní 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
5.1.20 14:51

Vidím to taky tak, že prostě postupně přebírá místo ve smečce po matce. Je nyní nejstarší fena? Dřív by si na postel netroufla, nebyla dost alfa, teď už ji nic nebrání. Stejně tak tahání jiného psa za postroj. Dřív byl ten pes podrizen hlavně matce, teď už ho i ona může tahat jako štěně, protoze v hierarchii smečky povýšila. A že slyší na jméno matky, tak u přivolání psa jde především o intonaci, ne o to slovo. Já volám na našeho psa jménem, můj chlap na něj volá debile a přiběhne k němu vždy, ke mně dle nálady. Prostě náš pes je můj gigantický mazel a on ví, že ho nikdy nepotrestam, přiběhne, když mi chce udělat radost, ne že by měl pocit, že musí jako muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
5.1.20 15:03

Kamarad je veterinar a rika, jak lidem posledni dobou hrabe. Nosi psy na prohlidku v zavinovacce, chteli by 16 letyho psa udrzet pri zivote jeste aspon 3 roky, chteji chemoterapii pro umirajici zvire, nechaji se terorizovat od kocek (vykousle maso)apod. Taky mam rada zvirata, ale prevtelovano a podobne ptakoviny opravdu nechapu. A ted do me :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.1.20 15:10
@yse píše:
Kamarad je veterinar a rika, jak lidem posledni dobou hrabe. Nosi psy na prohlidku v zavinovacce, chteli by 16 letyho psa udrzet pri zivote jeste aspon 3 roky, chteji chemoterapii pro umirajici zvire, nechaji se terorizovat od kocek (vykousle maso)apod. Taky mam rada zvirata, ale prevtelovano a podobne ptakoviny opravdu nechapu. A ted do me :mrgreen:

Jo. zenske pusinkujici cokliky a zvatlaji ty moje miminko bleee..lidi co vyzdvihuji bezpodminecnou psi lasku, (psi to jinak neumi nemaji na nic jineho mozek)protoze pes milovat musi a je to jednodussi nez se naucit podobne interakce s lidmi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
5.1.20 15:15

Tak lidé sii jsou také v rodině podobní, mohou mít podobná gesta, chování, dcera - matka, syn - otec, na tom zas není tak nic neobvyklého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat