Reklama

Zeštíhlující kalhotky Sveltesse - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CocoChannel
Povídálka 40 příspěvků 10.01.11 12:52
Zeštíhlující kalhotky Sveltesse - máte zkušenosti?

Ahojky, všechny zdravím. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti se zeštíhlujícími kalhotkami Sveltesse nebo s jinými podobnými. Schazuju kilča po malé, vzorně se stravuju, cvičím na orbitreku, ale ta pneuška na bocích ne a ne zmizet. Říkala jsem si, že bych to třeba i vyzkoušela, ale zase se mi nechce vyhazovat penízky zbytečně. Co vy na to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 10.01.11 12:54

řeknu ti to takhle - je to úplně zbytečný, ty kalhotky ti sice břicho stáhnou, ale kila nezmizí, takže jakmile je zase sundáš nebo si vezmeš jiný, tak to budeš mít pořád stejný. Já jedny takový měla, vzala jsem si je akorát na ples a potom, když jsem je sundala, tak mě bolelo celý břicho, takže raději cvičení a dietu - ne drastickou.

xxZuzana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.11 12:56

já mám nějaké, tuším z Magnetu - stály jen asi 300,– a nebylo to špatné - stáhnou, cítíš se lépe - když třeba někam jdeš a nebereš si na sebe volnější oblečení. Jen mám ten postřeh, že když jsou nízké - stejně nad jejich okrajem „přetečeš“ … ideální by tedy byl korzet (?)

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 10.01.11 13:01

ale i tak to není dlouhodobé řešení a po čase to začne být až nepříjemný, takže zbytečně vyhozený peníze, já je měla jen pár hodin na sobě a i to mi stačilo - nikdy více.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 10.01.11 13:09

Se stahovacíma kalhotkama mám špatnou zkušenost- bylo to nepříjemné, byla jsem stažená, rulovaly se, případně bylo vidět, kde končí, protože tam se najednou objevila malá pneumatička. Takže já už ne-e :-)

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 10.01.11 13:34

Tak já mám zkušenost velmi pozitivní.Nemám kalhotky,ale vyšší šortky k pasu, takže z vrchu nepřeteču,protože je to hodně nad pas a dole taky ne,protože jsou to šortky.Holky si to taky musíte někde vyzkoušet, aby jste se v tom neuškrtily,pak v tom vydržíte třeba i spát.WWW.span­x.com sanozřejmě denně nenosím,ale pokud si chci vzít šaty na tělo nebo upnuté triko, nestresuju se,že my jde vidět špek…nejde

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 10.01.11 13:42

Já taky měla pas dost vysokej a nohavičky taky dlouhý, nikde mě neškrtily a na první vyzkoušení byly v pohodě, ale po pár hodinách na tom plesu jsem myslela, že umřu, bylo to hrozný a po jejich sundání jsem si řekla, že už je fakt nikdy neobleču! A navíc, pokud jsou volný, tak to břicho moc nezakrejou a nestáhnou.

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 10.01.11 14:59

Nikdy jsem o tom neslyšela, ale jedná se o něco jiného než stahovací prádlo ..... zeštíhlující kalhoty - kdyby to bylo jak tam píšou …

CocoChannel
Povídálka 40 příspěvků 10.01.11 17:13

Přesně tak, mají být napuštěny látkami z kofeinu a břečťanu, které napomáhají hubnutí v problémových partiích.

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 10.01.11 18:21

no tak přesně takový s kofeinem jsem měla, teda někde mám, ale fakt tomu nevěřim, bez cvičení fakt člověk nezhubne

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 10.01.11 14:12

Nemám je, ale víc se mi líbí tyhle:

http://www.celulitida-solucel.cz/

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 10.01.11 15:01
lumáťa píše:
Nemám je, ale víc se mi líbí tyhle:http://www.celulitida-solucel.cz/

Ty jo tak ted je otazka jestli to za ty penizky stoji, abych nevyhodila dva a pul litru a vysledek nula nula nic:-) mate vyzkouseno?

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 10.01.11 15:23

Jenže u těch Sveltesse musíš dokupovat náplně a napouštět je tím… 8náplní za 1200,– Těžko říct, co je lepší.

Jana111222
Nováček 5 příspěvků 19.01.11 18:52

Ahoj! S touto značkou nemám zkušenosti.. ale jestli můžu poradit tak super jsem sehnala na radu kamarádky na www.kalhotky.cz .. hned je pneumatika menší :mrgreen:

Janne-Beruska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.11 09:13

je tam psaná cena 350,– ale spíš by mě zajímalo jestli je to vyzkoušený…jestli to někomu pomohlo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >