Zesplatněná půjčka, notářský zápis?

Anonymní
14.7.13 15:57

Zesplatněná půjčka,notářský zápis?

Máte někdo zkušenost prosím napiště, potřebuju s něčím poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
14.7.13 17:04

Podle toho, co to presne je… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 17:33

Zesplatněná půjčka vím co je, ale nerozumím tomu notářskému zápisu, co s tím má dočinění? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 19:32

No když mi dluh banka zesplatnila, tak mi dali ještě možnost splácet, ale musí to být u notáře sepsané, na moji částku co dlužím je to 5200kč notáři, nevíte zda se mu to dá zaplatit třeba na 2×? potřebovala bych jestli stím nemá někdo zkušenost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9649
14.7.13 19:34
@Anonymní píše:
No když mi dluh banka zesplatnila, tak mi dali ještě možnost splácet, ale musí to být u notáře sepsané, na moji částku co dlužím je to 5200kč notáři, nevíte zda se mu to dá zaplatit třeba na 2×? potřebovala bych jestli stím nemá někdo zkušenost :nevim:

Zalezi na kazdem notari, jestli pristoupi na rozdelenou platbu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 19:36

Aha no tak uvidíme, zkusím se zeptat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.13 19:40
@Anonymní píše:
No když mi dluh banka zesplatnila, tak mi dali ještě možnost splácet, ale musí to být u notáře sepsané, na moji částku co dlužím je to 5200kč notáři, nevíte zda se mu to dá zaplatit třeba na 2×? potřebovala bych jestli stím nemá někdo zkušenost :nevim:

Podle mě by neměl být problém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 19:43
@T.Hololinka píše:
Podle mě by neměl být problém :think:

Myslíš? no zkusím to, je to pro mě dost peněz, a ještě k tomu to splácím za ex :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.13 19:46
@Anonymní píše:
Myslíš? no zkusím to, je to pro mě dost peněz, a ještě k tomu to splácím za ex :zed:

Chápu to, měla jsem podobný problém s ex a jeho dluhy.
Ono je někdy lepší pro obě strany se domluvit po dobrém než se tahat po soudech, pak se to navyšuje o soudní poplatky atd. A za optání nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama