Zeštíhlení paží - jaké cvičení? Zkusit baňkování?

254
8.6.15 11:59

Zeštíhlení paží - jaké cvičení? Zkusit baňkování?

Prosím, poraďte někdo, jak zeštíhlit paže. Tento problém mě trápí už dlouho. Když pravidelně cvičím (běh, orbitrek, piloxing, zumba, Jilian Michaells…) tak se mi formuje vše okolo, ale ruce ne :( I třeba vidím, že mi tam rostou svaly, ale pořád zůstává tuková vrstva a navíc se mi tam začíná dělat i celulitida :cert: Snažím se jíst zdravě a dietně.
Velkou nadváhu nemám, stačilo by mi ke spokojenosti zhodit 5 kilo. Asi jsou ale všechny na pažích :cert:

Není něco, čím bych tomu pomohla? Třeba nějaké masáže? Nebo skořicový gel? Co baňkování? Nedávno jsem četla, že po něm ubývají cm na stehnech i celulitida. Zkoušela jste některá?

Svoje ruce nejradši maskuju do dlouhých nebo 3/4 rukávů, a to teď není vůbec praktické když je tak teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12796
8.6.15 12:08

Baňkovani - porid si silikonovou banku, naolejuj a prejizdej s mírným pod tlakem. Prokrvuje to do hloubky. Celulitida je chlad- takže prohrivsco olej. Ten skoricovy je super.

A co třeba ta kryoliza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
8.6.15 12:16
@kaktusik píše:
Prosím, poraďte někdo, jak zeštíhlit paže. Tento problém mě trápí už dlouho. Když pravidelně cvičím (běh, orbitrek, piloxing, zumba, Jilian Michaells…) tak se mi formuje vše okolo, ale ruce ne :( I třeba vidím, že mi tam rostou svaly, ale pořád zůstává tuková vrstva a navíc se mi tam začíná dělat i celulitida :cert: Snažím se jíst zdravě a dietně.
Velkou nadváhu nemám, stačilo by mi ke spokojenosti zhodit 5 kilo. Asi jsou ale všechny na pažích :cert:

Není něco, čím bych tomu pomohla? Třeba nějaké masáže? Nebo skořicový gel? Co baňkování? Nedávno jsem četla, že po něm ubývají cm na stehnech i celulitida. Zkoušela jste některá?

Svoje ruce nejradši maskuju do dlouhých nebo 3/4 rukávů, a to teď není vůbec praktické když je tak teplo.

Nechám si poradit. Mám paže silné a obdivuji holky, které si mohou dovolit nosit tílka. Tak ráda bych je nosila, ale když tílko obleču, vypadám jako Heduš v zástěře z filmu Hogo Fogo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
8.6.15 12:17

@omites
Takže radši silikonovou baňku, než skleněnou? Dají se koupit i ve větších lékárnách? to asi ne, že?
Radši bych nějakou levnější metodu, studuji a nemám na rozhazování. Ale pokud nenajdu nic, co by mi pomohlo, asi nic jiného nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
8.6.15 12:18

@Voltiček
To jsme na tom naprosto stejně. A já bych tak ráda nosila letní šaty bez ramínek a tílka..Vždy když si kupuju trička, musím koukat na délku rukávů, a už mě to opravdu nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
8.6.15 12:20
@kaktusik píše:
@Voltiček
To jsme na tom naprosto stejně. A já bych tak ráda nosila letní šaty bez ramínek a tílka..Vždy když si kupuju trička, musím koukat na délku rukávů, a už mě to opravdu nebaví.

Mě by to ani nevadilo, ale je mi to líto vůči manželovi. Ráda bych mu udělala radost a taky se v létě oblékla nějak moderně. Zkouším teď cvičit Pilates. Doma, u TV. http://filmy.heureka.cz/…ni-tela-dvd/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
8.6.15 12:21
@kaktusik píše:
@omites
Takže radši silikonovou baňku, než skleněnou? Dají se koupit i ve větších lékárnách? to asi ne, že?
Radši bych nějakou levnější metodu, studuji a nemám na rozhazování. Ale pokud nenajdu nic, co by mi pomohlo, asi nic jiného nezbyde.

Podtlak jako podtlak. Se silikonkou se daleko lip manipuluje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
8.6.15 12:35

@omites
Dobře, zkusím silikon. A nevíš prosím, kde to koupit? Našla jsem jen internetové obchody. Je nějaký typ kamenných obchodů, které to mívají? Třeba ta lékárna, nebo drogerie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
8.6.15 12:54

@kaktusik Ideální je vzít si hrábě a obracet seno. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4245
8.6.15 13:08
@Voltiček píše:
Nechám si poradit. Mám paže silné a obdivuji holky, které si mohou dovolit nosit tílka. Tak ráda bych je nosila, ale když tílko obleču, vypadám jako Heduš v zástěře z filmu Hogo Fogo…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
asi tak nějak… nakonec v tom tílku vždy stejně skončím… ale ty ruce musím mít aspoň opálené… s bílými nikdy! :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
8.6.15 14:19

Lymfodrenaze, fungují a pokud nemáš ruce jako Fibingerova 5×45 min.ti bude stačit. A když ti to sikovna MUDr. napíše ze zde. důvodů, pojišťovna ti to proplati

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
8.6.15 14:24

@tatranka1
Jaké zdrav. důvody by vv tomto případě mohly být? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
tatranka1
8.6.15 14:47

Otoky končetin například

• Citovat
  • Upravit
5342
8.6.15 15:13
@omites píše:
Podtlak jako podtlak. Se silikonkou se daleko lip manipuluje

Dneska z Tebe taham rozumy, ale musim se zeptat. Prosim Te, ty banky maji nekolik rozmeru, kterou zvolit, kdyz bych bankovala sama sobe? A jak dlouho ta masaz ma trvat? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
8.6.15 15:40

@kaktusik @tulipán
já je objednávám z netu. Používám na jiné věci, nicméně o tomhle využití vím a sem tam použiji. Mám nakoupené ty střední. Dá se koupit po jedné nebo celý set.
I když mám na baňkování kurzy, já se prostě bojím ohně. K tomu jsem celkem dyspraktik, tak tímto eliminuji riziko, že v salonu budeme běhat s klientama po střepech. A jak jsem psala víše, moc si neumí představit manipulaci doma skleněnou baňkou (oheň, vytvoření podtlaku, odložení ohně a ježdění baňkou) sama na sobě. S tou silikonkou to jde jedna báseň.
Jestli mají v lékárně - mám zkušenost s mojí lékárnou, že tam jde objednat opravdu kde co - věci od Energy, kineziotejpy. Baňky jsem nezkoušela, ty beru z netu, třeba k tejpům… tady
S baňkou jezdit po naolejované kůži, na sucho to ani nejde. Olej dobře klouže, naopak nepoužívat krémy nebo gely. Když není zbytí, dejte na sebe klidně olivový panenský, co máte do kuchyně. Jak dlouho? Dokud vás to baví? Ale tak odhadem 15 - 20min (myšleno třeba hýždě a stehna dohromady)… místo by se mělo hezky prokrvit, kůže bude červená.

Zároveň bych vyzkoušela lymfatickou masáž, ale ta se musí vícekrát opakovat… řekla bych tak 10×, co říkala kolegyně. Já kurz na lymfomasáže prozatím nemám, tak více neporadím.

No a jakýkoliv zahřívací olej - skořicový a mám pocit, že jsem viděla i nějaký zázvorový :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama